Kaip maitinti pomidorus – geriausi liaudies gynimo būdai

Turinys :

 1. Kaip maitinti pomidorus atvirame lauke?
 2. Taisyklės tręšimo pomidorus atvirame lauke
 3. Kaip pamaitinti šiltnamyje pomidorus?
 4. Kaip maitinti pomidorų liaudies gynimo sodinukus?

Kiekvienas individas augalų maistinių medžiagų reikalavimai, ir ji yra neįmanoma apsvarstyti renkantis tvarstį. Agurkai, pavyzdžiui, reikalauja daug azoto, o pomidorai geras derlius sąveikos su šiuo įrankiu neteikia. Tačiau, deja, dauguma furistu mėgėjams nori maitinti jį su karbamido. Ir nenuostabu: iš tokio azoto „maitinti“ krūmas pomidorai yra puikus, ir vaisiai patrauklus. Tačiau augalai yra labiausiai pažeidžiami ligų ir kenkėjų. Šiame straipsnyje, mes daugiausia dėmesio bus skiriama, kaip tinkamai maitinti pomidorus, o ne pakenkti.

Kaip maitinti pomidorus atvirame lauke?

load...

„Kaip maitinti pomidorų sodinukai stiebų būti išsipūtęs?“. Tai populiariausias klausimas, kuris yra iškeltas poilsiautojų. Tas faktas, kad plonos ir silpnų žmonių sėjinukai vargu ar duos gerą derlių. Tai pirmas ženklas, kad kyla skubiai reikia maisto.

Dažniausiai kopūstai išsibarsčiusios specialiu dirvožemio, kuris jau turi visus reikiamus komponentus augalas visiškai augti ir vystytis. Taigi dažnai kalbame apie papildomai maitinti prasmę, kai sodinukai jau pasodinti atvirame žemės. Manau, kad po persodinti sėjinukai reikia pagalbos, tai lengva.

Kai būtina maitinti pomidorus – požymiai:

 • sodinukai buvo fantastiškas, bet po transplantacijos smarkiai sulėtėjo augimas;
 • lapai turtinga žalia spalva ėmė blankti. Tokiu atveju reikia papildų azotą;
 • Jei augalai auga per greitai, azoto kiekis dirvoje reikia skubiai sumažinti;
 • jei krūmas lapai tampa raudonos atspalvis, atskira fosforo trūkumas dirvoje. Jei, priešingai, per daug fosforo, lapai pagelsti ir pradeda nukristi;
 • jei krūmas lapai pradeda raitytis, būtina maitinti dirvožemio kalio ir azoto.

Patarimas! Jei norite padaryti, kad pomidorų vaisiai sunoksta vienu metu, apvaisinti krūmai kalio ir fosforo. Remiantis šiais pomidorais kokybė yra daug geriau. Ir atminkite, kad geriausi sodinukai „neprievalgis“ kaip papildomų medžiagų perteklius yra dar blogiau nei jų trūkumas. Tai pagrindinė informacija apie tai, ką maitinti pomidorus po skinti: dabar apie į šiltnamį maitinti.

Bendrosios taisyklės šėrimo atvirame lauke

load...

Kaip maitinti sodinukus po išrinkimo pomidorus, jūs jau žinote. Bet požymiai prastos būklės augalo gali pasirodyti kiek vėliau. Šiuo atveju verta prisiminti pagrindines taisykles. Ir svarbiausia iš jų yra paprasta: dauguma visų pomidorų reikia Kalia ir bent visų azoto. Fosforo, jo pomidorai sunaudoja gana nemažai, tačiau šis elementas yra „nusprendžia“, kas, galų gale, derlius bus surinkti. Ypač svarbu, kad sočiųjų fosforo pomidorų sodinukų laikotarpį. Tai galima padaryti tiesiog: vienas kilogramas dirvožemio mišinį reikia vieną arbatinį šaukštelį superfosfato. Kalbant apie kalio ir azoto trąšų, tai dirvožemio suma jums reikia pridėti iki šešių kartų mažiau. Jei mes manome, šiuos taškus, jūsų pomidorai prieš ir žydi ir pradeda duoti vaisių.

Labai teigiami pomidorai yra organinės trąšos. Už kvadratinį metrą, jums reikės nuo keturių iki šešių kilogramų humuso. Padaryti įmanoma, kai sodinti kiekvieną šulinėlį. Jei auga pomidorai lengvose dirvose, jis gali būti naudojamas ir mėšlas (bet tik per rudens kasimas!).

Patarimas! Šaknų kūdikį turėtų keistis su lapijos. Tik dėl lapijos taikymo sprendimų koncentracija turėtų būti padaryta mažiau nei pusė. Prieš vaisiaus formavimosi, galite purkšti krūmus su karbamido tirpalo (vieną šaukštą vienam gramui kalio permanganato). Po to, kai kalio sulfato gavimas, naudojant vaisių (vieną šaukštą į dešimt litrų vandens).

Kaip pamaitinti šiltnamyje pomidorus?

Taisyklė 1. Į šiltnamyje greitai ir neskausmingai sugautų sodinukai, vieną dieną prieš ir po sodinimo dirva turėtų būti pirmasis gydymo Appin-extra (apie tai, kaip naudoti, perskaitykite instrukcijas).


