Ką gimtadienio vaikinas gauti? 10 patarimų ir idėjų

Gerai, čia mes einame dar kartą! Kas gauti jį savo gimtadienį šį kartą ?! Nėra jokios abejonės, kad kai jis ateina į pasirenkant dovanų, vaikinai visada sunkiau, nei mergaitės nusipirkti. Nesvarbu, ar tai jūsų tėtis, jūsų brolis ar jūsų draugas, jis vis dar nelengva užduotis. Nėra lengva atsakyti į šią dilemą, nes visi vaikinai yra skirtingi, todėl čia yra dovanos, kurios vaikinas gali patikti pasirinkimas:

1. Kas yra pirkti vyro savo gimtadienį? Pirkti jam patirties

Yra apkrovų rūšys dabar siūlo dovanų kuponai patirtimi, kaip karšto oro balionu, Sraigtasparnis, slalomas ir kitų tokių vyriškas žaidimuose. Jie nėra taip brangu, kaip jūs manote, kad patikrinti ją iš interneto, ir jis gali teikti, kai jis nori eiti, todėl nėra reikalo organizuoti nieko sau.

2. Gauti jį šiek tiek mažiau energingi patirtis!

Ne visi patirtį, kad jūs galite nusipirkti čekius yra pritaikytos prie adrenalino Junky poreikius. Jei vaikinas jums apsipirkti norėtų nuraminti dieną, tada taip pat galite gauti dalykų kaip žmogaus Day Spa, gurmanų valgomojo ar vyno degustacijos patirtį.

load...

3. Pasirinkimas importuojamų alaus

Kita idėja, ką gaunate vaikinas savo gimtadienį yra sudėtingas pasirinkimas importuojamų alaus. Ne visi vyrai yra alaus monstras, bet daugelis tai mėgautis girtauti. Galite įsigyti tikrai įdomių alaus dovanų rinkiniai, kuriuose yra neįprastų, importuojamų alaus pasirinkimą, kai pikantiški užkandžiai eiti su jais ir dažnai nuo to, kaip ir kur skirtingų alaus yra pagaminti paaiškinimas.

4. Dėžutė rinkinys grafinių romanų

Jūs būsite nustebinti tuo, kiek vaikinai, buvo ar nori jie vis dar į komiksų knygų. Taigi kita idėja, kaip nustebinti savo vyro ar ką gauti vaikinas jo gimtadienis yra – Pirkti jam dėžutę rinkinį grafinių romanų. Jie yra ne apie tai, eiti į vietos komiksų parduotuvę ir naršyti su moksliukai, bet jei jūs perkate juos kai grafiniai romanai parduotuvėje, nei tai yra knygos, o ne komiksai!

5. Žurnalas prenumerata

Štai dar vienas patarimas, ką gaunate vaikinas savo gimtadienį, kad būtų galima tiksliai pritaikyti prie nagrinėjamo žmogus, žurnalo prenumeratą. Galite pasirinkti leidinį kad tilptų vaikinas ir paprastai galite pasirinkti prenumerata ilgį; vienerius metus, šešis mėnesius arba tris mėnesius, pagal savo biudžetą.

6. Vaizdo kameros akiniai nuo saulės

Kitas įdomus idėja puiki dovana ir p įtaisą savo gyvenime: kaip apie akinių nuo saulės su pastatyta vaizdo kamera? Dabar galite gauti akinius nuo saulės, kurie visiškai veikiančią vaizdo kamerą įmontuotas į rėmus. Ne visai tikri, apie praktines naudojimo už tai, bet jis bus laikyti jį užimtas!

7. Asmeninį puodelis

Jei vis dar ne visai tikras, ką gaunate vaikinas savo gimtadienį – galite tiesiog eiti į klasikinę idėją – gauti jam asmeninį puodelis. Jūs galite gauti beveik viską asmeninį dabar ir puodelis visada saugus ir nebrangus dovana. Tai tik parodo šiek tiek daugiau pastangų ir mintį, nei pirkti ką nors tiesiai iš parduotuvės lentynos ir tai reikš daugiau jam; jis visada galvoja apie tave kiekvieną kartą, kai jis geria savo rytinę kavą.

8. Romantiška vakarienė dviems (bet ne jums!)

Tai nėra paprasta, jei ji savo draugu ar vyru, bet kaip apie kitą savo gyvenimo vaikinas? Galbūt jūsų motina ir tėvas nebuvo iš vakarienės tam tikrą laiką, todėl užsisakyti už abu lentelę už savo gimtadienį restorane, ir suteikti jiems tiek gydyti.

9. Maisto trukdyti

Pirkti trukdyti kupiną pilnas jo mėgstamų maisto produktų ir gėrimų. Galite įsigyti juos visus įvairių skonių su skyriuose sūrių, vynų, alaus, užkandžiai ir beveik viską, ką galima galvoti apie.

load...

10. Sportas dovanų krepšys

Jei vaikinas jums pirkti dovana yra sporto gerbėjas, tada išsiaiškinti, kuris jo mėgstamiausia komanda yra ir patikrinti internete savo interneto svetainėje. Jūs galite įsigyti dovanų rinkinių ar krepšius daugumai komandų ir įvairių tipų sporto ir jis bus tiesiog myliu ją.

Dovanų idėjos draugu gimtadienio ar dėl jūsų tėtis ar brolio gimtadienis yra gana daugybė, tiesiog naudoti savo vaizduotę ir nepamiršti savo pageidavimus.

Ką gaunate vaikinai jų gimtadienį? Ar turite kokių nors kitų patarimų ir idėjų? Nedvejodami pasidalinti juos žemiau esančioje komentarų skiltyje.

load...