Ką gauti tėtis Kalėdoms? 20 Kalėdų dovanų idėjų, kurias myli tavo tėvas

Jei kas nors ketina sugadinti Kalėdas, tai bus sunkiausias žmogus pasaulyje parduotuvė – Jūsų tėtis!

Aš palikti pirkti tėčio dovaną, kol pagaliau, nes aš bijojo ją. Aš tiesiog niekada nežinojo, ką gauti jį! Jo interesai yra susipažinę su manimi kaip mano grožio režimas yra su juo. Kitaip tariant, aš neturėjo clue, kas NBA net reiškė, jau nekalbant apie tai, ką komanda jis palaiko!

Šiandien gaunu tėčio dovanų iš kelio pirmoji, kad galėčiau sutelkti dėmesį į visiems kitiems. Aš taip pat turiu protingesni apie tai, ką visi tėtis apskritai patinka, kad aš visada pirkti didžiausią vaikinas pasaulinėje kažką jis patiks.

load...

Jei tikrai norite pirkti jūsų daug mylėjo tėtis kažką awesome šiais metais, bet nesate tikri, ką, tegul 20 kalėdinių dovanų idėjos išvaizdą.

Alus stiklo

Jei jūsų tėtis turi keletą alaus namuose kiekvieną savaitę, jis tikriausiai kaip kasyklos, kad jis geria iš to paties lizdo per pastaruosius dešimt metų, arba tiek tiek.

Arba, kad arba jis tiesiog geria tiesiai iš alavo (IKR).

Tad kodėl gi ne pagerinti savo alaus gėrimo patirties (ne bet kada ją vadina tai, jis žiūri į tave su panieka) gaunant jam visiškai naujas alaus stiklo Kalėdų?

Jis bus dėkingi, savaip, net jei jis nesako „tai daro alaus skonį dar geriau!“ (Tai kažkas mama pasakytų)

Golfas-treniruoklį 

Tėčio pažinčių golfo. Neklausk manęs, kodėl, jie tiesiog padaryti.

(Tai tikriausiai kažką daryti su kelnių)

load...

Be to, kad jam šiek tiek golfo kelnes (prašome ne, jie siaubinga!), Antra geriausia, ką galite gauti jį yra golfo simuliatorius.

Kadangi tegul face it, jūsų golfo mylintis tėtis ne tikriausiai ketinate gauti žemės skyles per Kalėdas. Ir nors jūs ir jūsų mama žiūri šventinius filmus kartu, jis gali būti praktikuojantis savo sūpynės.

Turėkite omenyje, kad ši dovana yra tad brangūs, todėl įsitikinkite, kad jis tikrai golfo entuziastas, prieš jį nusipirkti!

Skutimosi komplektas

Aš nusipirkau mano vyras skutimosi komplektas Kalėdas pernai, ir paaiškėjo, kad labiausiai naudingą dovaną, aš kada nors jį nupirko.

Iš pradžių jis buvo šiek tiek priblokšti komplektas, kaip visą savo gyvenimą jis rėmėsi (labai) senosios skustuvą ir muilo. Galų gale, kai jam reikia „apdoroti“ save į skutimąsi su savo nauju komplektu ir visų jo priedų, jis laimėjo apvalios savo nuostabumo.

Skutimosi rinkinys yra idealus, jei tavo tėtis yra į asmens priežiūros. Bet net jei jis nėra, jis vis dar puiki dovana, kuri bus paskatinti jį subtilumo savo veido plaukų, kai pats ir tavo mama išeiti.

Ultimate nuotolinio valdymo

Oi, kaip mano tėtis būtų myliu šį vieną!

Tiesą sakant, aš nusprendžiau, kad aš gaunu jam šią dovaną šiemet.

Iš esmės, pagrindinis nuotolinio valdymo pultas yra nuotolinio, kuri kontroliuoja viską, iš DVD grotuvo prie televizoriaus.

O jei tavo tėtis yra nieko panašaus mano, nuotolinio valdikliai namuose yra labai daug jo. Rimtai, aš negaliu tiek daug, kaip liesti nuotolinio be jo, kad suteikėte man atrodo, kad sako: „Ar tu iš tikrųjų liečiant, kad nuotolinio valdymo? Iš tikro?“

O jei tavo tėtis taip pat kaip mano, jis bus turėti įprotį prarasti visas pultelių!

Nauja piniginė

„Piniginės“ yra vienas iš tų dalykų, kad visi tėtis turi. Bet tai taip pat yra vienas iš tų dalykų, kad visi tėtis turi naują vieną.

Tėčio yra labai blogai ne pirkti sau, ką jie iš tikrųjų reikia. Jie gali prireikti naujų kojinės, naujų megztiniai, naujų švarkai, naujų piniginės, naujų šlepetės… Bet jie mieliau tiesiog ignoruoti visa tai ir pirkti patys kažką juokingai svetimas, kad jie niekada naudoti, pavyzdžiui, teleskopas.

Mano tėtis net nusipirkau pats lankas ir strėlės nustatyti pernai. Kaip kas?

