Kaip įdėti spalvą į neutralų spintelę? 10 patarimų, kuriuos jums patiks

Dauguma žmonių Liaudies spintos nėra tiksliai spalvinga, ypač žiemos tie, ir kai kurie žmonės tiesiog yra tik šiek tiek per drovus dėvėti labai spalvinga komplektus, bet jums nereikia griebtis ekstremalių spalvų blokavimą pridėti spalvų splash apranga , Tiesą sakant, subtilus prisilietimas spalvos prieš kitaip neutrali apranga gali atrodyti dar efektyvesnis nei spalvų perkrovos. Nesvarbu, ar norite pagyvinti savo žiemos garderobą, arba, jei tai yra jūsų pirmą kartą gauti šiek tiek daugiau spalvinga, čia keletą patarimų apie tai, kaip eiti apie tai ir keletą idėjų apie tai, kaip, kad jūs galite pridėti spalvų į neutralią spinta.

1. Įsitikinkite, kad spalva neturi užgožti apranga

Kai pirmą kartą pradėti eksperimentuoti pridedant pasirodo spalvų į savo neutralią komplektus, neleiskite spalva tapo per daug dėmesio dėmesio ir įsitikinkite, kad jis neatrodo iš vietos. Jei, pavyzdžiui, jūs dėvi visi juoda, rožinė bateliai atkreips dėmesį nuo savo aprangą poilsio, kadangi mažas raudonas diržas ir raudonos auskarai, ar ne.

2. Pradėkite nuo mažų paliečia spalvos

Jei esate naujas pridedant spalvos komplektus, tada jūs galbūt norėsite pradėti mažas. Galite pradėti su daugiau spalvingų aksesuarų, pavyzdžiui, apyrankės, šviesus sankabą, ar akiniai nuo saulės su spalvotais apvadais. Jei pradedate su mažais daiktais, jis nebus jaustis kaip tokį milžinišką žingsnį ir jūs galite palaipsniui pridėti daugiau spalvų į savo garderobą.

load...

3. Pirminės spalvos pakuotės didžiausią Punch

Pastelės ir lengvesni atspalvių gali būti veiksminga, bet didžiausią įtaką, jums reikia pažvelgti naudojant blokus pirminių spalvų mėlyna, geltona ir raudona, ir antriniai spalvos oranžinė, žalia ir violetinė. Tai yra drąsiausias spalvų spektro ir jie išsiskiria labiausiai nuo tamsios spalvos aprangą.

4. Gyvinti savo makiažas

Užuot sujungdamas drabužius ir aksesuarus iš karto, galite pabandyti pridėti daugiau spalvų jūsų makiažas. Pradėti su tapyba nagus šviesesnę spalvą, naudojant spalvingas akių kontūro arba naudojant drąsiau lūpų. Įrašyta spalvą per jūsų makiažas yra lengva padaryti, ir ji taip pat nekainuos daug. Tai bus, nors gyvinti savo bendrą išvaizdą.

5. Nepamirškite, kad yra šviesių Neutralūs

Šviesinantis iki spinta neturi galvoje naudojant ryškus spalvų. Jei jūsų drabužiai yra daugiausia tamsių spalvų, galite pridėti šiek tiek susidomėjimą naudojant keletą šviesos pilkas, rudos ar pastelinių spalvų. Tai taip pat gera vieta pradėti, jei nėra naudojami dėvėti šviesius drabužius.

6. Dėvėti ryškų šaliką

Vienas iš paprasčiausių būdų spalvą į neutralią žiemos aprangą yra dėvėti spalvinga skara. Net jeigu jis yra įsitaisiusi po savo kailio, nedidelis kiekis spalvos, kad ji rodo vis dar bus labai veiksminga. Kitas puikus dalykas, apie šalikus yra tai, kad, jei turite jų kolekciją, galite lengvai keisti aprangą išvaizdą, vėl ir vėl.

7. Atlikti spalvingą maišelį

Jei esate patogiau dėvėti tamsių spalvų žiemos mėnesius, tada ryškiaspalviai krepšys būtų pridėti spalvų splash savo komplektus be slegiantis. Pastelinės spalvos arba paryškinti pirminės spalvos, bus sukurti centrą savo aprangą, nedarant jaučiatės pernelyg gerai matomoje vietoje.

8. Išbandykite keletą šviesesnių karoliai ir apyrankės

Jūs būsite nustebinti tuo, kaip daug skirtumų, kad pareiškimas karoliai ir apyrankės gali padaryti į neutralią aprangą. Spalvinga eilutė karoliukų, arba ryškios apyrankės kamino, tikrai išsiskirti su tamsių spalvų drabužius ir, jei jums dėvėti tiek, turėsite subalansuota iki savo išvaizdą puikiai.

9. Naudokite spalvinga diržai

Spalvingi diržai gerai dirbti su neutraliu apranga, ypač jei norite paryškinti savo juosmens. Jūs galite naudoti raudona juoda, oranžinė ant rudos ir mėlynos pilkos veikia labai gerai taip pat. Galite suporuoti diržą su atitikimo batus ir / arba maišą arba tai tiesiog toks pat veiksmingas kaip tik spalvinga prekę į savo aprangą. Ar prisiminti, nors, kad šviesus diržas ant tamsaus apranga tikrai atkreipti dėmesį į savo juosmens.

load...

10. Smagiai eksperimentuoti

Šviesinantis savo neutralų spinta nereiškia, kad jūs turite mesti visus savo drabužius ir pradėti iš naujo. Pridėjus vos keletą spalvingų aksesuarų, galite vykdyti dėvėti savo neutralias spalvas, bet ir pridėti naują ir spalvingą Tvist į juos. Kai eksperimentuoja su spalva, svarbiausia prisiminti tai, kad apranga dar turi atrodyti subalansuota.

load...