Kaip apskaičiuoti baterijos tarnavimo laiką vienam kambariui?

Nustatyti baterijų, kad reikia į kambarį, nėra sunku numeris: ji yra lygi langų skaičių. Kitas šildymo įrenginys gali būti reikalinga salėje, jei ji ribojasi su šaltu laiptai. Vonios rankšluosčių kabykla paprastai šilta, bet jei kambaryje yra langas, baterija būtų nereikalinga. Bet prieš jums gauti savo baterijas kambario, nepamirškite apie džiovinimo rankšluosčiai galios.

Mes jums parodysiu lengvas būdas apskaičiuoti radiatoriai, arba, tiksliau, pasakyti, kiek šonkaulių turi būti radiatoriaus. Sudėtingi skaičiavimai, kad būtų atsižvelgta į sienų ir langų tipas, taip pat vietinį klimatą, palikti meną. Ši vertė gali būti rasti jo paties, su leistina paklaida.

Pirmiausia, mes turime išsiaiškinti, kiek vatų reikia, kad sukurti patogias sąlygas 1 m2 patalpoje. Mes normalų lubų aukštis – apie 2,5 m.

load...

– Kambarys su vienu lango atidarymo ir išorės sienų 100 vatų.

– Kambarys su vieno lango, bet su dviem sienų, kurios ribojasi su gatve: 120 vatų.

– Dėl dviejų langų ir dviejų išorinių sienų reikalauja daugiau šilumos: 130 vatų.

1. Padauginkite paveikslą dešinėje ploto kambarį ir gauti šilumos šalintuvo pajėgumą, kuris mums reikia. Kai „Stalino“ lubų arba dideli langai padauginkite gautą rezultatą iš 1,1.

2. Nustatyti, kiek skyriai turėtų būti radiatoriaus yra taip pat lengva: šilumos išėjimo į kambario padalinti galios akumuliatoriaus skyriaus. Jis pažymėjo, kad dėl įrenginio dokumentus, arba bent jau informacija apie konkretų modelį galima rasti tinkle. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie iš jų turi tik du kartus sekcijų skaičių arba fiksuotą skaičių iš jų. Pagal šį variantą, sustabdyti paiešką ant radiatoriaus, kuris labiausiai atitinka jūsų reikalavimus. Tikslumas tebūnie jūsų naudai.

load...

load...