Kaip išleisti orą iš baterijos?

Įstrigę oro šildymo sistema – labai klastingas reiškinys. Jie trukdo vienodą šildymo baterijų, tam tikrais atvejais, nepasiduokite radiatoriai sušilti. anre.lt medžiagos išmoksite parodyti durų nekviestus svečius.

Be to, deguonies pertekliaus gali sukelti pašalinių garsų. Taigi, jei jums nereikia „dainuojanti“ baterijas, klausytis mūsų patarimus.

Kaip ištraukti orą iš baterijos?

load...

Mums reikia radiatoriaus raktą ir skystas konteinerį. Pirmasis galima įsigyti bet kuriuo aparatūros parduotuvė, Svarbiausia – nepraleisk su dydžiu. Rasti akumuliatoriaus vožtuvu ant jo viršaus, kaip taisyklė, yra mažas kvadratas, kuri padeda ją reguliuoti. Kai radiatorių rūšys leidžia naudoti net įprastą plokščią atsuktuvą.

Atidarykite įsiurbimo ir išmetimo vožtuvų baterijas. Pasukite raktelį prieš laikrodžio rodyklę – jūs tiesiog reikia išgirsti sušnypšti. Tai reiškia, kad oro palieka sistemą. Su juo iš baterijos bus išleistas ir šiek tiek vandens, todėl nuolat kibirą ir tuo pasirengę skudurą. Jei skystis srove tapo labiau stabili, o tai reiškia, kad šildymo sistema yra aišku, deguonies pertekliaus. Priveržkite vožtuvą (pagal laikrodžio rodyklę) ir įsitikinkite, kad daugiau šilumos kriaukle neturi lašėti.

Praleiskite šias manipuliacijas su visais bute baterijų, net jei problema buvo aptiktas tik vienas. Paprastai ši procedūra rekomenduojama daryti kartą per metus. Toliau koreguoti nereikia po kiekvieno remonto ar kitos įsikišimo į šildymo sistemą.

Aliuminio radiatoriai

Akumuliatoriai, pagaminti iš šios medžiagos, „nuodėmę“ vidurių pūtimas. Radiatoriai yra funkcija montavimo metu, vienas kraštas pakeltoje pusę centimetro. Iš šios pusės, rekomenduojama skirti ypatingą iškroviklis. Kitaip, oro kišenės gali pasirodyti beveik kiekvieną savaitę. Kitas savęs vėdinimo akumuliatoriaus pavojus gali eiti putos. Todėl, atsižvelgiant į gaudyklė nebuvimas būtų pašalinti vandenį iš visos šildymo sistemos. Taigi geriau įdiegti mažą įrenginį, kuris bus pagerinti savo gyvenimą.

Šildymas privačiame name

Jei šildymo sistema yra autonominė, būtina patikrinti jo turinį. Dėmesį, kad vandens didėja šildant, kai temperatūra tūris – yra sumažintas. Taigi, jei turite sumažino vandens temperatūra baterijos vis maža.

Žemyn skystis per išsiplėtimo bakelyje. Tai yra viršutinio taško šildymo sistema. Tačiau stotelė manipuliacijos prieš taikant šilumos į namus, atidaryti vožtuvą. Laukti 30 minučių, ir gali atidaryti vožtuvą ant bako. Tas faktas, kad vanduo dingo, jums apibrėžti būdingus garsus. Kamštienos turėtų išeiti pats. Jei ne, padidinti sistema yra kaitinamas iki 100 ° C temperatūroje Tai padės pašalinti problemą.

Jei nėra rezultatas

Taip atsitinka, kad net po įmanoma leisti orą iš akumuliatoriaus, jie nėra šildomas arba poveikis trunka ilgai. Tokiu atveju, jums reikia plauti ar pūsti radiatoriai.

load...