Kaip klijuoti plyteles ant lubų?

Kaip ir keletą sruogų puikiai klijuoti plyteles ant lubų? Įstrižainės arba lygiagrečiai išdėstymas? Šis instrukcijos anre.lt .

PRIEMONĖS

MEDŽIAGOS

PARUOŠIMAS

Galimybė naudotis plytelės grožis yra tai, kad būtų malonu likti ant senų kalkių. Tačiau medžiagos sukibimo kokybė ir lubos yra dar geriau ant švaraus, išlygino ir gruntuoto paviršiaus.

ŽENKLAS

Yra keletas variantų, kaip klijai plyteles ant lubų įstrižai arba lygiagrečiai. Norėdami pradėti ruožas nuo vieno iki kito kampo skersai verpalai perėja juos punktas – tai yra kambario centre. Per jį ruožas kitą 2 sriegis turi tik statmenos sienos. Taigi mes gauname 4 stačiakampius.

PROCESAS klijavimas

Atkreipkite dėmesį, kad plytelių klijai yra taikomas visą paviršių skydelyje – voleliu arba šepečiu. Universalus klijai (kitaip tariant, skystas vinys), suskirstytų tašku kraštų ir centro dalyje.

LYGIAGRETI

Klijai, pradedant nuo centro. Pirma plytelių vienas kampas turi sutapti su centrinio taško kambario ir abi šalys iš abiejų pusių turi eiti per statmenai žymėjimo. Jūs reikia laukti kol klijai rinkinių, tačiau jūs negalite daryti spaudimą aikštėje, nes kitaip jis gali likti įlenkimai. Tačiau tai įmanoma, pavyzdžiui, nustatyti plytelių medžio gabalo, kuris turi būti ilgesnis nei plytelių.

Šie elementai yra sumontuoti ant panašiai lubų, jie turi būti atidžiai įrengtas palei siūles. Paskutinis serijos supjaustytas pagal kambario matmenų. Tai daroma kuriant peilį ant paskirtą linija. Baigus lubų įrėmintas su Cokolinės. Tai will hide tarp jų ir sienos spragas. Jei pageidaujate, tarp plytelių siūlės shpaklyuyut, ir jei jums nepatinka, kad daiktų spalvą, jie gali būti dažomi vandens pagrindo dažais.

Mažame kambaryje išdėstymo negali padaryti, įklijuoti, galite pradėti su kampais.

DIAGANALNO

Kai klijavimo įstrižus kampus aikštėje turėtų būti pirmasis nustatyti palei statmenų linijų. Dėmesys jį, ir klijai poilsio. Šis metodas tinka asimetrinių kambariai.