Kaip įdėti plyteles vonioje?

Gamintojai šiuolaikinių medžiagų nereikia taupyti: atrodo, jų pasirinkimas šiandien, kad būtų galima patenkinti visus skonį. Tačiau, jei remonto gauna į tualetą, dauguma stotelių ant plytelės. Pasirinkimas gal ta data, be to, pateikiama platus kainų diapazonas. Ir montavimas, tarkim, yra ne sunkiausia. Nepaisant to, kaip nustatyti plytelių vonioje klausimas, dažnai Stebėtina. Tiesiog taip anre.lt ir nusprendė atsakyti į ją šiandien.

Viskas prasideda parduotuvėje …

Confused klientai šalia lentynų su plytelių – pažįstamas žvilgsnio pardavėjų. Galų gale, jei medžiagos pasirinkimas spalvos ir dydžio galima kontroliuoti, tada problema yra apskaičiuoti reikiamą skaičių plytelių daug pertvaromis. Kai pabandyti ir apskaičiuoti. Kai kurie iš jų grįžta pirkti daugiau trūkstamą pusę metro ar grįžti perteklius. Dėl grąžinimo, žinote, gali būti problemų, todėl „iš akies“ apdailos medžiagos geriau nepirkti. Ir tai reikia daryti taip:

load...

– Priemonė sienos ir vonios grindys, išskyrus erdvę užima vandentiekio.

– priima sprendimus dėl plytelių ir sužinoti savo matmenis.

– Jei esate pasisekė ir plytelių dydis pasirodė esąs iš pločio ir aukščio sienos ir grindų daug, ji ​​yra maža: pirkti reikiamą skaičių plytelės. Bet šiek tiek sėkmės, ir jei jūs esate vienas iš jų, apsvarstyti, kurioje pusėje supjaustyti plytelių bus gerokai mažiau tikėtina.

– Pradėti pakavimo medžiagos, atitinkamai, būtina į priešingą pusę.

– skaičiavimai yra atlikti ne kvadratiniais metrais, o plyteles – taip jums sumažinti atliekų kiekį.

– Dabar galite eiti į parduotuvę pirkti reikiamą kiekį plytelių ramybė. Čia tai geriau pasikonsultuoti su pardavėju, ir pasirinkti tinkamą klijų.

 

load...

Parengiamasis darbas

Kyla klausimas, kaip įdėti plytelės vonios kambaryje, iš tiesų antrinės svarbos. Po to, kai turėtų būti prieš tai žingsnis po sienų ir grindų paruošimo.

Šaltas ir karštas vanduo, turėtų būti blokuojami, vandentiekio – atidžiai išmontuoti. Su senas plyteles pats ceremonija nėra prasmės: suteikiančias plaktuku plaktukas režimą ir pradėti pašalinti senus plytelės nuo apatinio krašto. Kai kuriais atvejais tai galima padaryti naudojant kaltu.

Būkite pasirengę už tai, kad dideli rezervuarai nukristi kartu su gipsu ir klijų: tai yra beveik neįmanoma išvengti, ir net nereikia, nes senas sprendimas vis dar neturi priklausyti čia.

 

Reguliavimo paviršiai

Kai daroma su senais plytelių …

– nustatyti per gon jei kampai yra lygūs 90 °.

– Naudojant svambalas, įsitikinkite, kad sienos yra griežtai vertikali. Jei taip, tai vėl gali būti laikoma pasisekė. Jei ne, prieš įdėdami plytelės vonios kambaryje reikia ginkluotis:

– gipso švyturiams;

– tirpalas gipso;

– Przekłuwacz (spragilas-maišyklė);

– nei bet plokščio paviršiaus ištiesinimo (metalinis profilis arba plokščią lenta);

– mentele;

– mentele.

Jei siena yra gana skurdus, pirmiausia turėtų taikyti grunto sluoksnį. Po to, iš lipnios kompozicijos paviršiaus yra fiksuotas švyturių (naudoti lygį tinkamai įdiegti juos, kol lipni medžiaga yra ne išdžiovinti). Norėdami švyturiai buvo griežtai vertikali linija, naudoti taisyklę. Kai baigsite su švyturiai įdiegimo, tai galima pradėti pildyti tarp jų ir sienos erdvę. Įsitikinkite, kad kreiptuvai nėra perkeltas. Stenkitės išvengti Žuvo.

