Ką pamatyti Milane? Trumpas gidas po įdomiausių vietų

Milanas su savo puikiais istoriją ir unikalių paminklų senovėje, kaip magnetas traukia turistus iš viso pasaulio. Vieni mano, kad numanomas šiaurinė sostinė Italijoje savo architektūra yra žymiai mažesnis nei Romoje. Tačiau atvykus į Milaną, kiekvienas savo patirtimi įsitikinęs, kaip didelis čia.

Taigi, ką pamatyti Milane? Visi vadovai ir visi vadovai bus tikrai jus nukreipti į Duomo. Ši katedra, pastatyta iš balto akmens į „liepsnojančios gotikos stiliumi yra pajėgi įspūdį net skeptikas. Įspūdinga yra tai, kad jo istorija prasidėjo metų 400 su maža koplyčia statybos ir galutinis paliečia padaryta tik 1858! Pastatytas 14 amžių! Rezultatas pasirodė esąs labai katedrą. Tai galima kontempliuoti 145 smailių bokštų ir 3159 statula didelius ir mažus, iš kurių 80% yra ne. Ir plotas yra toks, kad jis tiktų visiems laisvai vienam Milanese gyvenančioms miesto 14 amžiuje.

Ką pamatyti Milane, ji yra būtina, kaip Santa Maria delle Grazie šventykla. Ne tiek daug kaip garsioji keliones internetu „Paskutinė vakarienė“ šventykla Leonardo da Vinci. Freska stebuklingai amžinai užšaldyti momentas, kai Jėzus sako savo mokiniams, kad vienas iš jų – apgailėtinas išdavikas. Studentai pažvelgti į Kristų, bet ir kiekvieno genijaus dailininko akimis yra rodomas skirtingų emocinių proveržių. Tik pamatyti savo akimis tai šedevras verta ateina į Milaną. Vienintelė problema – bilietai turi padengti tikrinimo freskomis ir nusipirkti iš anksto.

Tas pats laukia tų, kurie nori aplankyti garsiąją La Scala. Išoriškai teatro niekuo neišsiskiriantys pastatas, bet viduje yra įsisiautėjęs aistra, kad paliks įspūdį savo gyvenimą. Lankytojams teatre yra tam tikras aprangos kodas, todėl, kad viskas bus ne ten. Vis dėlto, juk įdėti ten Donizetti, G. Verdi, G. Rossini, Puccini.

load...

Ką pamatyti Milane be bilietus iš anksto? Žinoma, tai yra žinomas Galleria Vittorio Emanuele. Tai gatvių serija, papildyta su stikliniu kupolu.

Čia gali būti padaryta apsipirkti, sėdi bet gražus restoranas ar tiesiog pasivaikščioti ir mėgautis nepaprastai graži architektūra. Beje, šio šedevro autorius – Giuseppe Mengoni – statybos nukrito iš aukščio ir sudužo.

Galerijos poilsines keliones i ispanija akcentas yra iš jaučio mozaika. Absoliuti dauguma Milanese manau, kad jei jūs slinkite žemyn iki jos priežastis vietą ant kairės kojos ir sugalvoti norą, jis išsipildys šimtu procentų.

Taip pat galite eiti į Sforzesco negraži, ir tuo pačiu metu gražus kūrinys – Valeska bokštas, pažvelgti į Pirelli dangoraižis, pavadintas po to, kai bendrovės vadovu, dėl kurios užsakymų ir pastatytas. Aukščio jis pralenkė aukso statula Madonna ant Duomo varpinė nei labai supykdė Eminencija. Koks sutapimas, ar tikrai, Karos Viešpatie, bet dangoraižis sudužo lėktuvas ir sunaikinti savo viršutinius aukštus.

Ką pamatyti Milane sielai? Žinoma, Pinakothek Brera. Žodis „Pinakothek“ kilęs iš graikų kalbos „pinakas“, ty paveikslėlyje. Be Pinakothek didžiulė kolekcija tapyba Rafaelio, Leonardo da Vinci, Goya, Caravaggio, Rubens, Rembrandt ir kitų genijų.

Kitas piligrimystės meno mėgėjams vieta gali tapti Ambrosiana Pinakothek. Tai šiek tiek mažiau nei pirmojo dydžio, tačiau jokiu būdu prastesnės jų eksponatų genijus.

Bet Milanas garsėja ne tik architektūra ir paminklai. Tai Shopaholics keliones paskutine minute miestas pasaulyje. Nenuostabu, kad yra darbo dizaineriai, stilistai, dizaineriai ir siuvėjai tik tokie garsūs prekiniai ženklai, kaip Armani, Versace, Missoni, Trussardi. Yra atskiras sritis vadinama „Auksinė Quadrilateral“, kur žymiausi fashionmongers atliekami apsipirkti Milane. Atsiliepimai doroguschih žinomų parduotuvių, esančių šiame keturkampis, labiausiai entuziastingi. Nors vidutinis turistas ten išskyrus kelionių.

Gali padaryti ne blogiau nei pirkti Navigli rayonchike vadinamas Milanas Venecija. Jis pardavė tą patį modelį markių, bet kaina daug mažesnė. Beje, Navigli labai gera pasivaikščioti, ypač naktį, kai gyvenimas rajone verda kaip lava iš ugnikalnio kraterio. Taip pat tie, kurie atėjo į Milaną apsipirkti, geros aplankyti Milano gatvės rinkoje Papiniano, blusų turgus, darbą poilsio ir antikvarinių bazarchik netoli Brera.

Ką aplankyti Milane, išskyrus rinkas ir pramogų? Daugelis turistų ir visi verslo bus įdomu aplankyti didelę parodą, Fiera Milano – Rho, specialus skyrelis, kuriame daugiau nei 400 tūkstančių kvadratinių metrų. Čia lankytojai restoranai, pašto ir banko darbas.

Na, iš visų ekskursijos sunkumų pertraukos, galite tiesiog eiti į parką, pavyzdžiui, Sempione. Čia dešimtys alėjos bus prašome akis, unikalų grožį gėlynai, tvenkinys su kintama paukščių. Ar čia ir savo rūmus del Arte, kur ir įvairios parodos.

load...

Parašykite komentarą