Kaip išlaikyti teigiamą ir laimingą daugumą laiko?

„Mes neturime pamatyti dalykus, kaip jie, mes, atrodo, juos kaip ir mes.“

     – Anais Nin

Teigiami žmonės patiria daugiau sėkmės nei neigiamų žmonių. Jei jūsų požiūris yra teigiamas, jūsų gyvenimas bus sekti jų pavyzdžiu. Taip pat, jei jūsų mąstysena yra neigiamas, jūs gyvensite labai neigiamą gyvenimą, apsuptas neigiamų žmonių ir neigiamos patirties.

Prieš keletą metų, aš supratau, kad aš turėjo pradėti yra labiau teigiamas, jei aš norėjau gauti kažkur gyvenime. Buvau tikras rujoti ir vyksta atgal visą laiką. Pagrindinė mano rujoti buvo mano mąstysena, kuri buvo visiškai pesimistiškai. Nemačiau prasmės kreiptis dėl naujo darbo ar net bando gauti vaikino nebėra. Mano suvokimas buvo formuojama mano patirtį pasaulyje, ir tai buvo blogas.

load...

Tačiau mūsų supratimas apie tikrovę yra beveik visada klysta. Tačiau, jei jūs gyvenate savo gyvenimą su linksmas šypsena ir teigiamas disponavimo, jums bent duoti sau daug daugiau galimybių turėti viską, ką kada nors norėjo. Štai keletas būdų, kaip likti teigiamas ir laimingas didžiąją laiko dalį.

Gyvena pozityvią aplinką

Informacija, kurią pasirinkti savo penkis pojūčius gauti turės didžiulį poveikį jūsų „Outlook“. Tinklapis jums naršyti, muzika klausytis, filmai jums žiūrėti ir žmonės kalbate visi galime poveikis dienos nusiteikimą, geriau ar blogiau.

Norėdami likti teigiamas, tada, tai svarbu, kad jūs aplink save Lašalai ir pažįstamų žmonių bus guzas savo nuotaiką. Dėl šios priežasties, jums reikia atidžiai apsvarstyti, ar, kad svetainė arba forumas lankotės tikrai ketina padėti savo mintis ar pasunkėjo ją.

Pavyzdžiui, keletą metų atgal aš buvo naudojamas interneto pokalbių kambariuose daug. Iš pradžių jie buvo įdomus, ir aš buvau laimingas. Bet galų gale tapau pernelyg emociškai prisirišę prie žmonių ir pradėjo juos praleisti, kai jie buvo ne internete. Tai, savo ruožtu, padarė mano nuotaika dar blogiau.

Būti selektyvi apie informaciją, kurią gauna ir išvengti dalykų, kuriuos pažįstate, bus žalingas.

Smile!

Yra daugiau paprasta ar malonus būdas yra laimingesni nei šypsosi dažniau. Jūs galite šypsotis sau, kaip jūs einate apie savo kasdienius ruošos darbus, arba galite šypsotis svetimas jums susitikti gatvėje.

Smiling aa puikus būdas akimirksniu kėlimo nuotaiką ir padaryti jūs manote, „Žinai ką? Gyvenimas yra ne taip jau blogai ne visi! „

load...

Imtis ko Lėtai

Labai nedaugelis iš mūsų atsimeni šiuo momentu. Mes nusišvilpti per gyvenimą bent milijoną mylių per valandą tam, kad galėtume užpildyti mūsų tūkstančius užduočių, eiti mūsų dienomis, kalbėtis su savo draugais, ir tt ir pan.

Galų gale, mes praleisti ant smulkmenų, kurios gali pagerinti mūsų mąstyseną. Mes praleisti gėlių kvapas trapumą vasaros rytą, ar subtilus rasos lašeliai Migocący mūsų gyvatvorės kaip saulė bučiuoja juos. Mes praleisti mūsų ryto kava kvepia, nes mes nusivylusios, kad ji nėra alaus pakankamai greitai.

Lėtai viskas šiek tiek žemyn ir vertiname viską, kas yra aplink jus.

Lose neigiamas Žmonės

Tai šiurkštus, bet tiesa: Jei turite neigiamą draugų, turite juos prarasti. Net jei jie buvo tavo draugai metus.

Draugai kartais gali turėti mums atgal ir formuoja mūsų gyvenimą į blogąją pusę. Jei jūsų draugai, šiuo metu daro tai, turite pasikalbėti su jais apie tai, kaip jaučiatės. Jei jie nenori klausytis, apsvarstyti pereinant.