Taisyklė 2.
Praėjus septynioms dienoms po sodinimo pomidorus reikia minta lapų. Nes šaknų sistema krūmų žymiai sustiprėjo.

 • Pirmasis augalinė padažu. Tai yra svarbi žydėjimo pradžioje. Penki šimtai mililitrų organinės infuzijos (vištienos kraikas, žalia žolė, Deviņvīru jėga) buvo sumaišyti su dešimt litrų vandens. Be to, pridėkite superfosfato ekstraktas.
 • antra apretuojant. Tai yra svarbi tuo metu, kai ji pradeda žydėti antrą šepečiu. Penki šimtai mililitrų organinės tinktūros yra maišomi su dešimt litrų vandens. Be to, pridėti trąšų šaukštas.
 • Trečioji krūtimi. Atitinkama tuo metu, kai trečiasis šepetys pradeda žydėti. Paimkite šaukštą kompleksinių trąšų ir skiedžiamas dešimt litrų vandens.

3 taisyklė . Jei šiltnamio pomidorai dar zazhirovali (vaisiai bangavimas blogai, kai gana galingi krūmai), padaryti superfosfato ekstraktas, kuris stimuliuoja Owocostan. Dešimt litrų vandens buvo sumaišyti su trimis šaukštais: vienas įvorė yra vienas litras tirpalo.

Kaip maitinti pomidorų liaudies gynimo sodinukus?

Liaudies gynimo priemonės visada buvo naudojamas poilsiautojai, ir dauguma jų yra daug veiksmingesnė, ir, svarbiausia, pasirengę nekenksmingas trąšų. Apsvarstykite populiariausių liaudies būdų šėrimo pomidorus.

Tręšimo Deviņvīru jėga

Šis metodas yra pats efektyviausias ir įrodytas. Tiesa, „žaliava“ iš vis mažėja ir brangesnis kiekvienais metais. Paruoškite padažu tiesiog: trys kibirai vandens gerti po vieną kibirą karvės mėšlu. Mišinys turi pastovėti mažiausiai septynias dienas. Tada, vieną litrą mišinio yra įtraukta į vieną kibirą vandens. Dėl vieno krūmo reikės apie Deviņvīru jėga litre. Didžiausias šerti – du.

Į viršų padažu vištienos mėšlo

Toks sprendimas taip pat paruošti kaip Deviņvīru jėga. Tik vandens kibiras nereikia litre, penkis šimtus mililitrų trąšų. Prieš tręšimo savo vištų mėšlo rekomenduojama palaistyti pomidorus. Pamatysite per dieną efektą.

mielės padažu

Receptų maitinti mielių pomidorai yra labai paprasta: paimkite vandens ir augalų jis kibirą šimtą gramų šviežių mielių. Laistymo pomidorai gali iš karto. Jei naudojate sausų mielių, mišinį reikia užvirinti apie tris valandas. Sausos mielės pakanka dešimties gramų dešimties galonų vandens.

Tręšimo pelenų pomidorai

Pelenų nepaprastai naudinga: ji turi natrio, magnio, kalcio ir kalio daug. Kai persodinti šiek tiek sausos pelenų gali būti įtraukta į šulinius, ir tiesiog pabarstyti savo lova. Tačiau tai geriausiai parengti specialų sprendimą: iš pelenų stiklo sumaišykite jį su vandens kibirą. Nuosėdos, kuris išliks kibiro apačioje, ir supilkite jį į žemę saugiai.

Tręšimo infuzijos dilgėlių

Šiuo tikslu, tai geriausia naudoti jauną dilgėlių. Didelis plastikinis konteineris du trečdaliai užpildyti žolę ir užpildyti vandeniu. Klajoti sprendimas yra apie dešimt dienų. Kitą, į vandens kibirą imtis vieną litrą infuzijos dilgėlė ir užpilkite pomidorai.

Tręšimo pomidorai jodo

Specialistai teigia, kad ši persirengimo žymiai pagerina pomidorų skonį. Šilto vandens, pridedant tris ml jodo (bako, skirtus naudoti medicinos švirkštas); kibirą. Pagal kiekvieno krūmo supilkite penkis šimtus mililitrų gaunama mišinio.

Tręšimo serume pomidorai

Ši parinktis yra labiau tikėtina, ne tręšimo ir kokybinė prevencija Phytophthora. Vieną litrą pieno išrūgų būti sumaišyti su devynių litrų vandens. Taip pat pridėti maždaug dvidešimt penkių lašų jodo ir kruopščiai išmaišykite. Spray ši pomidorų mišinys yra geriausias geras oras vakare. Dabar jūs žinote geriau nei maitinti pomidorus!

Geras derlius!

Ir žinote ką nors naudingo apie tai, ką galite maitinti pomidorus? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina lauko apšvietimo sode , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių prekių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Kaip apsaugoti pomidorus nuo Phytophthora?

Charakteristikos veislių: viskas, ką reikia žinoti apie našiausių tipų

sodinant šilauoges: Pasirinkite veislių, tinkama priežiūra

load...