Kaip išlyginti lubas savo rankomis?

Ne vienas trūkumas kambaryje nebus akivaizdu kaip nelygaus lubų. Idealiai lygus lubų pagerina estetinį suvokimą patalpoje, kaip visuma. Bet už tai patalpų dalis įtikti savo akis, reikia labai daug dirbti. Jei sienų derinimą, viskas vyksta gana greitai, lubos turės dirbti atidžiau.

Lygiavimo metodas yra parinktas, priklausomai nuo to, kaip didelis lašas lubų. Jei tai yra daugiau nei 5 cm, tai geriausia naudoti sausą metodą. Pagal sauso metodą lubų gipso derinimą. Kai mažiau nei 5 cm skirtumas, o lubų suderinta gipso glaistas. Dabar pažvelkime, kaip suderinti kiekvienos iš šių metodų lubas.

load...

Kaip suderinti lubas su savo rankas, naudojant gipso?

Pirmasis žingsnis yra nustatyti, lubų pamatų lygį. Dėl pieštuku sienų konspektuoti. Tada, šios etiketės montuojamas rėmo profilius. Profilis dizainas gali padaryti bet. Tai priklauso nuo jūsų skonio. Po šios sistemos yra makštis lapų gipso. Tarp lapų siūlės išteptas ypatingą glaistai ir tada klijuoti serpyanka. Tai daroma sandarumą. Tada kitą sluoksnį užpildai ir po džiovinimo visą paviršių poliruojamas.

Kaip suderinti lubas su gipsu?

Norėdami tai padaryti, jums reikės gipso, gipso pagrindu.

load...

Iš pradžių turi būti visiškai švarus lubų paviršius ir taikyti grunto sluoksnį. Po to, kai kurie turėjo būti sustiprinti tinklelio. Jis gali būti naudojamas kaip maskavimo ir metalo.

Pirmasis pritvirtintas prie lubų PVA klijais arba specialios lipnios sudėtį. Taip pat galite pabandyti rasti lipni maskavimo tinklelį. Metalo grynasis dažniausiai pritvirtintas prie lubų su specialiais laikikliais. Jis naudojamas tik tuo atveju, jei reikia storu sluoksniu gipso.

Tuo pačiu metu ji kreipėsi į gipso sluoksnio paviršiaus buvo apie 1,5 cm. Jei yra poreikis taikyti daugiau sluoksnių, pirmoji šukos gipso darbai vyksta, ir tada po gruntavimo tinkavimo darbai tęsiasi.

Po tinkas visiškai išdžiūvus, visas paviršius lubų būtina įdėti glaistai sluoksnį.

Su šiuo išlyginti lubas metodą rekomenduojama naudoti visas formuluotes vieno gamintojo.

Kaip suderinti lubų glaistas?

Siekiant suderinti lubas su naudojimo įdarais, jums reikės:

– plati šepetys,

– metalo poluter,

– mentelė

– Punch.

Pirmasis žingsnis yra valyti lubų pagrindą. Jeigu yra pažeidimų didesnis negu 2 mm, jie turi būti pašalinta su Punch su specialiu antgaliu. Kai visi darbai atliekami šluoste, priežastys giliai skverbiasi gruntas sluoksnis. Jūs turite būti gruntuotas su teptuku ir voleliu.

Dabar atėjo laikas, pirmą sluoksnį glaistai. Geriau panaudoti pradedant glaistas kuris yra taikomas ne didesnį kaip 10 mm sluoksnį. Atkreipkite dėmesį į sudėtį nuoseklumo: Glaistas turi būti panašus į storą kremo. Tik tokiu būdu jums bus užtikrinti minimalų įgriuvos. Taikyti metalinio sluoksnio Pageidautina poluterom.

Po džiovinimo glaisto puslapyje per vidutinės mentele taikomos pirmąjį sluoksnį, apdailos įdarą, o antrąjį.

Jeigu kambarys buvo įvykdytos būtinos atmosferos sąlygų, tada kitą dieną galite pradėti šlifuoti. Dėl šio proceso pageidautina įsigyti specialius akinius ir respiratorių.

Prekės iš katalogą:

load...