Kaip būti geriausiu kisser kada? 10 bučiavimų patarimų merginoms

Tiesiai iš mūsų pirmą bučinį, mes turime išmokti gerai bučiavosi save meną ir, kaip vyrai retai suteikti jums bet kokią nuomonę apie savo bučiavosi techniką, tai beveik neįmanoma žinoti, jei vairuojate vyro laukinių ar paliekant jam šalta. Vienintelė užuomina tikriausiai gauti jei jis neturi grįžti daugiau. Taip pat faktas, kad vyrai nepatinka bučiavosi kiek moterys, ir jie pamatyti kaip tik būtinas pirmtakas, kas turi ateiti. Taigi, jei norite, kad jūsų vyras nori bučiavosi ilgiau, skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip būti geriausias bučiuojasi bet kada.

1. Kip jūsų lūpos Malonų

Blogas burnos kvapas ir sausas, chapped lūpos nėra labai patrauklūs ne visi, todėl gerai rūpintis savo lūpų ir laikyti juos minkšta ir Malonų visais laikais. Pleiskanomis ir drėkina jūsų lūpas reguliariai ir kad bus išlaikyti juos minkšta ir sudrėkinta; Taip pat, valyti dantis du kartus per dieną ir naudoti burnos išlaikyti savo kvėpavimą švieži. Laikykite mėtų patogu per paketą, atsigaivinti po valgio stipriai skonio patiekalą.

2. Lėtai daro

Neskubėkite bučiavosi; ji turėtų būti švelnus, intymus momentas jums abiems patiks. Paimkite savo laiko ir mėgautis viską apie jį; Jūsų partnerio artumo, meilės, kad jūs pasidalinti ir šiuo metu aistra. Neleisk jam skubėti jūs arba; Jis galės mėgautis bučiavosi daugiau, jei jis suteikia jums galimybę padaryti ją ilgiau.

load...

3. Pabandykite šiek tiek erzinimas

Kitas patarimas, kaip būti geriausias bučiuojasi yra išbandyti ir išlaikyti bučiavosi įdomi ir naudoti šiek tiek erzinimas. Jūs galite padaryti ką trukti ilgiau ir palikti jį ilgesys daugiau, jei į bučinio viduryje jums atsitraukti šiek tiek ir surasti giliai į jo akis. Erzinti jį paliekant savo lūpas tiesiog per bučiavosi toli, ir insulto savo plaukus arba veidą, švelniai. Jis netrukus traukti jus grįžti daugiau.

4. Bučinys privačiai

Nei jūs jausitės visiškai atsipalaidavę bučiavosi viešoje vietoje, todėl reikia pasirinkti savo momentus atidžiai bučiavosi ir padaryti jį privatus momentas. Be nieko kito, jis gali būti tikrai nepatogus kitiems žmonėms, jei gauti nunešė ir bučinys tampa tikrai aistringai vienas. Nekilnojamojo magija atsitinka, kai esate vieni.

5. Nepamirškite naudoti savo rankas

Kitas patarimas, kaip būti geriausias bučiuojasi yra prisiminti, kad naudoti savo rankas, o bučiavosi. Nepalikite savo rankas kabo limply ne jūsų pusėje, kad tai bus tikrai išjungimas jam. Perkelkite savo rankas aplink savo kūną, lėtai ir švelniai, ir insulto jo veidas, paleisti pirštais per savo plaukus arba laikykite jį tvirtai jums. Laikykite rankas kelyje ir tai leis daug daugiau malonus patirtį savo partneriu.

6. Pabučiuodavo kitose vietose per

Yra daugiau geros bučiavosi ne tik sodinti ant jo lūpų. Nepamirškite pabučiuoti savo veidą per jo kaklą ir pečių. Kiekvienas žmogus turi savo mėgstamiausia vieta būti pabučiavo, todėl eksperimentuoti ir įvertinti savo partnerio reakciją, kol rasite, kur jo karštieji yra. Pabandykite bučiavosi savo jawline. Dėl tam tikrų priežasčių, vaikinai tikrai patinka, kad daug.

7. Paimkite jį nustebino

Kitas geras patarimas, kaip būti geriausias bučiuojasi yra imtis savo vyro siurprizas retkarčiais. Jis bus love it, jei jis buvo tik laukiasi švelniai Peck į skruostą ir gauna didelį aistringas bučinys vietoj. Keičiant tempą ir atsižvelgiant jį netikėtai padarys bučiavosi net įdomesnis ir malonus už jus abu. Net bučiuojantis gali tapti nuobodu, jei tai visada tas pats, todėl skiriasi savo metodus ir išlaikyti viskas įdomu.

8. Tegul žino, kas yra naudinga jums,

Nepamirškite, kad vyrai nėra išduotas bučiavosi vadovus mokykloje arba, todėl jūs turės tegul žino, kas tinka jums ir kas ne. Jei jūsų partneris žino, kad tai, ką jis daro yra darbo, tai bus didelis posūkis už jį taip pat. Būti švelnus su juo, kai jis gauna tai negerai, nors, jūs nenorite, kad iš karto išsileidžia jį!

9. Šnabždesys jo ausies ir kvėpuoti jo oda

Kitas puikus patarimas, kaip būti geriausias bučiuojasi yra retkarčiais šnabždesys jo ausies ir kvėpuoti jo odą. Whispering saldus Nothings į ausį leis akimirka dar specialiai jam ir švelniai kvėpuoja savo oda bus gauti jį vyksta taip pat. Trumpa pertraukėlė nuo bučiavimosi jam pasakyti, tu jį myli, arba kiek norite jį garantuoja išlaikyti aistrą jo bučinio.

load...

10. Žinoti, kada atėjo laikas sustoti

Iš bučiavimosi menas yra ne tik apie žinant, kada pabučiuoti, kaip pabučiuoti ir kur bučiuoti, jis taip pat žinoti, kada sustoti. Net jei jūs manote, kaip jūs norite laikyti bučiavosi amžinai, jis gali gauti per daug geras dalykas! Geriausi bučiniai yra tie, kurie aplaužyti, tiesa ne iš bučinio viršūnę, ir palikti jį nori už šiek tiek daugiau.

Kaip būti geriausias bučiuojasi? Kokie jūsų patarimai?

load...