Duok tavo tėtis atgal savigarbos tiek perkant jam visiškai naujas, tvirtas piniginę.

Saugi

Gerai, kad jūs ir aš saugus skamba kaip labai nuobodus dovanų idėjos. Jie dideli ir negraži, ir jie tikrai saugoti įdomių dovanų viduje, o ne yra tikroji dovana sau.

Bet, kaip moterys yra iš Veneros, o vyrai yra iš Marso, tėtis yra iš kito visatos apskritai. Aš net nežinau, kur jie iš. Bet kur ji yra, jie mėgsta dovanas, tokias kaip saugiai aisiais.

Saugi iš tiesų yra tikrai naudinga dovana, kad jūsų tėtis bus labai kilnus tikslas. Ji iš esmės apsaugo visus savo vertingus daiktus, įskaitant savo piniginės, banko ataskaitas ir – Žinant tėtis taip pat, kaip ir aš – jo sezoninį bilietą.

Mini Šaldytuvas

Mini šaldytuvas yra toks vaikinas dalykas. Pirmą kartą aš pamačiau vieną buvo mano draug, kuris, nors jis neturėjo daug pinigų, vis dar turėjo mini šaldytuvas savo kambaryje. Tai buvo jo pasididžiavimas ir džiaugsmas, ir jis mylėjo parodyti man, kas alaus buvo stashed ten kiekvieną kartą lankiausi.

Jei tavo mama buvo skundžiasi per vėlai, kad ji negali išlaikyti montavimo savo tėčio alaus į šaldytuvą, kad jūsų tėtis mini šaldytuvas išspręsti visas problemas.

Ir nepamirškite, kad klijuoti kelis alaus ten Kalėdų rytą!

Kelnas

Tai nėra tiesa, kad visi vyrai dėvi Kelnas, tačiau ji taip pat yra ne tiesa, kad dauguma vyrų neturi nešioti.

Kiekvienas vaikinas mėgsta kvapas malonus, tai tik, kad didžiąją laiko dalį jie per daug tingus, pirkti sau Kelne pirmąją vietą.

Tai ne tik dovana Jūsų tėtis – jis taip pat dovana Jūsų mamai, kurie tikrai nori, kad jos vyras kvapas nuostabus, kai kitą kartą jie išeina į pasimatymą.

Jums gali būti šiek tiek kūrybinės apie šį vieną. Pavyzdžiui, aš rekomenduoju pirkti jam James Bond 007 Kelnas. Tai šiek tiek dirbtinių, tačiau ji turėtų būti pakankamai paskatinti jį nešioti.

(Rimtai, jis tikrai bus manau, kad jis James Bond)

Alaus darymo rinkinys

Jei jūsų tėtis yra gerai ir tikrai laive nekilnojamojo ale traukinys, ACE dovana šiemet, kad bus kibirkštinio savo vaizduotę yra alaus gamybos komplektas.

Daug žmonių yra į geriamojo nekilnojamojo ale tuo metu, bet atrodo taip, tarsi vos kaip daugelis žmonių į priėmimo savo. Jei jūsų tėtis turi kūrybinės dvasios jam tiek jo paties alaus gamybos rinkinys tikrai jį išlaikyti užimtas per šventes. Jis gali naudoti esamus receptus, arba sugalvoti kai jo paties.

Tiesiog įsitikinkite, kad jis bando savo alų pirmasis, prieš pradėdami vartoti gurkšnoti!

Lauko Kepimo grotelės

Jei jūsų tėtis fantazijos save kaip virėja, kuris žino, kaip padaryti, kad „tėtis mėsainiai“, kodėl gi ne pirkti jam barbekiu grilis, kad jis gali pramogauti jums visą šią vasarą tiek?

Įsitikinkite, kad jūsų tėtis tikrai mėgsta sugalvoti audra prieš perkant jį šį vieną. Mano, pavyzdžiui, būtų sudeginti visą gatvę, jei mes nupirko jam barbekiu grilis.

Tiesą sakant, jis tikriausiai sudeginti visą miestą žemyn!

Jei jūsų nuspręsite eiti su šia dovana, apima keletą mėsainiai, dešreles ir padažai taip pat.

Vinilo įrašai

Jei jūsų tėtis turi grotuvas ir mėgsta muziką, kas geresnis būdas žadinti savo aistrą nei su keliais vinilo įrašų?

Tai yra kažkas, aš pirkti mano tėtis šiemet. Jis turi grotuvas, bet jis nenaudojamas ją tam tikrą laiką, nes jis ne pirko sau jokių naujų vinilų. Bet aš žinau, kad jis myli senus juostas, pavyzdžiui, „The Rolling Stones“, „The Beatles“ ir „The Doors“. Taigi, aš ruošiuosi jam primena jo meilės muzikai ir gauti jį trumposiomis-mas šias Kalėdas.

O kas nemyli naują muziką per Kalėdas?

Naujas televizija

Kai aš pagaliau gavo darbą po studijų baigimo ir buvo padaryti padoraus pinigų sumą, pirmą Kalėdų dovana Aš nusipirkau mano tėtis buvo visiškai naujas televizorius.

