Instrukcija, ką atsinešti į Pietų

Dauguma klausimas „ką atsinešti į pietų suinteresuotų moterims. Tai suprantama. Juk šiuolaikinės ponios spinta yra tokia plati, kad sunku pasirinkti ribotą skaičių dalykų. Nes aš noriu imtis visa būtina ir geriausia, remdamasi tipiškas Rusijos „ir kas žino, ką daro.“

Vis dėlto yra tam tikras sąrašas dalykų, kad tiesiog reikia pietus. Pavyzdžiui, šis plaukimo reikmenys. Tai gėda ateiti į tą pačią jūrą maudymosi kostiumėlį ar glaudės. Be to, šis šalmas. Skrybėlę, panama, kepurės, šaliko, Lakats – savo nuožiūra. Daugelis surinkimo maišelį, galvoju apie tai, ką pasiimti su savimi į pietus daugiau kaip drabužių. Ir teisingai padaryti.

Priklausomai nuo to, kurioje šalyje jūs ketinate pailsėti, verta padaryti esminių vaistų sąrašą. Bet kuriuo atveju tai bus pilvo skausmas priemonė. Po Šarm el Šeichas pietų pilnas pagundų ir skanaus maisto, kuri gali neigiamai paveikti, nes atskirų jos funkcijų skrandį. Taip pat naudinga ir sumažinimui už galvos. Kolekcionavimas pardavimo pirmosios pagalbos vaistinėlę, nepamirškite nurodyti, kurie vaistai gali būti atliekami lėktuve, galite skristi ant jo. Ir, žinoma, ką vaistai leidžiami vienoje ar kitoje šalyje.

Ką pasiimti į pietus dar? Čia viskas yra griežtai individualus ir priklauso nuo jūsų atostogų trukmę. Taigi, remiantis dešimties dienų buvimo jūroje neturėtų užtrukti daug drabužių. Geriau tegul bus taip, kokios gali būti derinama. Pavyzdžiui, šortai, sijonas ir kelnės iki kelių palaidinės, marškinėliai. Iš jų galite rinkti visą garderobą kiekvieną dieną. Daugelis batai pernelyg nepraktiška vairuoti. Tik kretos sala du ar trys poros. Svarbu, kad tai buvo lengva ir patogu. Ką pasiimti į pietus? Šilta striukė. Paradoksalu, tačiau naudinga. Vidurnaktis pietus ne visada šilta, ir jei jūsų planai apima prie jūros pasivaikščioti vakare, tai geriau suklysti. Be to, ne visada atitinka oro lūkesčius ir šilti drabužiai gali turėti įtemptas.

load...

Pakavimo maišelis, vėl galvoti, ką pasiimti su savimi į pietus. Asmens higienos? Štai ir viskas! Už atostogas galite įsigyti naują dantų šepetėlį. Jei jis ir pamiršti jį namuose turėsite laukti savo šeima ir artimaisiais. Dantų pasta, šampūnas, dušo želė ar muilas, skutimosi – visi geriau pasiimti su savimi iš namų. Ypač, jei jūs ketinate užsienyje. Pirma, ji yra verta kemeras mums dar pigiau. Antra, įprastas būdas jums gali tiesiog negali būti prieinama. Vandens kietumas skiriasi visur, o tai gali sukelti pernelyg džiūvimą arba riebumą. Taigi galvoju, kad imtis į pietus, ir nepamirškite apie į odą priemonėmis. Kiekvienas rauginimo įskaitant. Odos linkę erozijos, reikalauja specialių kremų su dideliu apsaugos. Priešingu atveju kyla pavojus, melas visa atostogos kambaryje su nudegimų.

Kolekcionavimas krepšys, pabandykite įdėti dalykų, kad jis lieka vietoje. Galų gale, iš pietų imsis suvenyrų, ir jie reikalauja erdvės. Be to, visi asmens priežiūros, kosmetikos ir kitų dalykų, kad gali nutekėti, tai geriau pašalinti griežtą paketą. Jei taip, ir sutrinkite juos atsitiktinai lagaminą, drabužiai lieka švarūs. Tačiau pinigai ir dokumentai įdėti į bagažo nėra verta. Su jais bus išlaikyti juos saugiau. Sėkminga kelionė į pietus!

load...

Parašykite komentarą