Išlaiko perspektyvą visais laikais

Tai taip paprasta, kad ant kalno iš jo Kretowisko, ar ne? Aš padariau tai daug kartų, ir aš tikiu, kad jūs turite, taip pat.

Taip pat interneto pokalbių kambariuose, aš taip pat naudojamas daryti internetu praleidimas, taip pat. Bet problema su internetu yra tai, kad mes kartais turime būti labai kantrūs, kai laukia atsakymo iš žmogumi. Nors jie vartojate savo laiką, visi klausimų rūšių Uzsitiens per mūsų protus.

„Kodėl jie atsakydami? Ar jie manęs nekenčia? Ar jie rado kažkas? Ar aš ką ne taip pasakiau?“

Ji gauna dar blogiau, kai jie neturi atsakinėti ne visi!

Svarbu, kad jūs galėsite įdėti daiktus į perspektyvą visais laikais. Stop kelių akimirkų, giliai kvėpuoti, ir perorientuoti. Paklauskite savęs, ar tai banalybė net nesvarbu atspausdintas per metus laiko? Ar ji net nesvarbu, po mėnesio laiko? Ar tikrai verta jums vis tiek dirbo virš jo? Laikykite savo mintis apie savo ilgalaikius tikslus.

Skaityti ir žiūrėti Teigiamas medžiagos

Aš praleisti savo laisvalaikį žiūri kai siaubingai nuobodus vaizdo įrašus. Šių dienų, aš tik žiūrėti teigiamai, motyvacinę medžiagą per savo darbo pertraukos.

Skaitymas įkvepiantį kabučių ar žiūrėti motyvaciniai video skatinti teigiamą mąstymą ir kelia jums „Aš galiu tai padaryti“ mąstyseną. Tai puikus būdas pradėti dieną, taip pat.

Tremti savo baimes

Baimė yra tai, kas gali mus sustabdyti gražu laimingas ir teigiamas. Retai matote užsikrėtęs žmogus užšaldyti su baime. Teigiami žmonės paprastai neturi stabdyti ne bedugnės ir sako: „Aš negaliu to padaryti“. Vietoj to, jie ima tiesiai ant į priekį ir imtis veiksmų, nes jie žino jų protus, kad ten bus teigiamą sprendimą čia.

Kai mes bijome ką nors, mūsų vaizduotė veikia laukinių ir sukuria istorijas, Skew tikrovę. Tiesiog paklauskite savęs, iš tiesų, kas yra blogiausia, kas gali atsitikti?

Pridėti vertės kažkieno gyvenimas

Kai buvau jaunesnis ir rujoti, man buvo pareikšti kitus žmones su manimi. Jei aš ne turintys gerą laiką, aš nusprendžiau, kad aš buvau ketinate įsitikinti kitos nebuvo, taip pat. Jei draugas priėjo prie manęs ir paklausė, ar aš maniau, kad jie turėtų eiti keliaujate per metus, aš pečiais ir sako: „Kas yra taškas?“ Aš turėjau nulis teigiamus dalykus pasakyti.

Energijos jums išsiųsti turi didžiulę įtaką energijos turite jūsų viduje. Jei plinta neigiamos energijos, jūs ir toliau užpildyti save su neigiama energija, taip pat.

Ką jūs apdalinti yra būtent tai, ką jūs gaunate atgal.

Pradėkite šiandien paskleidžiant kai pozityvumo. Padėti kam nors iš, ar tai senas Lady su savo parduotuvių ar benamis su kai loose change. Rodo tam tikrą meilę ir taiką pasaulyje, ir jūs galite būti tikri, kad jie bus išsiųsti ją atgal.

Sukurti vienokių ar kitokių tikslų

Sunku būti teigiamas, kai jūs neturite idėjos, ką norite iš gyvenimo ar ką jūsų ateitis atrodo. Jei nutolimas nuo vienos dienos į kitą be tikslo, tai taip lengvai patenka į rujoti.

Tai lengva pakelti rūkas, nors; tiesiog sukurti keletą tikslų, kuriuos norite siekti. Tai suteiks jums motyvaciją, ir ji taip pat įkvėps jus su kai pozityvumo, nes jūs turėsite kažką, kad nekantriai laukia.

Mokykitės iš savo klaidų

Galiausiai, labai svarbu suvokti, kad klaida yra ne gedimas, kad sako, jūs turite sustabdyti bando. Atvirkščiai, klaida yra tiesiog mokytojas, kuris padeda padės jums ateityje.

Naudokite savo klaidų kaip galimybę padaryti geriau ir laimėti kitą kartą.

load...