Mano tėtis myli televizorių, bet metų jis įstrigo sulamdytas metai televizijos nustatyti, kad jis pateko į, kaip 1999 metais buvo ne HD kokybės ir saugomi mirga.

Bet kaip ir visi tėtis, jis atsisakė pirkti naują save.

Gavau jam 50 „HD televizorių, ir jis visiškai patiko. Jis sakė, kad tai buvo jo geriausias Kalėdų kada nors! NBA niekada atrodė taip gerai.

Nežinote, kaip laimingas mano mama buvo, tai jūs…

Lėkti lenta

Tai gali atrodyti šiek tiek į kairę lauko pasirinkimas, bet smiginis yra labai vaikinas dalykas. Ir jei jūs žinote, kad jūsų tėtis turi seną smiginio naktį bare, kodėl gi ne duoti jam galimybę pagaląsti savo įgūdžius namuose perkant jį jo labai savo lėkti lenta?

Net jei jis nevaidina, DART lenta vis dar puiki dovana. Tai lengvas būdas perduoti laiką namuose, ir tai tikrai kažką jis gali patekti į.

Turiu draugą, kuris pirko jos tėtis DART lenta Last Christmas, nes jis buvo ne taip aktyviai, kaip jis naudojamas būti. Valdyba gavo jį išjungti savo kojų ir taip pat aštrus jo protą.

Be to, galite visi žaisti kartu!

Day bolidą

Jei jūsų tėtis visada gyvendavo svajones vieną dieną būdamas lenktynininkas, kodėl gi ne duoti jam galimybę vairuoti sportinį automobilį aplink lenktynių trasoje?

Galite pirkti dieną eina, kad jis gauna mėgautis nekilnojamojo lenktynių automobilių patirtį jaudulį, ir nors tai tikriausiai brangiau nei daugelyje kitų dovanų sąraše, tai bus verta.

Tai bus atnešti Kalėdų nuotaikos daug, bet bus įspėjami – jis gali pradėti uždirbti bolidą triukšmas, kaip jis vadovauja į tualetą ir atgal!

A Kaip „Knygos

Tėčio nėra linkę skaityti tiek, kiek mama. Kadangi tavo mama gali gydyti save į keletą žurnalų ištisus metus, tavo tėtis tikriausiai tik lapai per laikraštį.

Ir kadangi tavo mama gali perskaityti kiekvienas metais bent vieną pilną romaną, tavo tėtis tikriausiai skaito du puslapius prieš užmiegant su juo ant jo krūtinės!

Bet radau, kad jei yra knygų visi tėtis atrodo mėgautis tipo, tai „kaip“ knyga. Kodėl? Tikriausiai todėl, kad šie knygų tipai išmokyti juos ką nors naudingo ir ginčytiną į ne per daug puslapių.

Pagalvokite apie kažką tavo tėtis sakė jis nori būti geriau, o tada pamatyti, jei yra knyga šiuo klausimu. Tai galėtų būti kažkas panašaus į „Kaip padaryti, dailidžių“.

Tingus berniukas Kėdė

Nagi. Rimtai. Kuris tėtis nemyli tingus berniukas kėdę?

Nesvarbu, kiek aktyvi mūsų tėtis norėtų pasakyti mums jie yra, mes žinome, realybė yra ta, kad jie myli nieko daugiau nei chill out visą dieną savo tingus berniukas.

Ir ei, tai Kalėdos. Jis leido įdėti savo kojas.

Kojinės

Gerai, aš turėjau tai padaryti. Kojinės yra pagrindinis tėtis dovana. Kai mes įstrigo kažko gauti jį per Kalėdas, mes griebtis kojinės. Tai senas klasika, kuri niekada nepavyksta su mumis.

Žiūrėk, tėtis visada reikia kojines. Nėra taip, tie kojinės jums nupirko jam paskutinį Kalėdas išgyveno dvylika mėnesių be nepaprastas. Negali būti. Jam reikia naujų. Bet kadangi jis tėtis, jis nebuvo nupirktas pats toks yra.

Taigi visa tai jums gauti jam šiek tiek funky šviežios naujus!

Kompiuteriniai žaidimai

Turite tėtis, kad žaidimai? Atnaujinkite savo vaizdo žaidimų kolekcijos su naujausia Shoot ’em up!

(Ar aš sakau, kad teisę?)

Naujas įrankis rinkinys

Ar tavo tėtis išgalvotas pats kaip parankinis tiek? Tada gauti jam naują įrankių rinkinys!

Kaip daug dalykų šiame sąraše, tavo tėtis tikriausiai jau yra įrankių rinkinys. Bet kaip daug dalykų šiame sąraše, tai tikriausiai tikrai senas, kad turi bitai nėra.

Ir jis nebus daug naudos, jei tavo mama turi jį pataisyti kiauras čiaupą, bet jis negali rasti savo raktu. Tai tiesiog gėdinga.

Todėl įsitikinkite, kad nėra atsitikti bent jau artimiausius kelis mėnesius!

Kokie jūsų Kalėdų dovanų idėjos tėtis?

load...