Kaip išlikti teigiamas, laukdamas tobulo žmogaus?

Ak, jei tik realus gyvenimas buvo kaip pasakoje susitikimams? Kai tik įjungsite dvidešimt vienas, norite būti valomas ne savo kojomis pagal Prince Charming, prieš gyvena ilgai ir laimingai gražus namuose su keliais vaikais – o gal net fėja krikštamotė, jei jums sekasi.

Deja, realus gyvenimas yra labai skirtingas. J. Neteisinga nuolat pasirodo ir iš gyvenimo, kaip ir J. Tingus ir J. Skurstantiems. Realus gyvenimas yra įtemptas ir, kaip mes senstame, jis gali padaryti mus nerimauti, kad mes niekada patenkinti tobulas žmogus.

Laukti kol kas nors tai nėra lengva. Nesvarbu, ar esate laukia rezultatų iš ligoninės arba atidėtas skrydis pagaliau pakilti, tai lengva pajusti nerimas. Laukia puikus žmogus ateiti kartu yra šiek tiek kitoks, nes jūs niekada tikras, kad jis kada nors ketina riesti.

load...

Svarbu, kad jums likti optimistiška. Štai keletas būdų, kaip likti teigiamas, o laukia puikus žmogus.

Priimti realybe

Deja, realybė yra ta, kad tobulas žmogus neturi ateiti kartu iš karto. Ir, taip, kartais realybė sucks. Bet jei jūs nesiruošia leisti sau gauti per žemyn apie tai, svarbu, kad jūs priimate realybę ir važiuoti su juo.

Filmai ir knygos gali parodyti jums, kad tikra meilė egzistuoja. Ir tai daro. Bet kaip ji manimi pateikiami grožinės literatūros yra labai skiriasi tai, ką reiškia iš tikrųjų. Ir tai todėl taip svarbu, kad nustosite lyginti savo gyvenimą su fantastikos ir priimti realybę.

Pasitikėjimas, kad viskas bus gerai

Taip sunku, kaip tai pasitikėti, kad viskas bus gerai, kai nieko ketina planuoti, tai yra kažkas, kad jūs tikrai reikia daryti. Kartais, ko nereikia eiti savo kelią. Bet atminkite, kad kartais jie. Tai tiesiog atoslūgis ir srauto iš kosmoso, ir tik kaip medis yra ne sezono metu žiemą, gyvenimas ne visada atrodo taip rožėmis klota. Bet kartais tai tikrai.

Tiesiog todėl, kad jūs negalite valgyti vaisius nuo medžio, tik dar nereiškia, kad jūs visada nebus. Pasitikėjimas, kad galų gale viskas bus geriau ir kad jūsų vyras ateis pas tave.

Get Busy

Dėl kai kurių singletons kurie beviltiška patenkinti savo svajonių vyro, Pažinčių pasaulis sunaudoja visą savo gyvenimą. Jie patikrinti savo anketų darbe, nedelsdami prisijunkite ryte ir prieš miegą, ir paprastai negali gauti jį iš savo galvos.

Tai nepadeda jums likti teigiamas, ypač kai J. Nemokama ignoruoja savo pranešimus tačiau J. Slacker siunčia Jums mln.

load...

Turėtumėte apriboti laiką, kurį praleidžiate ant pasimatymams. Tegu tai bus tavo gyvenimo dalis, bet ne visi jį. Eiti į darbą, o ne patikrinti pranešimus. Hang out su savo draugais, o ne patikrinti savo telefoną. Pasivaikščiojimai lauke, eikite į sporto salę ir daryti teigiamus dalykus.

Būk kantrus

Sunku būti kantrūs, kai norime visą pasaulį ir viską į jį dabar. Bet gluttons, kurie nori turėti savo tortą ir valgo jis dažnai netenka ilgalaikėje perspektyvoje. Jie skuba į dalykus ir rasti, kad tai, ką jie gavo net nebuvo visa tai puiku.

Laukimas yra ne kažkokia dieviška bausmė išdalinta dievų. Vietoj to, tai galimybė jums būti kantrūs ir parengti teisinga būdu, kai teisė vyras ateina kartu.

Mąstyk plačiau

Ar jūs visada šiol tos pačios rūšies žmogus, nes jie savo „tipo“? Galbūt jūs visada eiti į tas pačias vietas susitikti su žmonėmis? Gal jūs visada dėvėti tuos pačius drabužius, taip pat?

Atėjo laikas pradėti galvoti už langelio ribų ir bando kažką kitą.

Einšteinas sakė, kad veiksnumas yra, kai mes nuolat daro tą patį vėl ir vėl, kol laukiasi skirtingus rezultatus. Tai tas pats su pasimatymams. Jei norite išsaugoti ketina pačiose vietose ir pažintys tos pačios rūšies žmogus vėl ir vėl, rezultatai nesiruošia keisti. Jums reikia pakeisti.

Išplėsti Jūsų bendruomenė

Žinoma, norite susitikti vyro dabar. Tačiau kol kas, kodėl gi ne naudoti kai savo laiką tiesiog išplėsti savo bendruomenę?

Tai lengva pamiršti apie OUT draugais, kai mes aktyviai dalyvavo Dating pasaulyje. Jie gauna įdėti ant nugaros degikliu, o mes persekioti vaikinas po vaikinas. Bet jūs turite savo draugus į savo gyvenimą, siekiant padėti jums likti sveikas ir atsipalaidavęs per sunkiais laikais.

Pamatyti savo draugus ir padaryti naujus. Eiti savanorystę, pasiimk naują klasę. Suprantu, kad ne kiekviena situacija turi būti slėgio viena, kai išėjote nusivylęs, nes tu negali patenkinti savo svajonių vaikinas.

Skirk laiko Out

Anksčiau sakiau, kad jūs turėtumėte pranešti praleidimas tampa tavo gyvenimo dalimi, tačiau ne visi iš jo. Kartais jums net nereikia išeiti iš pažinčių pasaulį apskritai siekiant įkrauti savo baterijas.

Pažintys gali būti tikrai didele, ypač po kelių blogų patirtimi. Jeigu jūs einate į jį tikisi prince charming iš karto atsiųsti dėžutę, jums bus nustatyti sau iki pagrindinių nusivylimas.

Jei laiko iš Pažintys, naudokite jį palepinti save. Paimkite šiek tiek laiko nuo darbo, eiti keliauti, atrasti naują hobį. Ar ką daryti, kad tu laimingas ir jus nuo sofos, kur tu sėdi twiddling savo nykščius, kol kas nors pranešimų jums.

Būkite kūrybingi

Kai mes dedame visas pastangas rasti poną teisus, mes dažnai skirti visą savo laiką ir energiją į jį. Kaip, pavyzdžiui, mes pamiršti dalykų, kurie tikrai rūpi mums, pavyzdžiui, mūsų gebėjimas sukurti ir padaryti kažką stebuklingo.

Nors jūs laukia puikus žmogus, labai svarbu, kad jums jaustis gerai save taip, kad, kai jis ateina kartu, esate teigiamas ir pasirengę už jį. Padaryti kažką kūrybingi yra išaugo būdas tai padaryti. Tai jaudina savo mintis, ir leidžia jums jaustis gerai apie save ir savo talentus.

load...