Kaip įžymybės praranda svorį? 10 garsenybių dietos gudrybių

Kartais mes tiesiog reikia kad pridėtinės tiek papildomą motyvaciją, kai kalbama apie dietos. Galų gale, dietos nėra tiksliai lengva. Kai aš pirmą kartą išvyko į mitybą, aš truko 2 dienas ir 3 valandas. Taip, tai tiesa. Aš nusileido po ypač emocinis epizodas fringe ir turėjo įsiveržti užkandžiai spinta. Aš nepradėjo dietos dar šešis mėnesius.

Puikus būdas gauti motyvuotus laikytis dietos yra pažvelgti į mūsų mėgstamų įžymybių, kurie sugebėjo mesti keletą svarų vos keletą mėnesių išvaizdą. Jei jie gali tai daryti, kodėl mes negalime? Modeliuojant sau kažkas iš tikrųjų yra fantastinis būdas pagerinti savo gyvenimą ir gauti norimus rezultatus. Taigi, jei jūsų mėgstamiausia sławna nuėjo nuo Chubby ties juosmeniu, kad pasakiškai formos ir atspalvių visame, viskas, ką jums reikia padaryti dabar yra sekti savo režimas į laišką. Taigi leiskite pažvelgti 10 dietos gudrybės iš garsenybių.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow visada buvo klijuoti plonas, tačiau turi būti priežastis už jį. Iš tiesų, ji viena iš nedaugelio moterų įžymybių, kurie kažkaip sugebėjo išlaikyti svorio išjungti amžinai. Ji iš esmės Sveikatos karalienė Ir Sporto, mylimas ir garbinamas daug. Bet kas jos paslaptis?

load...

Gwyneth yra nenuilstantis, kai kalbama apie išlaikyti tinkami ir sveika. Ji tiesiog niekada nesustoja. Nesvarbu, ar ji skatina savo sveikos mitybos ar įvairių fitneso režimus, ji visada daro ką nors likti gražus ir dailus. Ji 100% skirtas priežastis.

Jos vėliau dietos patarimas? Pratimas!

Deja, jos idėja pratybų nėra pėsčiomis iki parduotuvės kiekvieną dieną. Ne, ne, ji nori, kad treniruotės intensyviai dvi valandas per dieną.

Kristin Bauer Van Straten

Pradžia Tikras kraujas Kristin Bauer Van Straten išvyko į neįprastą dietą apgauti neseniai. Kaip ji aiškina: „Mano dietologu buvo išbandyti tai, ką, kur mes buvome suvynioti Ace tvarsčiais mirkomi nors Detox rūšiuoti, kad jums plonesni dalykas. Ir tada mes įdėti į pončai. Bet mes turėjome nuolat juda, todėl ėjome ratu, o tai bumas dėžutė grojo „.

Kristin mityba tikrai skamba labai „out-ten, bet, ei, jei ne išgalvotas ji tiesiog klauskite“ dietologu „(geriausias draugas) rekomenduoti jums kitą.

Boy George

Jūs galite prisiminti Boy George nuo devintojo dešimtmečio popmuzikos grupės „The Culture Club. Jų garsiausių hitas buvo karma Chameleonas, daina, kuri vis dar grojo radijo visame pasaulyje.

Boy George atrodė Pasakų atgal į devintajame dešimtmetyje; jis buvo gražus ir formos. Dabar jo šeštojo, jis, be abejo, taip pažeidžiami vidutinio amžiaus plitimą, kaip ir visi kiti. Taigi, kas jį sustabdė nuo atraminės konstrukcijos svarų ?!

load...

Boy George dietos patarimas yra iš tikrųjų gana neįprasta: jis siūlo vyksta į savo gydytoją, kad ištirtų kraują sužinoti, ką dieta jums tinka. „Kiekvienas planas yra unikalus.“

Nesvarbu, ar jums sekti berniuko patarimų ar ne tikriausiai nužengia į tai, ar esate pasiruošę turėti adata įstrigo į ranką, kaip dalį savo dietos rutinos. Hmm.

