Japonijoje. Typhoon sustojo skrydžius ir egzaminus

Maždaug 10.000 namų buvo be elektros Japonijos pietuose, ketvirtadienį sakė transliuotojas TV Asahi. Baterijos linijos Simauta buvo sugadinta galingas taifūnas smogė Okinavos salą pietuose. Pasak meteorologų, vėjo greitis per 200 km nuo taifūnas centre, po smarkių liūčių, daugiau nei 100 km per valandą spinduliu. Jis pranešė, kad, preliminariais duomenimis, septyni žmonės buvo sunkiai sužeisti.

Atšaukė visus skrydžius, vietos oro uoste, kaip rezultatas – apie 20 tūkstančių a pirkti pigius skrydžius į Dortmundą galima internete http://flymaster.lt/vokietija/dortmundas.php žmonių negali naudoti lėktuvus, Rio Naujienos iš Japonijos. Be to, dėl Okinavos ir gretimas salas, kurios dabartinis atostogų sezono užpildyti turistai paralyžiavo kelią ir keltu.

JAV karinės bazės saloje, nutraukia savo veiklą. Dabartinė taifūnas vadinamas Etau, kuris reiškia lietaus debesis.

Pagal orų prognozes, Etau juda šiaurės kryptimi, tampa galingesni ir greičiau o pirkti pigius bilietus į Briuselį gali puslapyje http://flymaster.lt/belgija/briuselis.php pasiekti Šikoku saloje, o penktadienį nukentėjo Vakarų Japoniją, kur yra liūtys. LR Švietimo ir mokslo šiuo klausimu nurodė atidėti planuojama rugpjūtis 8 stojamuosius egzaminus į universitetus penkis prefektūros.

load...

Typhoon Etau gali neigiamai paveikti oras iš Pietų Korėjos salą Jeju Resort ir pietinių provincijų Korėjos visada gauti lėktuvo bilietus į Svediją yra galimybe internete flymaster.lt/svedija/ Respublikos teritorijoje. Tikimasi, kad Etau atneš liūtis ir audras. Meteorologai įspėjo vietos gyventojus ir žvejus, apie uraganų vėjų, lietaus, nuošliaužos ir potvyniai pavojų.

Prognozuojama hydrometeocenter pajūrio, Rusijos Tolimuosiuose Rytuose, taip pat gali nukentėti: taifūnas praeis netoli Sachalino ir Pietų Kuriles. Pajūrio kraštas, jis turi tik netiesioginį poveikį.

Šį sezoną yra dešimtas taifūnas. Ji prasidėjo prieš keletą dienų atogrąžų Ramiojo vandenyno, ir yra galingas debesis įvairiausių 400-500 km nuo akies centre. Vėjo sukėlė audrą Filipinų jūroje bangų aukštis iki aštuonių metrų. Kiekvienas Ramiojo vandenyno metais pasirodys 20-40 tropinių audrų galingas.

load...

Parašykite komentarą