Kaip auginti žiedinių kopūstų: viskas apie sodinimą, maitinimą ir slaugą

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir „“ prašymą

Turinys :

 1. Augalininkystės ir augantys sodinukai žiediniais kopūstais
 2. Dirvos paruošimo ir sodinimo sodinukai žiediniais kopūstais atviro grunto
 3. Laistymo, tręšimo ir rūpinimasis žiediniais kopūstais
 4. Auginimo ir derliaus nuėmimo žiediniai kopūstai

Žiediniai kopūstai yra nepakeičiamas produktas vaikams ir dietos: šiuo daržovių kūnas didžiulis reikia baltymų ir vitaminų. Vienintelė problema yra tai, kad auga savo šalies namuose ne visada veikia: žiedynai tamsus, jis nėra tvirtinamas galvą, kad „ryšuliai“ išaugo plonas ir puri. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip šeriami ir girdomi žiediniai kopūstai, kad malonu jums gerą derlių.

load...

Pagalba anre.lt

Norint sėkmingai augti žiediniai kopūstai, turėtų žinoti, kad baltas „galva“ iš daržovių yra Neizplaucis pumpurai, kad stora drauge. Tačiau pagrindiniai elementai, kurių reikia gėlių – yra kalio, fosforo ir boro. Jei jums padidinti kiekį šių medžiagų dirvožemyje, žalia tiekimo augimas bus aktyvesni ir pagreitinti žydėjimą.

Augalininkystės ir augantys sodinukai žiediniais kopūstais

Daugeliu atvejų, žiediniai kopūstai auginami per sodinukai. Jei norite gauti derlių visą vasarą ir rudens laikotarpiu, dūrio tris kartus. Štai kaip:

 • Sėti sėklas anksti veislių ir hibridų kalafiorai pasitaiko kovo mėnesį, nuo 5 iki 30 numerių. Kopūstų pasodinti į žemę gali būti per 25-60 dienų (nuo balandžio 25 iki gegužės 15).
 • Dėl srednepozdnih veislių žiediniai kopūstai Sėklos sėjamos balandžio 10 iki gegužės 10 d. Apželdinimas sodinukai dirvožemyje gali būti 35 – 40 dienomis (nuo gegužės 20 iki birželio 15).
 • Pavėluoti veislių žiediniai kopūstai sodinimo sodinukai iš 25 gegužės iki birželio 10 d. Sodinimo augalai žemėje bus po 30-35 dienų (nuo 1 iki liepos 10 d).

Svarbu! Prieš sodinimą sodinukai Sėklos žiediniais kopūstais būtinai dezinfekuokite. Dažniausiai jie yra išgraviruotas naudojant kalio permanganatą. Sėklos taip pat gali būti iš grūdinimo temperatūros pokyčiams, gamybos būdas.

load...

Rekomenduojame kopūstai Žiediniai kopūstai vykdo nėra geriausias būdas, todėl augalų specialistų sėklos patarti nedelsiant plastikinių indelių arba durpių vazonuose. Virti daigų mišinys kalafiorai todėl rekomenduojama:

1 būdas:

 • trijų iki penkių vienetų FEN durpių;
 • viena dalis rotted pjuvenų;
 • Vienas iš Deviņvīru jėga.

2 metodas:

 • dešimt dalys humuso;
 • viena dalis žemumų durpių;
 • viena dalis smėlio.

Į durpių mišinio gali būti pridėta tiesiogiai mineralinių trąšų, pavyzdžiui, azoto rūgšties arba kalio sulfatas, superfosfato arba amonio nitrato. Tačiau dauguma vasaros gyventojai nori toliau maitinti sodinukų šaknų ir lapijos kelią. Jei neturite patvirtinti neorganinių trąšų, patariame nedelsiant kreiptis į pelenus į dirvą sodinimui. Šis elementas yra puikus organinė šaltinis.

Taip pat per auginimo sodinukai turėtų būti teisingai pažymėjo temperatūros režimą. Į daigai atsirado, temperatūra turėtų būti ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 22 ° C temperatūroje Kai daigai atsirado, saugiai sumažinti temperatūrą iki 7-9 ° C, ir po penkių dienų, kad jį į į 16-18 ° C dieną ir naktį 8-10 ° C temperatūroje

Dirvos paruošimo ir sodinimo sodinukai žiediniais kopūstais atviro grunto

Pasodinti daigai žiediniais kopūstais pageidautina Debesuota, tačiau gana šilta diena. Pasirinkti lova turėtų būti gerai apšviesta. Geriausi pirmtakai Žiediniai kopūstai – IT agurkai, svogūnų ir pupeles, kurios yra auginamos sode prieš metus. Prieš dirvožemyje iškrovimo, galite pridėti supuvę mėšlo tiek arba komposto, durpių ir humuso mišinys (vienam kvadratiniam metrui turi dešimt kilogramų trąšų).

