Kaip jus domina vyras?

Taigi, jūs pagaliau rado savo svajonių vyro, ir dabar jūs nenorite jo vyksta visur! Na, vis vaikinas domina ir laikyti jį domina, yra du labai skirtingi dalykai. Norėdami padėti jums išlaikyti jūsų vyras ten, kur jis yra, čia yra dešimt patarimų, kaip išlaikyti vyro jumis domisi.

1. Parodykite savo paramą

Būdamas ten jūsų vyras, kai jam reikia jums, yra geras pirmasis žingsnis siekiant išlaikyti jį aplink. Svarbu, kad jis žino, kad jis turi ką nors jis gali remtis ir eiti į su savo problemomis, todėl imtis savo gyvenime susidomėjimą ir pasiūlyti paramą, kur galite.

2. Padaryti jį juoktis

Jūsų humoro jausmas yra dar vienas svarbus veiksnys, kas bus išlaikyti jį domina. Smagiai kartu ir kad galėtų juoktis kartu atkreips jus suartino ir stiprinti ryšį, kad jūs turite. Jei jis buvo įdomus, kai esate aplink, jis norės jus aplink.

load...

3. Paimkite savo žaidimų susidomėjimą

Jei galite rasti dalykų, kad jūs abu mėgstate daryti kartu ir pasidalinti pomėgius ar žaidimus, kurie padės išlaikyti santykius įdomus taip pat. Net iš jūsų nepatinka viskas, kad jis mėgsta daryti, rodė savo pomėgius palūkanos bus suspėti jo susidomėjimą jumis.

4. Stengtis su savo išvaizda

Kitas patarimas, kaip laikyti vyro jumis domisi yra niekada pasiduoti pastangų jūs padarėte, kai jums buvo bando pritraukti jį ir prižiūrėti, kaip jums atrodo už jį. Atrodo, yra ne viskas, bet, jei jis mato jus stengiasi jam, jis bus tikrai vertiname tai!

5. Negalima patekti į per daug rutinos

Kitas svarbus patarimas, kaip laikyti vyro jumis domisi yra niekada tegul data naktys gauti nuobodu, nes ji visada vyksta pačiose vietose. Išeiti iš bet kasdienybe ir pasiūlyti naują datą idėjas ir naujas vietas eiti. Jei leisite dalykai tampa per daug rutinos, per greitai, tada jis tikrai praras susidomėjimą jumis.

6. Ar neatrodo beviltiška

Negalima, tačiau padaryti jį pernelyg akivaizdus, ​​kad esate beprotiškai trokšta išlaikyti jį aplink. Jei jūs pradėsite gauti per Lipnus, jūs netrukus turi jį veikia greitai kita kryptimi!

7. Šiokią paslaptį

Pabandykite ir saugoti kai kuriuos daiktus atgal, todėl jūs galite nustebinti jį vėliau, tai dar vienas patarimas, kaip laikyti vyro jumis domisi. Jei jis mano, kad visada yra kažkas naujo sužinoti apie jus, tada jis ketina pakabinti aplink sužinoti daugiau.

8. Flirtas su savo vyru

Kitas patarimas, kaip laikyti vyro jumis domisi yra flirtuoti. Tiesiog todėl, kad jūs buvote su tam tikrą laiką vaikinas, tai nereiškia, kad jums turėtų nustoti flirtuoti su juo. Duok jam daug komplimentų ir erzinti jį kartais, tai visi padeda išlaikyti jį domina ir padaryti jį nori likti aplink.

9. Parodykite jam savo nepriklausomybę

Vyrai myli įsitikinę moters, todėl parodyti jam savo jėgą ir pasitikėjimą savimi. Parodykite jam, kad jūs vis dar turite savo interesus ir pomėgius; ji bus laikyti jį domina ir suintrigavo jums.

load...

10. Tiesiog Jums

Pramogos, meilės ir daug ir daug juoko; tai kas bus išlaikyti vyro domina jus. Būk savimi ir nebijokite parodyti savo mažai eccentricities per daug. Tai tas mielas mažai dalykų, kad jūs padaryti, kad jis mylės, ir jie galėtų jam gyventi su jumis gera.

Kaip išlaikyti vyro domina tave?

load...