Kaip mėgautis Kalėdomis, kai esate vienišas?

Kalėdų atostogų sezoną atrodo turėti priėmimo žmonės galvoja apie savo asmeninę padėtį giliau kelią, o jei netelpa į stereotipinis susituokė su dviem vaikas scenarijų, jums gali būti paliktas jausmas šiek tiek vienišas per Kalėdas. Kai New York Post paskelbė vienišų žmonių apklausą, jis parodė, kad beveik 50% visų singlų sakė, kad jų didžiausia baimė vis dar buvo vienas per Kalėdas. Jei jūs ketinate būti vieno tai Kalėdos, neleiskite, kad sustabdyti jus naudojasi šventes, nes tikrai nereikia partnerį vilkti turėti gerą laiką. Gaukite geros nuotaikos, kad bus aplink jus ir skaityti šiuos dešimt būdų, kad jūs galite būti vienas ir vis dar naudojasi savo Kalėdas.

1. Priimti sprendimą, kad jums patiks Kalėdas

Jei nuspręsite, kad Kalėdų vien bus baisi tai tikriausiai bus, todėl neleiskite jūsų vieno statusas jums žemyn. Nustatyta mėgautis Kalėdų ir daryti visus dalykus, kad jums būtų padaręs, jei jūs turėjo partnerį. Tai, kad šiemet tik realus skirtumas yra tai, kad jums bus suteikta galimybė pasirinkti, kur jūs einate ir kas matote.

2. Įdėkite iki savo kalėdines dekoracijas

Nepriklausomai nuo jūsų planai Kalėdų ir net jei jums bus išleisti Kalėdų vieni, supakuoti eglutę ir kai dekoracijas ir padaryti savo namų išvaizdą šiek tiek daugiau švenčių. Darbo paruoštas Kalėdų yra visi įdomus dalis, ir net jei tai tik jums, kad bus pamatyti savo dekoracijas, tai padės jums gauti į Kalėdų nuotaiką.

load...

3. Įdėkite daugiau minties į savo kalėdinių dovanų

Jei esate vienišas, turėsite daugiau laiko praleisti renkasi arba padaryti dovanas savo draugams ir šeimos nariams. Jūs tikrai galite praleisti laiką ieškant idealios dovanos žmones ir tada jūs galite padaryti juos labiau asmeninis pat.

4. Padarykite savo šeimą savo Kalėdų dėmesio

Kalėdos yra geriausias laikas yra pasivyti su šeima, kad jūs praradote ryšį su. Išlipęs savo adresų knygą ir gauti telefonu. Skambinkite, kad mėgstamą Ciocia nesate kalbėjo metais ir linkiu jai Kalėdomis. Jūsų šeima bus išgirsti iš tavęs ir pasivyti visas naujienas.

5. Ar kažkas kita Kalėdoms

Jei jūs gyvenate su šeima per Kalėdas, tai puiku. Tačiau, jei nesate, galite imtis kelionę kažkur per atostogų laikotarpį. Nesvarbu, ar tai kažkur šilta ir saulėta, ar Kalėdų teminius kelionę kažkur kaip Laplandijoje, venkite nieko nedaryti bent visą šį Kalėdų, tik todėl, kad esate vienišas.

6. Aplankyti draugus ir šeimos

Būdamas vienas nesibaigia jums prisijungti su Kalėdų įdomus, todėl nereikia išjunk kvietimus, tik todėl, kad manote jūs pajusite iš vietos. Tai galite padaryti jį šiek tiek sunkiau, kai visi aplink jus atrodo, kad santykius, bet įdėti, kad iš savo proto ir turėti gerą laiką vistiek. Jei išjunk visas kviečia gauti, jūs tik gailėtis vėliau ir linkiu jums pasakė „taip“.

7. Praleiskite šiek tiek su kitais singlų laiką

Ar jūs tikrai manote, kad esate vienintelis asmuo, kuris bus vienas šios Kalėdos? Išlipęs su draugais ir paspausti kelis šalims. Jūs galite smagiai kaip vienas, ir jūs taip pat galėtų susitikti su kitais žmonėmis, kurie lygiai tokioje pačioje situacijoje, kad esate. Galbūt net susitikti žmogų specialų, todėl neslepia save toli per šventes.

8. Gydyti save į naują aprangą

Su visais, kad pinigai jums bus išsaugotas neturi pirkti dovana savo partneriu, jūs turėsite šiek tiek daugiau pinigų išleisti apie save. Gydyti save į manikiūras, pedikiūras ir nauja šukuosena, ir gauti sau žemyn į parduotuves išskirti naują Przybornik Kalėdų. Gauti sau apsirengęs Kalėdų leis Jums jaustis daug geriau, net jei jūs neturite partnerio, kad suteiktų jums komplimentus.

9. Mėgstu kai Kalėdų gydo

Nereikia ignoruoti visas skanus Kalėdų skanėstų parduotuvėje, tik todėl, kad jūs neturite partnerio pasidalinti su. Rankų ant faršą pyragai, Kalėdų pudingai ir visų kitų skanėstus, kurie ateina su Kalėdų. Jie visi skonis kaip didelis, ar turite partnerį, ar ne.

load...

10. Mėgaukitės savo Kalėdas ir tai leis Jums jaustis geriau

Įsitraukti į Kalėdų veiklą ir turėti tam tikrą įdomus. Šypsosi ir juokiasi, net jei manote, kad nesinori jo, bus išleisti laimingas hormonų į savo kūną, ir prieš jį žinote, jūs pamiršote viskas apie tai esate vienišas šias Kalėdas.

load...