Kaip numesti svorio jūsų veidą?

Jūsų veido forma yra nustatoma pagal jūsų genų, tačiau, jei jūsų veidas yra pilnesnis nei norėtumėte, kad ji būtų, yra dalykų, kad jūs galite padaryti apie tai, nereikia eiti pagal chirurgo peiliu. Jūs negalite sublogti specialiai iš vien savo veidą, bet jei turite antsvorio, tada, kai jūs neteksite svorio, jūs prarasite jį nuo savo veido, taip pat į savo kūną. Taip pat yra veido pratimai, kuriuos galite padaryti, kad bus tonas savo veidą ir sugriežtinti raumenis. Jei jūsų veidas yra šiek tiek per daug išsipūtęs savo skonį, čia yra dešimt patarimų, kaip numesti svorio veidą.

1. Numesti svorio apskritai, ir jūs neteksite nuo savo veido, taip pat

Kai priaugti svorio, riebalų saugomi visi aplink savo kūną taip, numesti riebalus bet savo kūno srityje, jums reikia numesti riebalus apskritai. Nėra jokio specifinio svorio planą, kad jūs galite sekti savo veido, todėl jūs turėsite numesti svorio įprastu būdu sudeginant daugiau kalorijų, nei jums suvartoja. Paleidus numesti svorio iš kitur į savo kūną, jūs taip pat pradėti prarasti svorio nuo veido.

2. Sumažinkite savo druskos ir cukraus suvartojimą

Tai dar vienas iš puikių patarimų, kaip numesti svorio savo veidą. Jūs tikriausiai sumažinti savo suvartojamų cukraus vistiek, kaip savo bendrą svorio plano dalis, tačiau tik tuo atveju, jei galvoja kitaip, rafinuotas cukrus atrodo, yra ypač blogai išleisti svorio aplink veidą. Turėtumėte sumažinti druskos, taip pat, nes ji gali sukelti vandens susilaikymas, kuris galėtų būti padaryti savo veidą chubbier.

load...

3. Sumažinkite savo alkoholio vartojimą

Vienas iš gerų patarimų, kaip numesti svorio savo veidą yra sumažinti savo alkoholio vartojimą. Alkoholis yra pilna nereikalingų kalorijų ir gali sukelti veido paburkimą. Nesaikingas alkoholio taip pat pražūtinga odą. Tai dehidratuoja jus, pagreitina senėjimo požymius, ir tai gali suteikti jums raudoną spalvą. Visi šie dalykai bus tik atkreipti dėmesį į savo Išsamesnį veido, todėl sumažinti savo alkoholio vartojimo, kaip jūsų svorio netekimas programos dalis.

4. Gerkite daugiau vandens

O Nenuostabu, jei jūs neturite gerti pakankamai vandens, jis gali sukelti vandens susilaikymas, ir, kad bus padaryti jūsų veidas atrodys išsipūtęs. Kai jūsų kūnas jaučia, kad negauna pakankamai vandens, jis pradeda laikyti vandenį organizme. Gerkite daugiau vandens ir jūsų oda taps stangresnė ir jūs neturite jokio vandens susilaikymas į veidą.

5. Peržiūrėkite savo vaistus

Jei vartojate vaistus, tai būtų gera idėja patikrinti, ką GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS tos vaistų yra, nes kai kurie vaistai tipai gali sukelti veido pūtimas. Jei manote, kad tai jūsų vaistai, kurie sukelia jūsų veido pilvo pūtimas, pasitarkite apie tai su gydytoju ir išsiaiškinti, ar yra kokių nors alternatyvių vaistų, kad galėtumėte imtis.

6. Širdies ir kraujagyslių pratimai

Širdies ir kraujagyslių naudotis nebus jums numesti svorio specialiai iš savo veido, bet ji bus sudeginti riebalus bendra ir ji taip pat pagerinti savo apyvartą. Kad bus pagerinti jūsų odos sveikatą, todėl stangresnė ir skaistesnė, kuris bus sumažinti iš Chubby veido išvaizdą.

7. Lūpų traukia

Dar vienas puikių patarimų, kaip numesti svorio savo veidą yra padaryti veido pratimai. Jie bus įtvirtinti į savo veidą raumenis ir padeda deginti veido riebalų. Lūpų išsitraukia yra vienas iš šių pratimų. Sėdėti su savo galva vyko jo natūralioje padėtyje ir tada pakelkite apatinę lūpą aukštyn ir stumti savo žandikaulį iš kiek galite. Turėtumėte galėti jausti įtampą jūsų žandikaulio ir smakro raumenis, kai jums tai padaryti. Laikykite šią poziciją dešimt sekundžių, atsipalaiduoti ir pakartokite.

8. Smakro keltuvai

Ši veido mankšta padės jums sumažinti dvigubą smakrą. Sėsk ant kėdės ir tada pakreipti galvą atgal, todėl jūs žiūrint į lubas. Tada sugriežtinti savo lūpas, tarsi bandėte pabučiuoti lubas. Laikykite šią poziciją 10 sekundžių, atsipalaiduoti ir pakartokite. Kaip ir su visų šių veido pratimai, pakartokite juos kasdien ir, laikui bėgant, jūs pradėsite matyti savo veidą pagerėjimą.

9. Žuvies akis

Tai vienas kartais vadinamas šypsosi žuvis veido mankšta ir ji yra skirta tonizuoti skruosto raumenis ir sumažinti riebalus į veidą. Jūs galite padaryti šį vieną, bet kada, pavyzdžiui, kai tu sėdi žiūri televizorių ar skaitant knygą. Semti skruostus, todėl jūs atrodyti žuvies ir tada šypsotis tuo pačiu metu. Laikykite, kad 5 sekundes ir pajusite savo raumenų tempimą.

load...

10. Žandikaulio spaudai

Tai dar vienas pratimas, kuris padės sumažinti dvigubą smakrą ir įtvirtinti į skruostus raumenis. Sėdėti su savo galva vyko normalioje padėtyje. Jūs pradedate darant kramtomąją judesį, išlaikyti savo burnos uždarytas ir iškvėpkite, o dūzgiantis kaip jums tai padaryti. Kitas, paspauskite savo liežuvį į savo bottom dantų, išsižioti pločio ir kvėpuoti, iškvėpkite, kvėpuoti, o tada vėl pakartokite pratimą.

Ar turite kitų patarimų, kaip numesti svorio į veidą?

load...