Kaip detoksikuoti savo kūną natūraliai?

Jei Jūs jau jaučiate nuovargį pastaruoju metu, ar jaučiasi šiek tiek mažiau nei oras, tai gali būti, kad jums reikia Detox. Su šiandienos užimtas gyvenimo, žmonės dažnai praleisti maitinimą, ar valgyti per daug greito maisto ir savitarnos maisto ir, kad kartu su aukšto lygio teršalų kad yra atmosferoje, gali sukelti susikaupusių toksinų organizme. Nėra prasmės Detox magija, tai tik valgyti tinkamą maistą ir atsižvelgiant kokius nors pratimus, kad jūsų organizmas gauna galimybę disponuoti toksinus, kurie jūsų sistemoje reikalas. Čia yra dešimt patarimų, kaip Detox savo kūną natūraliai.

1. Venkite alkoholio

Nors vidutinis alkoholio vartojimas turi keletą naudos sveikatai, susijusius su IT, ypač raudono vyno gerti, kad būtų geriau, jei jūs iškirpti alkoholį apskritai per savo Detox laikotarpį. Jūs norite, kad būtų išvengta nieko, kad bus įdėti streso ant jūsų kūno ir alkoholio yra vienas iš tų dalykų. Kitas dalykas, kad alkoholis gali padaryti, tai, kad jis gali susilpninti jūsų ryžtą nevalgyti nesveiko maisto.

2. Iškirpti iš tvarkomi ir greito maisto

Geriausia, kad tik valgyti maistą, kad jūs turite paruoštą nuo nulio, nes tuomet jūs žinote, ką ingredientai buvo naudojami. Venkite greito maisto, iš anksto paruoštus valgius ir beveik nieko, kad ateina į skardinę ar paketą. Padovanoti Restaurants yra praleisti, taip pat, nes jūs niekada nežinote, kas yra restorano maistas arba.

load...

3. Sušvelninti kofeino

Jūs neturite tikrai reikia iškirpti kofeino apskritai, bet jūs tikrai turėtų apriboti, kiek turite. Kavos ryte puodelis pažadinti jus nebus jums jokios žalos, tačiau nuolat gerti kavą ar kitus kofeino gėrimų, turės įtakos jūsų kūno. Kuo mažiau dažnai geriate kofeino gėrimų, tuo geriau jūsų Detox rezultatas bus.

4. Pakeiskite vieną patiekalą per dieną su žaliu Pochlebca

Tai dar vienas puikus patarimas, kaip Detox savo kūną natūraliai. Jūs nenorite eiti į kraštutinumus su DETOX, tai gali padaryti jums jaustis baisu ir jis gali pakenkti jūsų sveikatai. Tačiau galite, pakeiskite vieną patiekalą per dieną su detoksikuojanti žalia Pochlebca. Tai pagerins jūsų virškinimą ir gauti jūsų metabolizmas vyksta. Yra daug receptų pasirinkti, bet čia tai geras vienas jums pabandyti. Vienas pjaustytų obuolių, vienas puodelis kopūstai, vienas bananas ir puse petražolių lapų puodelis; jei ji jums patinka šiek tiek saldesnis, tada pridėkite klevų sirupas arba medaus pagal skonį. Jei norite skaityti apie 10 nuostabų naudą žaliųjų kokteilius spauskite čia.

5. Pirkimas ekologiškų maisto produktų, kai jūs galite

Kai kurie iš toksinų, kad patekti į mūsų kūnus iš maisto, kurį mes valgome, ir net kažką sveiko, kaip vaisių ir daržovių gali būti pėdsakai Pesticidų ir kitų teršalų. Kai esate apsipirkti, eiti ekologiškų maisto produktų, kai jūs galite, jie bus pateikta mažiau pesticidų ir konservantų. Jūs nebūtinai reikia pirkti viską organinių; svarbiausia yra švieži vaisiai ir daržovės, kurie yra linkę būti aukščiausio lygio toksinų. Jei norite skaityti straipsnį apie 10 maisto produktų, jums reikia nusipirkti ekologiškų ir kodėl, tada spustelėkite čia.

6. Gerti daug vandens

Geriausias būdas padėti jūsų organizmui atsikratyti toksinų yra gerti daug vandens. Padaryti vandens gėrimą pasirinkimo ir žymiai padidinti, kiek jums gerti per dieną. Vandens bus išstumti toksinus iš jūsų kūno ir padėti visi jūsų gyvybiškai svarbius organus veikti netinkamai. Jei atlikite tik vieną patarimą, kaip Detox savo kūną natūraliai, kad mes už jus čia, tai turėtų būti viena!

7. Iškirpkite cukrus ir dirbtiniai saldikliai

Iškirpti, kaip daug cukraus iš savo dietos, kaip jūs galite ir išvengti dirbtinių saldiklių taip pat. Sukeisti saldžių skanėstų už vaisių gabalas vietoj ir tikrai praleisti geriamojo sodos. Net jei jūs turite labai smaližius, jūs surasite, kad vaisių bus stebėtinai patenkinti pakaitalas saldžių maisto produktų, ir, tuo ilgiau jūs lazdas į jį, tuo mažiau cukraus troškimas taps. Jei norite skaityti straipsnį apie tai, kaip iškirpti rafinuoto cukraus iš savo dietos, spauskite čia; arba, jei norite sužinoti 10 patarimų, kaip kontroliuoti cukraus potraukį, spustelėkite čia.

8. Valgykite daugiau ląstelienos

Kitas geras patarimas, kaip Detox savo kūną natūraliai yra įtraukti daugiau ląstelienos į savo kasdienį subalansuotą mitybą. Valgyti daugiau ląstelienos padės maisto praeiti lengviau per savo sistemą ir disponuoti savo kūno toksinų. Geriausias tipo pluošto yra pluoštas, kuris jums rasti natūraliai maiste kaip Rupių grūdų, vaisių ir daržovių. Galite įsigyti pluošto papildų, tačiau gauti jūsų pluošto natūraliu būdu bus kur kas efektyvesnis ir daug geriau už jus.

9. Gauk daugiau miego

Miego vaidina svarbų vaidmenį savo kūno sveikatai ir Detox procesą. Kai miegate, jūsų organizmas atsistato ir remontas save, ir, atsižvelgiant į Kinijos tradicinės medicinos, tai yra, kai tu miegi, kad organizmas rids save toksinų labiausiai. Siekiama gauti maždaug nuo 7 iki 8 valandų miego kiekvieną naktį, ir kad padės jums jaustis daug labiau energingi per dieną ir ji taip pat padidinti jūsų imuninę sistemą, todėl jūs galėsite kovoti su infekcijomis geriau.

load...

10. Pratimai

Darbas iki prakaito padės jums Detox per daug. Kai jūs naudotis, visa jūsų sistema pagreitina ir taip daro jūsų atsikratyti save toksinų procesą. Toksinai bus realizuotas savo prakaitu, jūsų virškinimo sistema pagerins ir kraujas cirkuliuoja aplink savo kūną greičiau.

Jei norite sužinoti 10 akivaizdžių požymių, kad jums reikia detoksikuoti savo kūną, spustelėkite čia.

Kaip Detox savo kūną natūraliai? Kas yra jūsų geriausias patarimų? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...