Kaip auginti imbierus sodyboje: balta šaknys ar universalus vaistas?

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir „“ prašymą

Turinys :

  • Kaip pasirinkti sodinti imbiero vietą
  • Savybės dirvožemio sodinti imbiero
  • sodinimo datas imbiero name
  • Paruošimas sodinimo ginger root
  • Kaip rūpintis imbiero šalyje


Išoriškai imbiero yra labai panašus į bambuko, kuris tapo gana dažnai auginami soduose ir sodybos kaip dekoratyvinis elementas. Tačiau, jo pagrindinė funkcija, žinoma, ne tas atvejis: ginger root jau seniai naudojamas kaip papildas ir karštų gėrimų ir kaip aromatinis prieskonis, ir kaip universalus vaistas, padeda daug negalavimų. Nepaisant to, kad šis augalas yra atogrąžų sodinimo imbiero pačiame šalyje yra gana reali. Tai tik svarbu žinoti keletą taisyklių priežiūrą. Viskas išsamiai.

load...

Pagalba anre.lt

Imbieras yra gana nepretenzingas. Tai žolinis daugiametis su šakniastiebiai, kuris šakos horizontaliai. Visi ūgliai padengtas gražus lapai, kurie gali užaugti iki iki dvidešimt centimetrų ilgio. Imbieras yra laikoma Pietų Azijoje gimtinė, tačiau, jei įvykdomos tam tikros sąlygos, kurios mes aprašome toliau, imbiero auginimas šalyje Baltarusijoje vyks be jokių problemų.

Kaip įdėti imbierą šalyje: pasirinkti nusileidimo vietosImbieras myli gerai apšviestoje vietas. Bet taip, kad vidurdienį saulė nebuvo įrašyti lapus. Jei tokia vieta Jūsų name nėra, tiesiog galvoti apie tai, kaip į ypač karštomis valandas ji gali būti miglota. Taip pat atrinkti sodinimui imbiero vieta turi būti gerai apsaugotas nuo vėjo, ypač jos stiprios gūsius. Jis netoleruoja projektus ir augalų. Dėmesys pietinėje pusėje svetainėje, tačiau, jei jūs netikite, kad vasarą bus išsiskirti šilta, tada tik lašas jį išjungti šiltnamyje. Apie tai, ką dienas yra geriausia augti tam tikrus augalus, mes aprašytas išsamiai mėnulio kalendorių sodininkas 2017.

Kaip sodinti imbiero šalyje: kas turėtų būti žemės?Sodinimas imbiero verta specialus gruntas. Ji turėtų būti smėlio, lapų pelėsiai ir velėnos žemės. Be to, dalis yra labai svarbi: 2 dalys humuso iš lapų reikia imtis 1 kitų komponentų. Tačiau kai kurie sodininkai teigia, kad imbieras taip gerai auga bet pakankamai laisvo žemės.

load...

Atminkite, kad pagal augalų dirvožemis turi būti gerai nusausinti. Tranšėjos ar duobė, kurioje ketinama sodinti imbiero, reikia įpilti nedidelį kiekį žvyro (sluoksnis iki maždaug vieną centimetrą). Tada, žvyras turėtų būti taikoma dviejų centimetrų smėlio ir apima tą patį substrato sluoksnis.

Kai pasodinti atvirame malto imbiero: sodinimo datosŠis augalas yra dauginami sėklomis neįmanoma, todėl turi augti iš ginger root šalyje. Gamtoje, puikus klimato imbiero auga nuo šešių mėnesių iki vienerių metų. Mūsų klimato augti imbiero lemta ne ilgiau kaip devynis mėnesius. Nors daug šiuo metu yra išleista jo pasiruošti sudygti ir sodinamoji medžiaga.

Sėjinukus šaknys turi būti sodinami anksčiau šiais metais, nors tai gali būti padaryta sausio mėn. Šaknys, kurios yra paruoštas sodinimui, jums reikia perkelti į atvirą žemės nuo balandžio iki gegužės mėn. Kovo mėnesį, per anksti, nes labai didelė rizika šalčio. Sodininkai su patirtimi Tarybos šiuo atveju neskubėjo. Norėdami pradėti kovo pabaigoje, imbieras gali būti sodinami šiltnamyje, kur jis prisitaiko, ir tada, kai oras lauke yra stabilus, persodinami į atviro grunto. Normaliam vystymuisi imbiero temperatūra turi būti ne mažiau kaip dvidešimt penkis laipsnius. Jei jis nukris iki aštuoniolikos, imbiero „eiti miegoti“, ir grąžinti jį atgal į augimo bus problemiška.

