Kaip klijuoti tapetus ant lubų?

Medžiaga anre.lt jūs išmoksite, kaip pokleit tapetai ant lubų, kad rezultatas patiko jums. Beje, ši medžiaga neturi būti baltos spalvos!

Paviršiaus paruošimas

Nauji spalvoti fono paveikslėliai bus gerai tarnauti ant švaraus, lygaus ir sauso lubų, kur nėra likučių arba klijais kalkės. Jei senas tapetai nenori palikti jauki vieta, eiti per juos su dygliuotu voleliu arba mentele ir sudrėkinti. Po tam tikro laiko, nuplaukite ją visą su šiltu muiluotu vandeniu. Taip pat galite įsigyti specialų tirpiklį šiam tikslui.

load...

Jei lubos tvirtai emalio dažais, geriausia būtų palikti jį ir gerai nuvalyti. Kaip patikrinti sankaba kokybę? Laikykis juostelę ir ašarą. Ant juostelės buvo pėdsakai dažais? Jei taip, tada jūs turite atsisveikinti su ja. Norėdami pašalinti kalkių, pamerkti jį šiltu vandeniu ir pusvalandį vaikščioti ant lubų su skuduru. Riebalų sluoksnis buvo pašalintas nugremžiant.

Gipso lubų reikalauja tik akivaizdžių trūkumų, tačiau rekomenduojama gruntuoti paviršių – tapetai bus geriau laikykis. Prieš pradedant darbą, būtinai atjunkite laidus.

Ženklinimas

Juostelės tapetų klijai, reikalingą lygiagrečiai šviesos spindulius – taip bus mažiau matomas sujungimas. Išmatuoti viršutinę ribą vienoje pusėje ritininio pločio, panašius veiksmus ir skaidrės į kitą. Prijunkite du ženklai giją. Taigi jūs turite aiškų tikslą.

Paruošimas klijais

Ar jums reikia lipnią pasiruošimą likus 30 minučių iki tapetavimas lubas. Kiekvienam tapetų tipo yra jo sudėtis. Norėdami gauti vienalytę masę, be gabalėlių, atsukite vandenį į piltuvą ir į jį šiek tiek papildyti iš pakuotės turinį, nuolat trukdo. Molio turėtų gauti labai lipnus. Nebijokite eiti per toli – kraštutiniu atveju, jis gali būti skiedžiamas vandeniu.

load...

Dantytumas ekrano užsklanda

Prieš supjaustyti tapetai, jums reikia apskaičiuoti šiuos parametrus. Kiekvienas kampelis siena „reikalauja“ sutapimą dėl centimetrų pora. Skirtumas reikalaujama sienos (50 mm) ir kontaktinio taško. Lapų pusė proc eis į susitraukimas. Jei medžiagos su modelio, būtinai patraukti jį net ant balto ekrano užsklanda.

Klijuoti

Jei savo žinioje popieriaus sienos, įdėti juos ant grindų „į grindis veidą“, taikyti su teptuku ar voleliu klijais. Tada sulenkite audinio pusę praleidau šalys viena kitai, ir palaukite kelias minutes, kol šiek tiek suminkštės medžiagą. Už kiekvieną juostą, laikas turi būti toks pats ir būti ne daugiau kaip 10 minučių. Importuotas tapetai, ypač, non-woven, tai nėra būtina parengti – tepinėlio klijais tiesiai ant lubų.

Transformuoti į kambarį į geresnį pora, vienas stovi ant kopėčių, o kita suteikia jam lapą. Klijai pirmąjį juostelę, uždengiantį sienos, centras ir nustatyti, kad ji išvyniokite iš sauso gumos voleliu kraštų. Šoninės, kuris yra greta kampo, paspauskite tvirtai. Nupjaukite perteklių su aštriu peiliu. Antruoju ir vėlesniais juostelės klijuojamos nugara prie nugaros.

Tvora kambarys nuo skersvėjų ir temperatūros kraštutinumų dieną. Jei klijai staiga išstumti iš sąnario, švelniai paglostyti jį sausu skudurėliu. Jei raukšlės formavimas nuimti audinį, vėl taikyti klijus ir pabandyti išspręsti jį dar kartą. Tiny raukšles patys sklandžiai po džiovinimo.

load...