Kaip jūsų mintis įtakoja jūsų sveikatą?

Tai lengva manyti, kad mūsų mintys neturi įtakos mūsų organizme. Bet pagalvokite apie tai, kai jūs manote apie sekso fantazijos, jūsų noras iš karto pakyla. Tarp savo proto ir kūno ryšys yra akivaizdūs!

Tad kodėl turėtų visų minčių rūšių, nesvarbu, kaip įvairus, ir nesvarbu, kaip atrodytų nereikšmingas, neturi įtakos mūsų sveikatai?

Yra iš tikrųjų visiškai naujas mokslas vadinama – laukti, kol ji – psychoneuroimmunology. Tai mokslas yra atsakingas už darbo, tarp mūsų mintis ir mūsų nervų sistema koreliaciją.

load...

Suprasti šią koreliaciją yra super svarbu įsitikinti, kad jūs likti TIP TOP sveikatai. Tai padės jums geriau valdyti savo mintis, emocijas – ir savo kūną.

Bet tik kaip mūsų mintys veikia mūsų sveikatą? Pažiūrėkime.

1. Nusivylimas gali sukelti oro trūkumas kvėpuojant

Mes visi gauti nusivylė. Kai mes užsilikusius nesibaigiančioms kamščiuose, mūsų protai pradeda vaikščioti. Mes nerimauti, kad mes ketiname būti vėluoja į darbą, vėlai dieną, arba vėlai svarbų paskyrimo. Mes auginame piktas žmonių suma, kuri yra pasaulyje.

Kas atsitinka, kai jūs nusivylė, kaip tai, kad jūsų kvėpavimas tampa trumpesni ir labiau sekli. Jūs petį ir pilvo raumenis sugriežtinti. Tai nėra gera situacija. Tai daug geriau likti ramus ir kontroliuoti.

2. Jūsų mintys gali pakeisti Jūsų genų

Mes visi sakė, kad vienintelis būdas, mes galime pakeisti mūsų genus geriau yra per mūsų mityba ir mankšta. Mums buvo pasakyta, kad vienintelis būdas, mes galime pagerinti genetinę palikimą nuosprendį mums yra keičiant tai, ką mes valgome, ir prakaitavimas sporto salėje. Nėra kitų būdų, matyt.

Tačiau, iš tikrųjų, taip pat galite galvoti savo kelią į geresnius genus taip pat. Naujas laukas žinomas kaip epigenetics tyrinėja tarp mūsų protinę veiklą ir mūsų genuose santykius, ir tai iki šiol padarė išvadą, kad tai, kaip mes manome, gali turėti įtakos mūsų genus į devastatingly galingas būdas.

3. Nerimas gali sukelti skrandžio skausmai

Nerimas yra baisu dalykas, bet mes visi patyrę tam tikru momentu arba kitą. Mes manome, nerimas, kai mūsų vaikas vėlai grįžti namo, kai mes turime pristatymą duoti, arba kai mes laukiame dėl darbo paraišką ar kraujo tyrimo rezultatais.

load...

Taip pat įprasta, apetito praradimas ir nemigo naktų, nerimas taip pat gali sukelti skrandžio skausmus. Jis taip pat gali sukelti savo kojas skausmas, taip pat.

4. Liūdina mintys Priežastis gerklės

Sutrikimas dalykų atsitikti. Kaip liūdna, nes ji yra, mes nusiminti gyvenime. Tai gali būti dėl to, kad santykiai turi ateiti prie pabaigos, arba todėl, kad mes negavau svajonių darbą mes norime būti prisegimą visas mūsų viltis. Mes gali nusiminti, nes mums nepavyko egzaminą, arba dėl to, vienas iš mūsų artimiausių draugų jau nutolo.

Deja, liūdina mintys yra ne tai, ką jūs tikrai gali kontroliuoti. Kiekvienas turėtų būti leidžiama laikas graužtis. Bet kas atsitinka, kai mes nusiminti ir galvoti apie liūdina dalykų yra tai, kad mūsų gerklės išsipučia ir tampa skausminga. Mūsų vadovas taip pat pradeda skausmas, sukelia mums fizinę kančią.

