Kai jūs einate vyno degustacija Europoje

load...

Savo ruožtu, vasaros pradžia (su šiltu oru ir mažiau minios) ir rudenį (derliaus nuėmimo metu!) Yra puikus laikas metais išstudijuoti Europoje rūsiai, jis gali būti prieinamas jums į kelionę. Taigi čia yra gidas sezono su vyno pasiūlymus aplankyti kiekvieną regioną:

Pavasaris
Rue Bordo, Prancūzija
Prancūzijos Bordo regionas yra puiki vieta apsilankyti bet kuriuo metų-dažnai pirmoji vieta žmonių aplankyti vyno kelionė -., Bet pavasaris yra fantastinis metų laiku apsilankyti praktiką, Paryžiaus mažinimas, Bordo yra ryškus miestas vilnius londonas su daug kultūros vertybės ir puikių vietų pavalgyti, apsistoti, aplankyti ir gerti. Tyrimą regioną dar labiau, jūs rasite keletą iš geriausių vynų pasaulyje, kaimai ir kraštovaizdį.

Vasara
La Riocha, Ispanija turi nemažai sau reputaciją. Vasara yra puikus laikas aplankyti Ispaniją ir gali skrajoti tarp smėlio paplūdimiai ir vynuogynų, Viduržemio jūros miškų ir kalnų, istorinių miestų ir Pasakų maisto, mėgautis švelnaus vėjo ir saulės aušinimo brīzem. Kol jūs čia nepraleiskite prašmatnus vynas „Rodas Haro-jums pigus skrydziai i berlyna reikia užsisakyti ekskursiją. tik privatus.

Ruduo. Arno upės į Piza, Italija
Italijos Toskanos regionas – stebuklinga vieta, kuri pritraukia vyno, dekoracijos, architektūros ir istorijos mėgėjams. Ypač stebuklinga rugsėjis derliaus nuėmimo sezonas Javų taip pat atneša su juo festivaliai ir labai Buzz ir įspūdžių visame pasaulyje garsaus vyno regione kaimų, todėl yra puiki galimybė net momentas pamatyti kitokį pasaulį, kur verslo, tradicijos ir šventės reglamentuoja pobūdžio, o ne atvirkščiai.

load...

Žiema. Bordo, Prancūzijaą
Burgundija, kita garsiausių pasaulio vyno regionų ateina pigus skrydziai i majami į savo kaip dienas augti šaltesnis. Šis gaivus oras, tai puiki galimybė mėgautis gražių raudonos, atšilimas jus į šaltą orą. Jūs netgi galite mėgautis vyno kelionė iš baržos komfortą, nes pėdsakų tinklo kanalus regione.

Vyno degustacija yra puikus laikas už visus metus, ar lengva mini pertrauka ar kelias savaites turizmo sektoriuje ir išnagrinėti įvairias gyvenimo sritis, parašas skonis skirtingus regionus, ir žmonės, kurie vyno atsitikti. kalbėti vyno kelionių ekspertas padės jums pritaikyti tą patį laiką rekomenduoti geriausius rūsiai aplankyti turistų poreikius, biudžetą ir interesus.

load...

Parašykite komentarą