Jei jūs einate nuo juodos iki blondinės, čia yra tai, ką jums reikia žinoti

Taigi, jūs nusprendėte, kad norite padaryti didelį kaitą, ir kad jūs norite dažyti plaukus nuo juodos blonde? Nors vyksta nuo juodos iki blonde tikrai padaryti didžiulį skirtumą į savo išvaizdą ir ji gali atrodyti absoliučiai stulbinantis, yra keletas praktinių dalykų, kad mes, kad jums reikia žinoti prieš jums imtis ryžtingų žingsnių. Norėdami pradėti, tai nėra pigus daryti, ir tai reikš, kad jūsų plaukai bus daug daugiau rūpintis. Mes nenorime, kad Jums ne, bet čia yra dešimt dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pradėdami dažyti plaukus nuo juodos iki šviesūs.

1. Jūsų plaukų tekstūra pasikeis

Kai balinimo plaukus, ji gali visiškai pakeisti jo tekstūrą. Kaip tai veikia jūsų plaukai bus priklausys nuo to, ką jūsų plaukai yra kaip dabar, bet jums gali rasti, kad jūs turite pradėti stiliaus naują šviesius plaukus visiškai skirtingai. Kai kurie žmonės mano, kad balinimas trunka OUT plaukų garbanos, o kiti mano, kad jų plaukai turi daugiau tūrio. Tiesiog būti parengta šių pokyčių, kai jūs gaunate jūsų plaukai dažyti šviesūs.

2. Būkite pasirengę už anekdotai

Vyksta nuo juodos iki blond didelis pasikeitimas, o ne visi žinote, bus manote, kad padarė protingas pasirinkimas. Ką jūs darote su savo plaukais yra savo verslą, tačiau neišvengiamai bus kažkas, kas įtrūkimų stereotipinis anekdotą apie blondinių.

load...

3. Pasirinkite tinkamą Šviesūs Jums

Atminkite, kad yra daug atspalvių šviesūs ir ne visi iš jų tiks Jums. Pakalbėkite su hairstylist prieš jums nuspręsti ir paprašyti jų patarimo geriausiais atspalvių šviesūs jūsų odos tonas. Gauk idėjų pirma, pažvelgus žurnaluose ir tada galite imtis šių nuotraukų su jumis, kad stilistas.

4. Ar jūsų plaukai dažyti ne salone

Yra daug do-it-yourself rinkiniai vyksta šviesūs, bet vyksta nuo juodos iki blondinai yra baisi ir yra geriausia palikti ekspertams. Jei nenorite nešioti skrybėlę per ateinančius šešis mėnesius, būtų tikslinga, kad jūsų plaukai dažyti specialistas. Pačioje blogiausiu atveju, jei tu jį sau ir jums naudoti per daug baliklio, jūsų plaukai gali iškristi.

5. Jūs negalite gauti atspalvį norite pirmą kartą

Išvažiuoti iš juodos šviesūs procesas paprastai daroma etapais, todėl nereikia tikėtis, kad išeiti iš stilistas su lygiai of blonde atspalvio, kurį norite, pirmą kartą. Tai gali užtrukti tris ar keturis vizitus į saloną prieš jums norimų rezultatų. Jei procesas yra skubotas, tai gali rimtai pažeisti plaukus.

6. Jūs tikriausiai reikia keisti savo makiažas

Jūsų plaukai yra tai, ką rėmeliai veidą taip, kai jūs einate blond, jūs tikriausiai reikės keisti savo makiažas eiti su savo naują plaukų. Geriausia, ką reikia padaryti būtų padaryti vizitą į makiažo counter už gerą parduotuvę ir gauti keletą patarimų, ką makeups tiks jūsų odos tonas ir naują šviesius plaukus.

7. Ėjimas šviesūs yra aukštos priežiūra pasirinkimas

Jei jums patinka plauti ir eiti, galite galvoti apie vyksta nuo juodos iki šviesūs. Balinimo džiūsta plaukus, todėl jums reikės jį laikyti gerai kondicionieriai ir jūs ketinate investuoti kai raudonos šampūnas sustoti plaukus ieško žalvarinis. Tai nėra pigi laikyti jį ieško didelis arba; jums tikriausiai reikia padažyti savo šaknis kas keturias savaites, arba tiek.

8. Jis bus sugadinti plaukus

Nėra gauti nuo to, kad balinimo savo Plaukai Šviesūs bus sugadinti. Galite apriboti žalą, atsižvelgiant tinkamai rūpintis savo plaukais po to, kai buvo nudažyti, bet jums gali tekti sumažinti savo plaukus trumpiau, kad būtų lengviau valdyti.

9. Negalima plauti plaukus, prieš išvykdami į saloną

Idealiu atveju jūs turėtumėte vengti plauti plaukus mažiausiai 48 valandas prieš savo paskyrimo į saloną, nes plaukų spalva laikosi geriau neplauti plaukai. Taip pat gera idėja ne plauti plaukus dar 48 valandas po to, kai turėjo jį dažyti, nes tai leis spalva tinkamai tonas ir tai padės sustabdyti savo plaukų išdžiūvimo.

load...

10. 100% tikras, kad tai, ką norite, ir tada patinka

Vyksta nuo juodos iki blond drąsus žingsnis, ir jūs galite ne tik dažo ją vėl kitą dieną, nes jums reikės, kad jūsų plaukai šiek tiek laiko pirmą atsigauti. Būkite tikri, kad šviesūs plaukai yra tikrai tai, ką norite, prieš jums tai padaryti. Jei esate tikri, apie tai, neleiskite šis straipsnis įdėti jums ne! Eiti į jį ir mėgautis nauja jums!

Ar jūs kada nors bandė eiti nuo juodos iki blonde?

load...