Kaip atsikratyti nepatogių žagsų? 10 geriausių patarimų

Žagsulys visada atrodo, kad atėjo ne pačiose netikėčiausiose laikais, taip pat kartais tikrai nenorite, kad jie pop-up. Jie niekšingas, kaip kad. Jums gali būti laukia eiti pokalbiui dėl darbo, sėdi egzaminą, ar net pirmos dienos viduryje. Paslapčia, jie pavasarį iš niekur jus nustebinti ir iš esmės griauna savo gyvenimą per ateinančius penkiolika minučių. Užuot būti sutelktas ties užduotimi, viskas, ką galite padaryti, tai nerimauti, kad jūs niekada galės sustabdyti hiccuping.

Kaip erzina, nemalonu ir baisu, kaip žagsulys yra tuo metu, yra keletas bandė ir išbandyti būdai atsikratyti jų. Deja, metodai dažnai yra taip keistai kaip pati hiccuping procesą, o kai atliekami visuomenei, gali padaryti jums atrodo nenormalu.

Bet kitą kartą, kai jūs vis dar hiccuping po pusvalandį ir rengiasi sutikti, kad jūs būsite kaip tai už visą likusį savo gyvenimą, priimti į mūsų Top 10 Patarimai išvaizdą. Pasiruoškite, nes viskas yra apie gauti keista.

load...

Naudokite savo rankas

Mūsų nervų sistema yra atsakinga už daugelį dalykų. Jis gali duoti mums dujas, kad mums pykina – ir net mums žagsulys.

Kas tai iš esmės reiškia, kad jums reikia peradresuoti nervų sistemos dėmesį į ką nors kita, kai jūs hiccuping.

Išbandyta ir patarimas, kaip atsikratyti žagsulys yra paspausti į savo delne su savo kita nykščiu. Paspauskite giliai, paspauskite sunku, ir laukti, kol skausmas. Šis metodas gali skambėti kvailai ir masochistic, bet tai, ką jūs darote yra sukurti išsiblaškymas, kuris galėtų nutraukti tiems žagsulys.

Žinoma, galbūt ne norite tai padaryti darbo interviu metu.

Padengti savo burną

Du iš pagrindinių priežasčių žagsulys yra rijimo orą ir turintys išpūstą pilvą. Šie du kartais gali eiti ranka rankon; daugiau oro tu nuryti, tuo labiau tikėtina, kad jums bus pripildytas sugautų dujų. Todėl jūs jausitės ištinęs.

Siekiant palengvinti pilvo pūtimas, dujų ir žagsulys, jums reikia nustoti kvėpuoti tiek daug oro; Vietoj to, jums reikia gauti šiek tiek daugiau anglies dioksido į savo kūną. Jūs galite tai padaryti, apimantis burną. Jums vis dar reikia laikyti kvėpavimas (kitaip jums nualpti), bet tiesiog laikyti savo ranką virš savo burnos.

Ar ne tai per pirmąjį pasimatymą. Atrodo, esate keista.

load...

Išgerti stiklinę vandens per šiaudelį

Tai puikus triukas, kaip atsikratyti žagsulys, kuri veikia niekam tikrai žinant, kodėl. Faktas yra tai, kad buvo labai mažai mokslinių tyrimų atliekami į bet kurią iš šių metodų, kad nužudyti žagsulys, ir beveik tikrai ne mokslinis patikrinimas. Visi šie metodai yra grynai juokinga, ir mes žinome, iš kolektyvinės patirties, kad jie dirba. Ir geriamojo vandens puodelį per šiaudelį, o prijungti savo ausis, iš tiesų gali išnaikinti žagsulys.

Kai liaudies spėlioti, kad tai veikia, nes jūs „rijimo žagsėti“. Pas mus, tai skamba kaip kvepiantis žodžių viduramžių raganos. Vis dėlto, ji veikia. Taigi give it a go! Tai gali užtrukti keletą bando, nors.

Sulaikyk kvėpavimą

Tai yra viena iš populiariausių patarimų, kaip atsikratyti žagsulys. Šis metodas yra panašus į pirmiau, ir motyvacija yra ta pati: Jūs ieškote išlaikyti daugiau anglies dvideginio į savo kūną.