Britney Spears

Tai gali būti arti 20 metų, nes Britney pirmą kartą siekęs mus mušdavo One More Time, tačiau ji vis dar kaip neįtikėtinai spalvingas kaip niekada. Kodėl? Nes ji tiesiog myli likti formos.

Britney yra iš tikrųjų, kaip ir mes visi, kai kalbama apie dietos; ji nekenčia jo. Tiesą sakant, ji nekenčia jo tiek daug, kad ji vis dar gauna savo fix apie „spageti, pyragaičiai ir šokolado chip cookies“.

Taigi, kaip ji sugeba išlikti toks gražus?

Joga ir kardio 90 minučių du kartus per savaitę, tai kaip. Ir jei jūs, kaip nustatyta, kaip ji yra likti formos, jūs padaryti per daug.

Petra Nemcova

Supermodeliai yra bastionai sveikatos ir fitneso. Daugeliui moterų, atrodo kaip supermodelis yra galutinė. Leiskite face it, nors, jūs arba gimė, kad taip ar jūs turite atsiduoti tikrai kvailai dietos, tiesa?

Pasak Petra, ji dar nuvyko ant dietos, kurią sudarė tik morkų, pomidorų ir jūros gėrybių.

Stacey Kiebler

Mes galvojome, George Clooney buvo proto tuo metu pertrauka ko ne su WWE grožio Stacey Kiebler, ir ji, nes turiu net šilčiau.

Bet kokius triukus jis ji naudoja, kad taip nuostabiai karšta?

„Aš nusipirkau Gwyneth Paltrow virėjas knyga“, sako ji. „Tai nuostabu.“

Ji taip pat dirba su tuo pačiu gydytoju, kaip Paltrow. Taigi, iš esmės, jums reikia tapti tokiems, kaip Gwyneth Paltrow.

„Jos kucharską buvo apie eliminacijos dieta, labai sveikas būdas valgyti, todėl aš tikrai žaviuosi, ką ji daro.“

Katy Perry

Katy Perry visuomet turėjo kreives, ką mes žavisi ją. Ji yra be abejonės vienas iš gražiausių pop dainininkų.

Jos kūnas yra ne iki sėkmės ar stebuklų gamtos, nors; Vietoj to, kas gali atrodyti kaip ji daro. Na, kaip ilgai, kaip jūs valgyti grybų daug, kad yra.

Yep, Katy Perry prenumeruoja dietos vadinamas M-planas. Iš esmės, tai paprašys pakeisti pietūs arba vakarienė su grybų pagrindu patiekalų. Geros naujienos yra tai, kad yra daug skirtingų tipų grybų ten, su Portobello grybai pravarde „daržovių kepsnys.“

M-planas žada gerų dalykų, pavyzdžiui, žoliapjovės šlaunų, užpakalį ir Tums.

Beyonce

Beyonce mėgsta sveikatos ir gerovės, ir neseniai išvyko veganų 22 dienas padėti išlaikyti ją formos. Nors ji nėra įsipareigojusi veganų nebėra, augalų pagrindu dietos vis dar yra labai svarbi savo mityba.

Jessica Alba

Nuodėmių miestas žvaigždė Jessica Alba ėmėsi drastiškų veiksmų, kai ji pagimdė; prarasti visą tą perteklių Mokestis už svarą, ji paėmė dėvėti korsetą.

„Tai buvo prakaitas, bet verta. Tai buvo žiaurus; tai tikrai ne visiems. „

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston vis dar yra vienas iš karščiausių garsenybių planetoje, nepaisant to, kad jos 50-gimtadienis artėja.

Suprantama, išlaikant savo kūną graži kaip ji pasireiškia vyresnio amžiaus nėra tiksliai pasivaikščiojimas po parką. Aukos turi būti padaryta. Taip pat darbo, intensyviai Jennifer maitinosi kūdikių maistui tam tikrą laiką. Kodėl? Pasak jos treneris: „Liquid valo tai padės jums numesti svorio, bet jūs įgysite daugiau kitą savaitę. Norėjau kažką, kur galite pašalinti toksiškumą ir nutraukti blogus įpročius, bet vis dar turite savo virškinimo sistema vyksta. Štai kai maistas kūdikiams valyti gimė. „

load...