Kaip klijuoti grindjuostes ant lubų?

anre.lt pasakys, kaip klijai grindjuostes prie lubų. Iš mūsų vadove jūs išmoksite, kaip suapvalinti interjerą.

Priemonės

load...

Medžiagos

Kaip apskaičiuoti medžiagų kiekį?

Išmatuokite ilgį ir plotį kambarį, skaičiai pridėti ir padauginti iš dviejų – kad jūs žinote, perimetrą. Padaryti atsargų kiekviename maždaug 10 cm iš kiekvienos pusės kampu. Gautas skaičius yra padalintas grindų ilgio. Apskritai, standartinis – 2 m.

Mokymas

load...

Paguldykite grindjuostes apie kambarį ant grindų perimetrą. Montuojant gabalus, pabandykite išsaugoti kiek įmanoma gamykla kraštai: jie puikiai sukibs ir pateikti nepriekaištingos sąnarius. Kampinis išpjaunami cokolio per mitra lange. Tai leis išmatuoti lygiai 45 laipsnių. Vėl nustatyti visus gabalus ant grindų ir patikrinti matavimus. Idealiai? Tada mes pereisime prie klijavimą.

Klijuoti

Pradeda dirbti ant sienos kampu, kuris yra priešais įėjimo duris. Tai padės išvengti klaidų.

Rišlios medžiagos kiekis yra su šepetėliu ant abiejų paviršių PURL Cokoly promazyvat sąnarių nėra būtinas. Viena pusė Cokolinės montuojamas prie sienos, kitas – į lubas. Kiekvienas elementas turi būti po maždaug vieną minutę, beveik smulkinimo. Kitas gabalas Cokolinės klijuoti iš karto po to, kai naujai registruojami, nenukrypti nuo planuojamo tvarka.

Galutinis etapas

Powertrowel sandariklis vietų, kur cokolis greta lubų ir sienų. Darbas atliekamas su gumine mentele.

Kaip klijuoti cokolyje ant pakabinamų lubų?

Grindjuostės turėtų būti lengvas, todėl nesideformuoja savo svorio ribą. Tarp jų nustatyti iš polietileno sluoksnio. Baigus darbą, rūpestingai jį pašalinti. Medžiaga yra pritvirtintas prie plataus šoninės sienelės.

load...