5. Atsiminimai gali mums prakaito

Ak, prisiminimai. Mes mylime prisiminimus, ar ne? Fond prisiminimai yra kas mus paguos, kai mes jaučiatės nostalgija, ar net šiek tiek mėlyna. Jie primena mums laimingesni kartus, ir jie gali priminti mums, kad gyvenimas turi tikrai gražių akimirkų ir verta gyventi.

Bet ką apie blogus prisiminimus? Kai auklėti blogą atmintį, reikia stebėti, kas vyksta. Gali būti, kad jūs pradėsite prakaitas, ir jūsų raumenys sugriežtinti. Be to, jums gali jaustis nervų ir nerimas.

Laimingesni prisiminimai atsipalaiduoti su mumis ir verčia mus jaustis šiltas. Auklėjant skausmingus prisiminimus, nors tai nėra gerai mūsų sveikatai.

6. Neveikianti Pyktis gali būti tikras galvos skausmas

Nedaugelis iš mūsų iš tikrųjų, kaip išreikšti savo pyktį. Mes ne iš tikrųjų patinka šaukė žmonėms, todėl jie jaučiasi mažas, ir atrodo kaip į procesą Psycho.

Tačiau kartais jūs turite gauti piktas. Kartais jūs turite išreikšti savo pyktį ir tegul žmonės žino tiksliai, kaip jaučiatės. Išlaisvinti savo pyktį yra iš tikrųjų sveika Jums, nes ji suteikia viską, kad tramdomas pyktis kanalą.

Slopina pyktį ir išpilstymo tai visi, kita vertus, nėra sveika. Saugomi viršų pyktis gali sukelti galvos skausmą, suspaudė raumenis – net ir vidurių užkietėjimas.

7. Staigus Pyktis gali net sukelti širdies priepuolį

Kaip tik buvo minėta, slopinamas pyktis nėra gera. Tai gali sukelti galvos skausmą, suspaudė raumenis ir vidurių užkietėjimas.

Ir kada jus slopina pyktį už labai ilgą laiką, tik atskleisti ją staiga ir gana netikėtai? Tai gali sukelti širdies priepuolį.

Mintys apie tai buvo piktas yra labai kenksmingas; Vietoj to, turėtumėte išmokti išreikšti save dažniau. Išsiverždavo atsitiktinai kas keleri metai kaip vulkanas kenkia jūsų sveikatai.

8. Neigiamas mąstymas gali sukelti burnos gleivinės opos

Burnos opos yra bjaurus, bjaurus dalykų, kad niekas mėgsta. Nors jie trunka tik 10 – 14 dienų labiausiai, ir nors jie nėra rimta ir neturi paprastai reikalauja gydytoją, burnos opos yra labai skausmingas ir gali jaustis beveik kaip liga.

Vienas iš burnos opos priežastis yra jausmas suniokota. Jei esate būstą neigiamų dalykų nuolat ir negali pažadinti save iš jo negalavimas, jums gali baigtis su opos gurkšnis. Kuri nėra gražus!

9. Jausmas Rundown Ar Priežastis lėtinis stresas

Taip pat burnos gleivinės opos, jausmas suniokota gali pasunkinti savo stresą ir padaryti viską, visai daug blogiau.

Jei jūs tiesiog negali pažadinti save ir būti labiau teigiamas, stresas gali dominuoti savo gyvenimą. Ir kai jis dominuoja ir yra pratęsiamas, tai gali padaryti esamas sveikatos problemas daug blogiau.

Galvos skausmas tampa lėtinis, kaip ir skrandžio skausmai. Nuovargis pradeda perimti, ir manote, irzlus be realaus pagrindo.

10. Tu gali iš tikrųjų manau, pats Netinkamas

Manote, kad jums negali tikrai manau sau serga? Apsvarstykite pozityvaus mąstymo galia ir kaip ji sukuria pasitikėjimą savo jėgomis. Teigiamas psichikos požiūris buvo įrodyta, kad pagyvinti žmones, motyvuoti juos į veiksmų. Tai galų gale veda į sėkmę ir laimę.

Todėl labai tikėtina, kad jūs iš tikrųjų galite galvoti sau serga. Žinomas kaip placebo efektas, gyvenamasis fizinių ligų iš tikrųjų gali sukelti jūsų kūno imituoti simptomus.

load...