Ką laimingi žmonės savaitgaliais? 10 dalykų

Ar jūs kada nors susimąstėte, ką sėkmingas žmonės savaitgalį? Ar jie tiesiog atlikti savo darbo, arba jie visiškai išjungti ir tik tinginiauti aplink? Na, atsakymas yra kažkur per vidurį, bet tai, ką jie tikrai nedaryk savaitgalį yra eikvoti savo laiką toli. Štai dešimt būdų, kad labai geri žmonės daro dauguma iš jų savaitgaliais:

1. Jie neturi likti lovoje, kol vidurdienį. Net savaitgaliais, sėkmingi žmonės vis dar keltis anksti

Pirmas dalykas, kad jie neturi padaryti, tai jie neturi likti lovoje! Laikas yra brangus ir jie nenori švaistyti jį gulėti lovoje, todėl geri žmonės paprastai yra anksti besikeliantys, kiekvieną savaitės dieną.

2. Jos planuoti savaitę į priekį

Kaip ir visi kiti, geri žmonės padaryti reikia laiko pailsėti, bet tai nereiškia, kad išjungus visiškai. Savaitgalis yra puikus laikas gauti savo galvą tiesiai ir planus tiesiai į jūsų galvoje. Tokiu būdu jie žino, kad jie gali atsitrenkti į žemę veikia pirmadienį.

load...

3. Jie šiek tiek laiko ištraukite

Užimtas žmogus neturi, kad galėtų visiškai išjungti per savaitgaliais prabanga, bet jie leis laiką šiek tiek žemyn laiko. Jie šiek tiek laiko vyksta be jų telefono ir laiškų, ir pasivaikščioti ar pasivažinėti. Net geri žmonės reikia pertraukos kartais.

4. Jie pasiliekame šiek tiek laiko savo draugais ir šeima

Dažnai geri žmonės negauna daug laiko per savaitę praleisti su šeima ir draugais, kad jie įsitikinkite, kad jie rezervuoti laiką jiems savaitgaliais. Jie žino, kaip svarbu yra ne tapti visiškai nepatenkinti iš žmonių, kad jie yra arti.

5. Jie laiko įdomus ir žaisti; ir jie neturi pamiršti savo mėgstamus pomėgius

Daugelis geriausių pasaulio sėkmingiausių žmonių sako, kad jie atsipalaiduoti su hobis ir kad hobis yra dažnai, kaip toli nuo to, ką jie daro per savaitę, kaip jūs gali įsivaizduoti. Tai paprastai kažkas kūrybingi, savo rankomis. Kai groti muzikos instrumentais, kai kurie dažai, o kiti to padaryti skulptūrą.

6. Jie duoti kažką atgal

Kitas paplitęs veiksnys apie sėkmingų žmonių yra tai, kad iki šiol dauguma jų duoti per kai jų metu labdaros darbą. Savo knygoje „Rich įpročių: Dienos Sėkmės įpročiai turtingi asmenys“, autorius nustatė, kad daugiau nei 70% sėkmingų ir turtingų žmonių savanorių darbą, bent jau penkioms valandoms kiekvieną mėnesį.

7. Jie planuoja savo savaitgalius

Sėkmingi žmonės yra organizuotas žmonių ir kad įprotis nesibaigia savaitgalį. Jie planuoti savo savaitgalio veiklą, įsitikinkite, kad jie tilptų viskas.

8. Šie žmonės nėra sofos bulvės. Jie niekada sustoti

Ką sėkmingi žmonės savaitgaliais? Jie lieka aktyvus. Šie žmonės nėra sofos bulvės ir jie norėtų išlaikyti tinkami, o jie smagiai. Daugelis iš jų žaisti sporto kaip teniso, skvošo ir golfo ar jie užima daugiau sudėtingas sporto, pavyzdžiui, alpinizmas ar naršymas.

9. Jie atspindi apie praeitą savaitę

Savaitgaliais yra puikus laikas iš ramioje atspindys tiek. Tai laikas, kad sėkmingi žmonės gali sėdėti ir apsvarstyti praeities savaitės įvykiai: tai, ką jie padarė teisingai ir tai, ką jie galėjo padaryti geriau. Tada jie gali pamąstyti apie patobulinimus, kad jie gali padaryti kitą savaitę.

load...

10. Jie bendrauja, ir jie turi tam tikrą įdomus

Sėkmingi žmonės vis dar yra žmonės, todėl jie atsipalaiduoti ir pabendrauti savaitgaliais taip pat. Žinai, jie turbūt vis užmesti akį už tinklų kūrimo galimybes bet kuriuo šalys Jie eina į!

load...