Jums nereikia padengti burną už šį vieną, bet jums reikia sulaikyti kvėpavimą šį kartą. Taigi, galite arba ši arba padaryti anksčiau, bet jums nereikia bandyti abu.

Taigi, jums reikia imtis Giliai įkvėpkite prieš laikydami jį kelias sekundes. Tai suteikia jūsų plaučiai galimybę pasipildyti anglies dioksido, kuris atpalaiduoja jūsų diafragmą.

Valgyk kažką saldaus

Ką jūs ieškote padaryti čia yra apkrauti nervų galūnės burną su kažkuo saldaus. Vėlgi, tai nėra moksliškai patvirtinta, bet ji tikrai dirba!

Kaip teisingai pasakė Merė Popins, cukraus šaukštą daro žagsėti išeiti!

Arba kažkas panašaus.

Bet kokiu atveju. Įdėkite cukraus ar medaus šaukštą ant liežuvio (žinau, bruto), ir tegul ji apkrauti savo nervų galūnės.

Laikykis savo liežuvį Iš

Tai neabejotinai metodas jums nereikėtų bandyti per pirmąjį pasimatymą, darbo interviu metu, ar bet kur vieši. Žmonės manote, kad esate Mad Hiccuper, kuris atėjo, kad juos visus gąsdinti.

Klijuoti savo liežuvio situaciją gali atrodyti visiškai beprasmiška, bet tai senas triukas, kad aktoriai ir dainininkai vis dar naudoja iki šios dienos. Jie naudoja šį apšilimo apgauti, nes tai padeda jiems kvėpuoti sklandžiai, juos atpalaiduoja.

Ir todėl, kad jūsų žagsėjimas klestėti spazmai jūsų diafragma, klijuoti savo liežuvio iš atpalaiduos šiuos spazmus, padeda jums kvėpuoti kaip normalus, reguliariai asmeniui dar kartą. Valio!

Pakutenti stogo burną

Kitas geras patarimas, kaip atsikratyti žagsulys yra pakutenti savo burną stogo. Tai tikrai kažkas jums neturėtų daryti, jei esate hiccuping per pirmąjį pasimatymą. Jūsų dienos bus sudaryti iš karto, kad esate Mad Hiccuper kam reikia užfiksuoti ir suimti.

Bet iš savo miegamojo privatumą, kutenimas burną su medvilnės tamponu gali būti geriausias būdas atsikratyti žagsulys. Tai skamba kvailai, atrodo juokingas, bet ne visi šie metodai yra tiek apie keistą pusėje?

Spaudimą slėgio Point

Šis metodas yra šiek tiek daugiau mokslinių; matyt yra bent šeši slėgio taškų, kuris, kai paspaudžiamas, gali sumažinti žagsėti spazmus.

Tai apima jūsų gerklę bazę; kad collarbones į krūtinkaulio pusių; mažas įdubimas už ausies spenelio; Jūsų krūtinės ląstą apačioje, jūsų krūtinkaulio apačioje, ir šiek tiek virš savo pažastų raukšlėtis.

Švelnus spaudimas darys; jūs nenorite daryti sau žalos po visus!

Valgykite Big šaukštą žemės riešutų sviestas

Galite valgyti ir nuryti didelį šaukštą kas minkšta ir lipni, bet todėl, kad amerikiečiai paėmė šią idėją, jis turėjo būti žemės riešutų sviestas!

Teorija eina, kad jei jūs kramtyti kažką minkštą ir lipnus, kramtomosios ir bando gauti stuff off jūsų dantys bus nutraukti savo kvėpavimą ir rijimo modelius procesą. Tai taps žagsulys į istoriją. Puikus!

Per counter medicine

Jei jūsų žagsėjimas yra tiek lėtinis, kad jie sugebėjo atsistoti visiems mūsų beprotiškų idėjų ir patarimų, kaip atsikratyti žagsulys, jūsų paskutinis kurortas yra į galvą su savo gydytoju ir juos paskirs jums šiek tiek vaistus. Tai galėtų apimti Thorazine, Haldol ir Reglan. Miorelaksantai taip pat buvo pranešta, kad sustabdyti žagsulys, kaip turi stimuliatorių ir raminamuosius.

Kaip atsikratyti žagsulys? Kas yra jūsų geriausias patarimų?

Sėkmės!

load...