Kaip jau pabrėžta veislių ginger root, ir ji gali būti saugiai dalintis. Pirkti šaknis gali būti dėl sodo prekių parduotuvėse. Jums reikia pasirinkti jauną ir sveiką šaknį sklandžiai, beveik blizgus odą. Šaknų bet kuriuo atveju neturėtų būti sausas ir nušalęs. Taip pat rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kad šaknų buvo sudygusių. Jis turi turėti „akis“, kaip ir bulvių (tai Daigas pumpurai).

Paruošimas ir sodinimas imbiero šalyjePrieš nusileidžiant imbiero reikia tinkamai paruošti ne tik dirvožemio bet ir sodinamoji medžiaga. Kalbant apie šaknis, tada kelias valandas ji turėtų būti laikoma aiškia šiltu vandeniu. Taip pat šiems tikslams gali būti naudojamas kalio permanganato tirpalo. Taigi mes „Smegenų“ šaknis ir skatina aktyvų augimą. Jei prieš lipdami padalinti arba iškirpti šaknis, tada supjaustyti reikia padaryti gydymą. Užtenka šiek tiek sausos ir pabarstykite nedideliu kiekiu aktyvintomis medžio anglimis arba pelenų milteliais.

Šaknų augo normaliai, tai turėtų būti įsikūrusi gana arti paviršiaus, nes jis auga pločio, o ne gylį. Tai reiškia, kad jums reikės sodinti kasti seklių griovys: apytikslę gylis penkerių iki dešimties centimetrų. Atstumas tarp šaknų turėtų būti apie dešimt centimetrų, be to, kiekvienas pumpuras prie šaknų turėtų „žiūrėti“ į viršų. Žinokite, kad prieš sodinimą dirvą reikia gerai supurenti ir sudrėkinta.

Patarimas! Jei iš esmės į gamyklą pražydo (ir imbiero gėlių prie labai gražus), jums reikia atidžiai sekti visus ūkininkavimo praktikos taisyklių: išlaikyti aukštą drėgmę ir baigiant imbiero kūrimo optimalią temperatūrą. Bet net jei esate susirūpinę, kad būtų laikomasi visų taisyklių, tada mėgautis pirmąjį gėlę su nuostabiu raudonos atspalvis Jums tik 2 metai po pasodinimo.

Kaip rūpintis imbiero?Apželdinimas ir priežiūra imbiero šalyje nėra labai sudėtinga, jei esate ginkluotas su kai kuriais patarimais. Taigi, šaknys yra pasodinti. Nors ne pirmas ūgliai atrodo, jums reikia palaistyti augalą labai gausus, nes imbieras myli drėgmę. Šūviai pasirodys maždaug po dviejų savaičių. Tada, laistymo turėtų būti sumažintas, tačiau tai turėtų būti daroma reguliariai. Žemė turėtų būti ne per sausas, bet turėtų būti ne per šlapias. Pastaruoju atveju, šaknys tiesiog pradeda pūti.

Po kiekvieno laistymo norima dirvos purenimui (nekonsoliduotai maždaug vieno centimetro gylio). Ir atminkite, kad karštomis dienomis imbiero lapai turi būti purškiamas. Tačiau, kad ji vėlai naktį arba anksti ryte. Jei purkšti lapus karštą popietę, tada jie gali būti dėl to, deginimas.

Kaip tręšimo, jūs negalite padaryti be jų. Tuo pirmą kartą per dešimt dienų, galite naudoti organines trąšas. Rugpjūčio, galite naudoti kalio trąšų ir organinių medžiagų. Prieš žydėjimą, galite naudoti narkotikus fosforo pagrindu. Derliaus gali būti dešimt mėnesių. Iš esmės, paruoštas valgyti šaknis jau penkis mėnesius po pasodinimo, bet jie yra per maži. A dienų iki planuojate nuimti pora, sustabdyti laistymo imbierą. Šaknys reikia atidžiai iškasti kastuvu, aplaužyti ir antraeilę dalį po atviru dangumi džiūti apie tris dienas. Mes tikimės, kad jums daviau išsamų atsakymą į klausimą, ar mes galime augti imbiero šalyje klausimą. Turėti gerą derlių!

Ar žinote ką nors įdomaus apie tai, kaip sodinti imbiero šalyje? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jeigu Jus domina sodo įrankiai , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių modelių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.

Be to, jums gali būti įdomu:

Populiarios veislių agurkų Baltarusijoje

Geriausius veislių svogūnai su nuotraukomis

Populiaru veislių aviečių – Paslapčių pasirinkimas su nuotraukomis

load...