Kaip išsirinkti tinkamą šiltnamį?

Nurodykite šiltnamius – rimtas reikalas kiekvienam sodininkas. Šiandien gamintojai siūlo platų dizaino šiltnamiuose. Bet kaip jūs žinote, iš anksto, kuris iš jų būtų labiausiai Jums patogiu metu ir tinka augalo? Kaip pasirinkti šiltnamį, kuris truks keletą metų, išliks ne tik aktyviai veikti, bet ir vėjas, lietus, perkūnija ir net žiemos sniegą?

Patvarus rėmas – pusė darbo!

Patikimumo Šiltnamiai pirmiausia priklausys nuo skerdenos medžiagos. Ką pasirinkimas turi modernias Truckers?

load...


– Mediniai rėmai

Ekologiškos, lengva surinkti ir palyginti pigūs. Jei jūs neprieštaraujate nuolatinė priežiūra ne tik augalams, bet ir už save šiltnamyje, o dizainas kaina jums yra svarbesnis nei patikimumo, – saugiai pasirinkti rėmas pagamintas iš medžio.

Svarbi. Prieš montuodami gydyti visas detales Bioprotective sudėtis. Ir nepamirškite pakartoti šią procedūrą kiekvieną pavasarį ir rudenį.

– Aliuminio rėmai

Skirtingai nei medžio, šios sistemos reikalauja mažai priežiūros. Tačiau dėl savo lengvumo jie yra labai nepatikimas. Deform aliuminio rėmas gali ne tik žiema sniegas ant šiltnamio stogo, bet stiprus vėjas.

Svarbi. Teplicė aliuminio rėmas reikia stiprios ir tvirtą pagrindą.

load...

– plieninis rėmas

Galbūt vienintelis tikras atsakymas į klausimą: „Kaip pasirinkti šiltnamį?“ – pirkti statybos ant plieninio rėmo. Patvarus plieno atneša puikių visas oro sąlygas ir yra atsparus deformacijai. Cinko danga apsaugo nuo rūdžių rėmo, apsaugoti jį nuo irimo. Šie šiltnamiai gali tarnauti dešimtmečius.

Svarbi. Iš plieno storis turi būti ne mažesnis kaip 0,8 mm. Venkite plieno konstrukcijos, padengtas milteliniais dažais – tai neapsaugo metalą nuo korozijos. Tik cinkuoto plieno gali suteikti pakankamą atsparumą rūdims.

Nurodykite viršelių šiltnamius

Nuo medžiagą, iš kurios bus padarytos pati šiltnamio priklauso nuo to, kaip ji gali susidoroti su augalų apsaugos ir jauki aplinka už jų kūrimą.

– Stiklo

Klasikinis įgyvendinimo variantas laikomas iš stiklo šiltnamyje. Stiklas praleidžia šviesą labai gerai ir yra labai kuklus ir priežiūra. Bet kaip jūs žinote, stiklas – labai trapus dalykas. Ją padalyti lengva, tačiau į aikštę išbėgo lapas šiltnamyje reikės didelių pastangų. Be to, fragmentai gali pažeisti augalus ir sužeisti jus. Jei turite mažų vaikų, stiklo Šiltnamiai tapti potencialiu pavojaus šaltinis.

Svarbi. Stiklo rėmeliai sveria gana daug ir taip reikalauja sutvirtintas karkasas.


– Polietileno plėvelė

Šiltnamiai pagaminti iš polietileno – pigus ir saugus variantas vienerius ar dvejus metus. Polietilenas puikus šviesos pralaidumas ir patikimai apsaugo augalus nuo blogo oro ir šalčio. Jis yra ne rizika sodininkams. Žinoma, dangtis gali nutrūkti, tačiau siekiant ją išspręsti – keletą minučių. Be to, galite ne nerimauti apie tai, kaip danga imsis žiemą, nes ji, bet kuriuo atveju, pavasarį turės keisti.

Svarbi. Ant polietileno paviršiuje nuolat kaupiasi kondensatas. Šalti lašai krenta, gali pažeisti augalai. Turėkite tai omenyje, kai montuojant plėvelės šiltnamiuose.


– Polikarbonatas

Iš polikarbonato danga – moderniausias sprendimas. Bet ką pasirinkti polikarbonatas šiltnamiams? Kokybė gali būti laikoma medžiagos storis 4 mm. Dvisluoksnis danga 6 mm storio tankis virš 0,7 puikios pavedimu bet kokiu oru ir bus pertrauka nuo žiemos pusnis. Dėmesį, kad vidinis paviršius polikarbonato lapo – jis turi turėti specialią dangą apsaugo nuo kondensato susidarymo.

Svarbi. Polikarbonatas gali atlaikyti dideles apkrovas. Pabandykite stumti lapą ranka prieš perkant. Jei vidaus šonkauliai sulenkta priešais jus žemos kokybės medžiaga.

Dėmesys detalėms!

Išsprendus kaip pasirinkti polikarbonatas šiltnamiams, atkreipkite dėmesį į keletą smulkmenų, iš kurių priklausys nuo patikimumo ir patogumo dizaino klausimą.

– Mažesnis rėmas judėti, tuo stipresnis šiltnamio.

– Visa skerdena lanko atlaikyti daug didesnį svorį nei skerspjūvio arch.

– šiltnamyje reikia dviejų durų galuose ir keletą orlaides šonuose ventiliacijai.

– Rinkinį šiltnamiai turėtų apimti ne tik rėmą ir dangtelį, bet plombos ir sąnarių ir visą reikiamą įrangą surinkimui.


Šaltiniai vaizdai:
media.maginea.com, languera.lt/, geosota.ru, stroihata.ru, kaztechprom.kz, direct-delta.fr, chistodoma.ru, 4seasongreenhouse.com, 7dach.ru, megastroydom.ru

load...