Po galutinio džiovinimo klijai, naudojant gipso mentele arba kaušas, taikomas skiedinį į tarp sienos ir švyturių tarpo. Ekspertai rekomenduoja pradedant nuo viršaus, tačiau tai nėra privaloma. Kartkartėmis, su taikomais švyturiai Taisyklės Pagalba išimkite tirpalo perteklių. Tęsti šį procesą, kol bus užbaigtos ir leisti sienos išdžiūti.

Panašiu būdu ji yra pasirengusi ir grindų paviršius. Nors daug lengviau susidoroti su savarankiškai lygiava junginių.

 

Ir, pagaliau, plytelės …

Mes pradedame nuo viršaus į apačią, tai yra, pereinant nuo sienos iki grindų. Sienos aukštis, padalinta iš plytelių aukštį, jums pasakys apie medžiagos viso serijos numerį. Nepamirškite apie atstumą tarp plytelių – plytelių siūlių. Šie 3-5 mm tarpai yra specialūs kryžiai skyriklis.

Taryba. Prieš pradedant kloti, tiesiog pritvirtinkite plyteles prie sienos, siekiant nustatyti tvarką, kuria ji yra būtina siekiant sumažinti plytelės. Jis visada geriau išjungti pirmąjį plytelių serijos, nei bandyti tilptų plytelių plotis likusią spragą. Kai yra pažymėtos lengvai vietoje pirmą ir paskutinį plytelių eilutėje vietoje.

Kai jūs turite apibudino veiksmų planą, galite pradėti rengti lipnus tirpalas naudojant ant pakuotės instrukcijas. Paprastai, sauso mišinio buvo lėtai suleidžiamas į vandenį. Išmaišykite su geriausiais specialiųjų statybos maišytuvu arba Puncher su irklas maišytuvu. Tankis klijų turėtų būti kaip grietinės: ji turėtų būti lengva taikyti, bet tuo pačiu metu neteka nuo paviršiaus.

Pastaba. Specialistai dažnai įdėti plyteles ant cemento skiedinio, bet pradedantiesiems tai geriau susilaikyti. Pasakyti daugiau, kai jūs perkate turėtų teikti pirmenybę greitai džiovinimo klijai, o ne netyčia perkelti naujas plytelių tiesiog įklijuoti, bet neturėjo laiko išdžiūti.

Iš technologijų poilsio yra paprastas: taikyti sprendimą, presuoti plytelės (pakankamai sunku platinti klijus, bet ne daugiau), atimti perteklių audinio sudėtį. Ir išlaikyti horizontali ir vertikali (su gulsčiuku ir Plumb, atitinkamai). Jei nuspręsite taikyti klijų sudėtis yra ne ant plytelių ir sienos, tai padaryti palaipsniui: Taikyti sprendimą daugiau nei dvejus plytelių metu nėra būtina.

Ne vėliau kaip 30 minučių po paskutinio laid plytelių reikia nuvalyti klijų tirpalu spragas ir esate pasiruošę purkšti cementą siūlės valytuvo presai kruopščiai judesius. Kai kurie ekspertai teigia, posūkio išlaikyti: iš dešinės į kairę arba atvirkščiai. Tačiau šie argumentai yra pagrįsti asmenine patirtimi, todėl tai, kaip jūs pageidaujate. Svarbiausia – neskubėkite, ne kompromisas dėl kokybės, o ne praleisti siūlių. Beje, tai gali sąlyginai skirti blokus kelių plytelių ir nuosekliai dirbti su jais. Po maždaug pusė siūlės valandą gali būti perduotas su drėgna kempine ar skudurėliu valyti skiedinį, kuris nukrito ant plytelių.

Galbūt tai trumpas gidas, kaip priklijuoti plyteles vonioje, gali būti baigtas. Galutinis patarimas: prieš pradėdami plyteles, ieškoti keletą vaizdo samouczków. Taigi jūs pagaliau pasirengusi. Sėkmės!

load...