Jūs esate 5 žmonių, su kuriais praleidote savo laiką, vidurkis… štai kodėl

Tai buvo motyvacinį kalba Jim Rohn, kuris sakė, kad mes esame visi iš penkių žmonių, mes praleisti daugiausia laiko su vidurkis. Jis nebuvo kiekybiškai, ir tai tikrai nėra moksliškai patikrinta, tačiau dauguma žmonių teigia, kad teiginys yra teisingas. Bet kodėl?

Ką Citata reiškia?

Trumpai tariant, sakydamas, kad esate iš 5 žmonių, kuriuos praleidžia didžiąją dalį su kuriuo praleisite savo gyvenimą vidutiniškai yra tas pats kaip sakyti, kad šie žmonės turi didžiulį poveikį jūsų gyvenime dabar, ir ateityje.

Mes visi socialiniai chameleonai, kurie lengvai įtakos – ypač kai yra 5 žmonės, darantys įtaką mūsų! Bet mes ne tik išskirti jus iš čia; Iš tiesų, mes esame visi socialiniai chameleonai, kurie taikomi užgaidų, patinka, nekenčia, troškimai ir tt ant žmonių mes hang out su labiausiai.

load...

Mes nesąmoningai pasiimti kitų žmonių įpročius, įpročiai, kurie eiti formuoti mums ir ką mes tampame. Mes įtakos tiems arčiausiai mums, iš jų pasakymų, kad savo veiksmus. O kartais mes net imituoti kaip jie vaikščioti! Ar kuriate tikslus, pakeičiant senus ir gravitacija link konkretaus sapno, gyvenimas jums gyventi gali būti ne jūsų gyvenimas, bet gyvenimas raižyti tie aplink jus.

Iš šio atomazga? Jūs turite būti atsargūs, kas jūs hang out su!

Leiskite pažvelgti Kodėl Bet koks šio tiesų

Manote, kad jūsų likimas yra jūsų pačių rankose? Gal būt. Bet pirmiausia jums reikia kontroliuoti, kas jūs esate draugai su.

Jei hang out su sėkmingų žmonių, kurie protingi, juokinga, turtingas, dosnus ir protingas, jūs bandote suderinti savo aukštumas. Tačiau, jei jums hang out su neigiamu liaudies, kuris padarys tave savo anekdotai užpakalis, ir kurie nori tinginiauti aplink, o ne gauti ką nuveikti, jūsų ateitis jų rankose. Neskamba taip šaunu, tai daro ?!

Nepriklausomai nuo dimensija ir perspektyvos savo „vidinį ratą“, jūs gana daug garantuotai būti formuojama jo. Taigi, jums reikia nuspręsti, ką norite iš gyvenimo.

Norite būti protingas? Pradėti hanging out su išmaniųjų vaikinai!

Ar norite būti sarkastiškas? Pradėti hanging out su žmonėmis, kurie sarkastiškas ir padaryti anekdotai apie viską!

load...

Ar jūs norite, kad būtų sėkmingas, galbūt? Pradėti hanging out su sėkmingų žmonių!

Tai taip paprasta.

Bet kaip jūs nutraukti santykius?

Jei nusprendėte, kad jūs iš tikrųjų nepatinka savo vidinį ratą ir tikrai nenoriu savo gyvenimą ir perspektyvos ją atspindi, tai reiškia, kad jūs ketinate imtis savo gyvenimą griebtis išmušant išjungti tam tikrus santykius. Sudėtinga.

Žiūrėti, kai mes buvome jaunesni ir daugiau rūpesčių / neatsargus, mes tiesiog nukrito į draugystę. Mes ne pasirinkti, kas mes Kabinkite su, ir tai yra svarbus dalykas. Žinoma, mes veržtis žmonėms, kurie kinda kaip mums, bet Kiek mes tikrai žinome apie save tokio amžiaus? Buvo tikrai žino, ką mes norėjome būti?

Taigi, kas nutiko, kad jūs nukrito į draugystes, kurios galbūt dabar pradeda sutarkuokite. Ir kas gali būti vyksta dabar yra tai, kad jūsų draugai pradeda atneš jums žemyn su savo negatyvumo.

Jūs neturite automatiškai baigti draugystę. Galite susidurti su savo draugais ir pasikalbėti dalykų per, pasakykite jiems, kaip jaučiatės ir pan. Jūs taip pat gali tiesiog praleisti mažiau laiko su jais ir palaipsniui įdėti atstumą tarp judviejų.

Yra sunkūs pasirinkimai priekį, ypač jei draugystė yra pasimetusi ir įtakoja jūsų gyvenimą neigiamai. Bet jūs turite turėti omenyje, visais laikais, kad pokyčiai bus gerai. Tai bus naudinga jums visai daug. Ir jūs tikrai reikia apsitarnauti čia.

Ir tai iš tiesų yra ne taip Griežtas

Jūs manote, kad visa tai skamba tad paviršutiniškai. Jūs manote, kad renkantis apsikeitimo savo draugus į naujus garsus šalta, sekli ir Heartless.

Negerai.

Jums reikia užduoti sau, ar ne jūs norite augti. Ar jūs norite pasiekti kažką gyvenime? Norite pasiekti savo tikslus? Tai gyvenimas. Santykiai ateiti ir santykiai eiti. Kai kurie žmonės keičiasi, kai lieka tos pačios. Bet jūs turite atsiminti, kad dėl jūsų draugai turi galią daryti įtaką jums tiek daug, jums reikia išlaikyti teisę judėti, jei reikia. Jei tai jums, kad ketina tapti iš 5 žmonių vidutiniškai jums hang out su dauguma, tai yra jūsų pasirinkimas padaryti pertrauką.

Galų gale, mes ne visi reiškė vienas kitam. Tiesiog todėl, kad jūsų draugas buvo tavo draugas, nes jūs abu studijavo Kirpykla, kai jums buvo 17, tai nereiškia, kad jums lemta būti draugais visam gyvenimui. Jūs buvote draugai kolegijoje!

Žinoma, jūs turite būti atsargūs, kaip sukeisti savo draugams. Dempingas neturtingos dėl turtingų yra paviršutiniškas. Ieškant „tobulas“ draugams yra sekli.

Bet, ko jums reikia yra palaikomasis draugai su panašiomis vertybėmis jūsų. Jei bandote mesti alkoholį, bet jūsų dabartiniai draugai nebus let you, jie nėra palanki. Jie yra žiaurus, ir tai yra laikas judėti pirmyn. Jūs ir jie yra ne tas pats nebėra.

Jūsų ateitis

Svarbiausia atsižvelgti į renkantis naują vidinį ratą yra jūsų ateitis. Ką jūs norite iš savo ateitį? Kokie jūsų tikslai ir svajonės? Kas yra jūsų vertybės ir kokia kryptimi jūs juda?

Atsakant į šiuos klausimus padės jums pasirinkti tinkamus draugus. Jis duos jums tam tikrą sistemą, dirbti, ir tai užtikrins, kad jūsų vidinis ratas yra stora ir atspindi jus ir jūsų vertybes. Kai jūs turite savo vidinį ratą, jūsų gyvenimas pasikeis su juo; ji pradės judėti teisinga kryptimi, ir jūs žinosite, kad jūs raižyti savo likimą.

load...