Kaip išvalyti kūną? 10 svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti

Šiuo metu vyksta diskusijos dėl to, ar ne kūno Detox būtina, arba jeigu paties organizmo natūrali Detox sistema yra pakankama, kad atsikratyti mums toksinų, kad mes kaupiasi mūsų organizme per tam tikrą laikotarpį. Kas yra tikrai tai, kad niekada anksčiau jau mes buvo atliktas tokiais dideliais kiekiais toksinų, nes mes esame šiandien. Toksinai yra mūsų maistas, mūsų vandens ir ore, kuriuo mes kvėpuojame, todėl yra puikiai suprantama, kodėl tiek daug žmonių sako, kad po Detox Diet kartą, o padės natūralią organizmo detox procesą. Jei esate svarsto DETOX, čia yra dešimt patarimų, kaip Detox savo kūną, kad yra svarbu jums žinoti.

1. Įstaiga neturi savo detox sistema

Kūnas turi savo nuosavą, labai veiksminga, detox sistema, kad su sveika mityba ir aktyvus gyvenimo būdas, padarys iš detoxing jums kasdien darbą. Pagrindinis organas kūne, kuris yra atsakingas už detoxing yra kepenys, kurie skaido toksinus į vandenyje tirpių cheminių medžiagų, kad jie gali būti perduodama iš kūno prakaito ar šlapime.

2. Taigi, kodėl Detox?

Daugelis žmonių mano, kad dėl didelių lygių toksinų, kad mes esame veikiami šiandien, kepenys ir kiti organai detoxing gali tapti perkrautas ir reikia šiek tiek padėti savo darbą. Detox palaiko kepenų funkcijas ir padeda pritraukti kūną atgal į savo gamtos subalansuotą būklę.

load...

3. Koks skirtumas tarp Detox ir išvalyti skirtumas?

Detox yra ilgalaikis procesas, skirtas pareikšti kūną atgal į savo gamtos subalansuotą būklę ir laikyti jį ten. Valyti yra trumpalaikė, galbūt tik po kelių dienų, procesas mažina maisto produktų, kurių sudėtyje yra toksinų, ir valgyti daugiau žalio maisto, kad laikinai atsikratyti kūną daugiau toksinų. Valyti yra daugiau kaip suteikti savo kūno pertraukos nuo toksinų.

4. Ar pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami Detox

Kitas svarbus patarimas, kaip Detox savo kūną yra pasikalbėti su gydytoju. Nors detoxing turi daug gerbėjų ir visą sąrašą akivaizdžius naudą sveikatai, turėtumėte paklausti gydytojo apie poveikį sveikatai ypač Detox dietos, kad jie siūlo laikytis, ypač jei gydoma jokių esamų sveikatos sutrikimų. Detox keičia fiziologinį aplinką organizme ir tai gali turėti neigiamą poveikį kai kuriems žmonėms.

5. Pakeiskite savo mitybą palaipsniui

Kitas naudingas patarimas, kaip Detox savo kūną, tai pakeisti savo mitybą palaipsniui. Svarbu, kad jūs neturite staiga pakeisti savo mitybą naktį ar jūsų kūnas gali eiti į šoką, todėl įsitikinkite, kad pakeitimai, žingsnis po žingsnio, per A savaites, mėnesius ar ilgesnį laikotarpį. Jei buvo staiga pakeisti iš 100% greito maisto iki 100% žalio maisto dietos, per naktį, galite patirti nuotaikų kaita, odos sudirginimas, Rimtas nuovargis ir galvos skausmas.

6. Atpratinti save nuo kavos ir alkoholio

Du iš dalykų, kad žmonės paprastai nori iškirpti Detox metu yra kavos ir alkoholio. Jūsų kūnas gali būti atgabentas remtis šių stimuliatorių ir jūs pajusite atšaukia simptomus, jei nustosite gerti visi vienu ypu. Mūsų Kitas patarimas, kaip Detox savo kūną yra atpratinti save nuo alkoholio ir kofeino palaipsniui, mažinant žemyn, prieš jums mesti iš viso, ir jums bus palaipsniui pajusti naudą, be nemalonių abstinencijos simptomų.

7. Pratimai

Nuolatinis naudotis yra dar vienas svarbus patarimas, kaip Detox savo kūną. Taip pat skatinti Detox per savo dietos, mankštintis taip pat pagreitinti šį procesą. Pratimai stimuliuoja kraujo aplink kūną srautą ir skatina prakaitavimą, kurie abu padės organizmui Detox greičiau. Būkite atsargūs, ne persistengti ji, nors, ypač jei valgote daug mažiau kalorijų nei esate įpratę.

8. Laikyti save gerai hidratuotas

Vienas iš svarbiausių ingredientų sėkmingo Detox yra vanduo, todėl įsitikinkite, kad geriate daug ir daug, o jūs Detox. Vandens reikės išstumti toksinus iš jūsų kūno, o jei nesate tinkamai hidratuoti, tie toksinai gali tiesiog iš naujo kauptis jūsų kūno dar kartą.

9. Stenkitės ne gauti pabrėžė

Mūsų Kitas patarimas, kaip Detox savo kūną yra Detox save nuo streso. Stenkitės gauti kuo daugiau poilsio, kaip jūs galite per savo detox ir išvengti streso, kiek įmanoma. Detox dirbs daug geriau, kai esate atsipalaidavęs, nes stresas naudoja iki vitaminų, pavyzdžiui, vitamino C ir B, kurie taip pat reikia valyti organizmą. Gauk šiek tiek laiko per dieną atsipalaiduoti, o, ir gauti gerą nakties miegą taip pat, nes kūnas daro savo detoxing daug, kai esate miega.

load...

10. Paimkite jį lengva, kai pirmą kartą

Visi yra skirtingi, tad tiesiog, nes jūsų draugas išplaukė per Detox be jokių šalutinių poveikių, nemanykite, kad tai bus lengva jums. Paimkite jį lengva pradėti, dirbti savo kelią į Detox lėtai ir klausytis, ką jūsų kūnas jums sakau. Jei pradėsite jaustis blogai, jūs visada galite sustabdyti ir bandykite dar kartą kitą kartą.

Kaip Detox savo kūną? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

load...