Ką dėvėti dirbti? 10 patarimų, kaip atrodyti madingai darbe

Vaikinai gauti gana lengva, kai jis ateina į padažu darbo. Jei jie dirba biure, jie dėvi kostiumą ir visi jie turi, prisiminti tai, kad negali dėvėti kostiumą ant aprangos žemyn dieną. Dėl moterų, nors, šiek tiek daugiau minties turi būti įdėti į darbo drabužiai. Jūs norite atrodyti galvoje verslą, tačiau nenorite prarasti visą savo moteriškumą ir suknelė kaip žmogus. Jūs norite atrodyti stilinga ir madinga, bet ne ieškoti nerimta. Ką jūs tikrai nenorite turi būti pastebėta biure, nes jūs padarėte didelę mados liapsusas. Čia yra dešimt patarimų, kaip atrodyti madinga darbe ir vis dar atrodyti profesionaliai.

1. Vengti per daug spalvų

Spalvos splash yra gerokai efektyvesnis biuro aplinkai, nei aprangoje, kad turi per daug skirtingų spalvų, kad nesuderinami. Galite pabandyti nešioti spalvingas viršaus su nepaprasta sijonas, arba pridedant pareiškimą karoliai paprasto aprangą. Apgaulė yra ieškoti moteriškas ir stilingas, bet ne tegul jūsų mados pasirinkimai atitraukti žmones.

2. Stebėti, ką visi kiti dėvi

Biuro drabužiai yra tikrai labiau atsitiktinis per metus, bet skirtingos bendrovės turi skirtingus visuotinai pripažintus standartus darbo drabužiai. Tai dažnai nėra oficialus aprangos kodas, bet daugiau bendro standarto, kad visi laikosi. Jei vyrai apsirengę kostiumais ir kaklaraiščiais, tada dėvėti daugiau formalaus komplektus, tačiau, jei jie dėvi Chinos, jūs žinote, kad galite suknelė daugiau atsainiai.

load...

3. Negalima išbarti per toli

Net jei kankina, dėvėti džinsinį vis dar madinga, tai nėra dalykas biure. Kartais mados ar sūpynės į nelaimę išvaizdą, bet daugumoje biurų, kad būtų nueita pernelyg toli. Jei žmonės nenori nešioti džinsus, tada išmaniųjų tamsių džinsų pora vis dar atrodo pakankamai atsitiktinis jums, kad tilptų, bet vis dar atrodo Niechlujny.

4. Ar ne per accessorise

Jei tu sėdi susirinkime ir jūsų stambusis apyrankės išlaiko beldžiasi į salę stalo, žmonės ketina pastebėti, kad ir jis bus blaško dėmesį. Norite, kad žmonės turi būti atsižvelgiant pranešimą apie jus, jūsų įgūdžių ir savo asmenybės, o ne savo papuošalų. Laikykis tik vienas ar du gabalus papuošalų ir nereikia dėvėti ką nors, kad yra per didelis.

5. Nerodyti per daug odos

Jei rodote per daug skilimo ar koją, žmonės nebus sutelkiant dėmesį į tai, ką jūs turite sakyti ir jie nebus priimti jus taip pat rimtai, kaip jie turėtų. Jūs vis dar galite dėvėti moteriškas sijonai ir palaidinės, bet visada klysta dėl atsargūs, kai kalbama apie tai, kiek mygtukai jums atšauktas, arba kaip trumpa savo sijonai.

6. Kulnai

Kulnai daryti stebuklus jūsų pasitikėjimą darbe, jie atrodo stilingas, ir jie jums atrodo aukštesni taip pat. Jūs galite dėvėti kulniukai su kelnėmis, sijonas ar suknelė, ir jie visada bus pridėti stiliaus prisiliesti prie bet kokios aprangos. Būkite atsargūs, įsitikinkite, kad jums jaustis patogiai nešioti savo kulniukai, nors, nes jūs nenorite būti hobbling aplink biure visą dieną.

7. Individualios švarkai

Pritaikytos striukės turi turėti elementas biuro spinta. Jie pridėti galutinį apdailos prisiliesti prie profesionalių ieško darbo aprangą. Jie taip pat labai glostantis ir protingas, ir jie gali paversti gana atsitiktinis aprangą į daug daugiau verslo kaip vienas.

8. Dress įspūdį

Geras būdas pasirinkti komplektus už darbą yra suknelė darbui, kurį norite turėti. Persirengimo tik šiek tiek protingesni, nei darbo metu esate iš tikrųjų reikia, bus pasakyti žmonėms, kad norite gauti kažkur ir jis bus jums pastebėjau. Kai bosai ateiti atsisėsti ir nuspręsti, kas ketina gauti skatinimą, jei išsiskyrė truputį nuo visų kitų, ir jums atrodė dalį, jie bus labiau linkę apsvarstyti jums už tai skatinimas.

9. Neleiskite jūsų batai let you down

Kai kurie žmonės sako, kad jūs galite spręsti asmens asmenybę, tiesiog žiūri į savo batus, todėl neleiskite jūsų avalynė let you down. Investuoti į dviejų ar trijų porų klasikinių kulniukai ir butų, ir niekada dėvėti batai, kurie yra subraižytas arba dėvėti. Jei jūsų batai atrodo šiek tiek nudilę, nesvarbu, kaip fantastinis jūsų aprangą poilsio atrodo, nes visi bus žiūri savo kojomis.

load...

10. Laikyti makiažo šviežias ir natūralus

Išsaugoti dramatiškų dūminis akis ir paryškinti lūpų į savaitgaliais ir išlaikyti savo makiažas ieško švieži ir natūralu biure. Persirengimo už darbą yra apie ieško tą dalį, toks protingas ir neįvertinta bus daug geriau, nei drąsus ir žalvarinis. Jums nereikia išnyks į foną, bet jūs nenorite būti pastebėti visų netinkamų priežasčių arba.

Ką dėvėti darbo? Kokie jūsų idėjos?

load...