Kai atsitinka šie 10 dalykų, jūs žinote, kad jūsų santykiai turėtų baigtis

Kai santykiai baigiasi, žmonės dažnai Bare save nematote ženklus anksčiau. Bet tada, kad yra žmogaus prigimtis, ir daugelis žmonių matau ženklus, bet jie pasirenka ignoruoti. Kai kurie dalykai, nors, neturėtų būti ignoruojami, ir jie yra neabejotinas požymiai, kad jūs turėtų bent jau būti užduoti sau keletą sudėtingų klausimų apie jūsų santykių ateitį. Štai dešimt dalykų, kad gali atsitikti, kad turėtų būti sakau, kad jūsų santykiai gali būti artėja prie pabaigos:

1. Piktnaudžiavimas, bet kokios rūšies

Vienas iš labiausiai akivaizdžių požymių nesveiko santykių yra piktnaudžiavimas. Piktnaudžiavimo, fizinio ar emocinio, yra visiškai nepriimtina santykius. Nepatenka į ignoruojant tai, ar galvoja, kad viskas bus geriau spąstus. Tai vienas ženklas, kad negali būti ignoruojami, tai yra aiškus ženklas, kad pagarbos stokos ir kad santykiai turėtų baigtis.

2. Jūs mieliau būti su draugais, nei su savo partneriu

Jis visada puiku turėti gerų draugų, bet kai jums rasti sau atsižvelgdamas kas smagiau su draugais, nei jūs esate su savo partneriu, tuomet jūs turite užduoti sau, kodėl tai yra. Tai ypač aktualu, jei jūs ketinate iš jūsų būdas pasirūpinti naktų su draugais, nes jums tiesiog nenoriu būti namuose su savo partneriu.

load...

3. Jūs neturite apkabinti ir pabučiuoti, kaip jūs naudojamas

Kitas vienas iš akivaizdžių požymių nesveiko santykių yra, kai jums nebereikia dalintis net paprasčiausius, švelnus akimirkas, tada kažkas yra tikrai negerai. Bučiavosi ir hugging yra normalus dalis sveiką santykius, bet jei jau pradėjo jausti, kad jūs nenorite gauti fiziškai, kad arti jūsų partneris, tai yra ženklas, kad jūs tiesiog išaugo nuo kito.

4. Jūs esate autopilotas lovoje

Fizinio intymumo trūkumas yra akivaizdus ženklas, kad kažkas yra ne teisė, bet dažnai poros ar vis dar turite šiek tiek mylėjimasis, nors ji nebeturi jokios realios prasmės jiems. Kai santykiavimas su savo partneriu tampa nieko daugiau jums nei Roboto, tada, kad yra dar vienas ženklas, kad tai gali būti laikas santykiai baigti.

5. Jūs praleisti daugiau laiko kovos nei jūs kalbate

Tai dar vienas nesveiko santykių, kad gana keistai, gali atšliaužti ant tavęs be tavęs tikrai pastebiu ženklas. Kai argumentai tik galima tikėtis iš santykių. Bet kai šie argumentai yra apie viską, kas, ir jie, atrodo, atsiranda kasdien, tai yra ženklas, kad tai jau nebe sveikas ir laimingas santykiai.

6. Jums nebereikia dalintis savo dieną įvykių su savo partneriu

Paprastai partneriai bus linkę pasidalinti juokingas arba įdomių naujienų apie savo darbo dienos. Ženklas, kad turite nustojo rūpintis tiek daug apie savo partneriu, kad jūs nei nori girdėti savo naujieną nei pasidalinti savo.

7. Jūs pradėjau galvoti, rimtai, ką jis būtų kaip Aktualų kitų žmonių

Nėra nieko blogo galvoti, kad kiti žmonės yra good looking, bet tai yra visiškai skirtingas dalykas, kai pradedi tikrai manau, kad apie tai, kas būtų, pavyzdžiui, iki šiol juos. Kai tai atsitiks, jūs persikėlė iš atsitiktinis žvilgsnio rimtai svarstyti, ar jums gali būti laimingesnis būdamas santykius su kuo nors kitu.

8. Jūs sustojo nesistengia savo partnerio

Dar vienas požymių nesveiko santykių yra, kai jūs visiškai sustabdyti rūpintis apie tai, kaip jums ieškoti savo partneriu, kad yra dar vienas rodiklis, kad santykiai turėtų baigtis. Tai rodo, kad jums nebereikia galvoti, kad jūsų santykiai yra verta darant už pastangas, todėl galbūt atėjo laikas jį vadiname dieną.

9. Jūs jau pradėjo judėti išilgai skirtingais keliais

Kai santykiai artėja prie savo pabaigos, jums bus suteikta galimybė pamatyti, kad jūs abu jau pradeda imtis atskirus takus jūsų gyvenime. Jūs pastebėsite, kad jūs išleisite mažiau ir mažiau laiko kartu, ir kad jums nebereikia būti tarpusavyje savo ateities planus. Jūs pradedate planuoti savo atskirus gyvenimus vienas be kito.

load...

10. Jūs pasakė kiti žmonės apie savo abejones

Poros paprastai saugo savo skirtumus ir argumentus sau, bet kai jie nebegali rūpintis, kas mato juos kovoti, ar jie aptarti savo problemas su šeima ar draugais, tai yra tikras ženklas, kad jie daro rimtų abejonių dėl santykių ateities. Tiesą sakant, jie tikriausiai, nesąmoningai, grindinio kelią dalimis.

Kokie kiti požymiai nesveiko santykių?

load...