Pasodinti daigai žiedinių kopūstų reikia taip: 55h30 centimetrų. Kiekvienas skylė nepamirškite pridėti šiek tiek pelenų. Augalai reikia palaidoti pirmąjį lapą, tada supilkite atsargiai. Po persodinti, kuri dar prigijo, per kelias dienas gali būti pritenit naudojant neaustiniai audiniai ar paprastas filmas. Dėka šios procedūros Jums bus apsaugoti augalą nuo kryžmažiedžių blusų.

Laistymo, tręšimo ir rūpinimasis žiediniais kopūstais

Apie purenimo ir girdymo

Žiedinių kopūstų yra pastebimai didesnis drėgmės nei baltojo kopūstų, dėl nepakankamo plėtros šaknų sistemos. Reikia laistyti saikingai. Atminkite, kad kai drėgmės atidėtas galvos susidarymą, o šaknų trikdoma darbą. Augaliniai šaknys yra labai arti paviršiaus, o tai reiškia, žemė, žiedinių kopūstų, geriausia yra ne atlaisvinti. Šiuo atveju, mulčiavimas tiks naudojant humuso arba durpių mišinį.

apie šėrimo

Žiediniai kopūstai maitinami tris kartus per sezoną. Pirmasis kūdikį atliekamas per 10 dienų nuo sodinukai buvo pasodinti į dirvą. Tada pastebėjo intervalas keturiolika dienų. Po galvos zavyazhutsya pašarų kopūstai nėra būtina, nes nitratai gali kauptis jų.

Mes siūlome šias būdus persirengimo žiediniais kopūstais:

 • Dešimt dalys vandens ir viena dalis praskiestų Deviņvīru jėga. Mullen galima pakeisti paukščių išmatų (šiuo atveju viena dalis kraiko reikia penkiolika dalys vandens). Bet kuriuo iš šių mišinių pridėti mikroelementų molibdeno, boro, magnio ir mangano.
 • Sumaišoma kalio chlorido (dvidešimt gramų), karbamido (dvidešimt gramų) ir superfosfatas (penkiasdešimt gramų). Visa tai yra ištirpinamas dešimt litrų vandens. Pagal visiems augalams reikia pilti tirpalą litro.

apie spalvinimą

Kai pirmasis vadovas žiedyno nebūtinai reikia pridengti. Tai daroma naudojant skaldytų viršutinių lapų. Taigi kalafiorai išlaikyti savo gryną baltą spalvą. Užsandarinti lapai gali būti paprasti clothespins.

kenkėjų kalafiorai

Jei pastebėsite ant daržovių grybelinės infekcijos, tada pabarstyti jį „fitosporin“. Prieš pagrindinių kenkėjų žiediniais kopūstais, kurie yra kopūstai kandys ir kopūstų baltas drugelis Caterpillar, turėtumėte naudoti „Enterobakterin“. Žmonės taip pat naudojamas infuzijos lapai Varnalėša. Ruošiant ji yra paprasta: trečdalis kibirą pripildytas lapų ir pripildytas vandens. Mišinys dieną ir paruoštas naudojimui.

Auginimo ir derliaus nuėmimo žiediniai kopūstai

Nuimkite žiediniai kopūstai yra būtinas, kai „kopūstai“ taps laisvi ir žiedynai į tikrai ziedai. Jei jau sumažinti galvos off augalų, bet jūs galite pamatyti, kad ji yra stipri ir sveika, pasistenkite jam kitą derlių. Ant augalo turėtų palikti galingiausią skrydį, pašalinti visus kitus. Apvaisinti ir vandens tai gerai, taip pat per pagrindinį pasėlių augimui. Jei tinkamai rūpintis žiedinių kopūstų galvos, kad gali užaugti iki pusės kilogramo.

Dabar keli žodžiai apie tai, kaip doraschivat žiediniais kopūstais. Paprastai, visą galvą negali duoti vėlai žiediniai kopūstai, nes ji turi būti pašalinta prieš pirmųjų šalnų. Tokiu atveju augalas yra būtina iškasti iš lovos su žemės vienkartinės ir padėkite į rūsį ar šiltnamyje. Kopūstų uždaryti draugui draugo, užmigti dirvožemio ir laistyti. Name iš kopūstų šviesos laikotarpiui nereikia, svarbiausia – šaknis drėgna. Po šešių iki aštuonių savaičių, jūs galite auginti padoraus dydžio galvą.

Geras derlius!

Ir žinote ką nors naudingo apie tai, ką daryti, kai išaugo žiediniai kopūstai? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina vasaros dušas sode , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių prekių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Veislių pomidorus šiltnamiuose

Statyba vonioje savo vasarnamyje

Kaip pasirinkti baseinas sode

load...