Grožio patarimai riebiai odai: 10 klaidų, kad būtų išvengta

Riebi oda tai ne tik kažkas, kad paaugliai susiduria su. Kiekvienas bet kokio amžiaus, gali tekti spręsti su naftos perteklius, kad oda gamina problema. Jeigu jūs kada nors pastebėjote, blizga dėmės ant veido, ar turėjo ištrink savo odos pusę per dieną, tada jūs žinosite, kiek daug nepatogumų riebiai odai gali atnešti. Jis ištrynė skolos raštą ir naudojant miltelių tikrai išlaikyti riebiai odai kontroliuoti tam tikrą laiką, bet jums gali būti klaidų, kad sunkinančių problemą. Štai dešimt dalykų, kad jūs negalite turėti minties apie anksčiau, kad būtų galima padaryti savo riebiai odai dar blogiau.

1. Per Drėkinamasis

Šveitimas yra neabejotinai vienas iš didžiausių grožio patarimai riebiai odai. Visi ekspertai sutaria, kad reguliariai eksfoliacija bus išlaikyti jūsų odos ieško naujesnis ir aiškiau, bet jei manote, kad Drėkinamasis sustos jūsų oda tampa riebi, norite būti negerai. Jei pleiskanomis pernelyg dažnai, jums oda gali išdžiūti ir tada, kad bus dar daugiau naftos gaminamas. Jums tik reikia nušveisti vieną ar du kartus per savaitę, net jei jūs turite riebiai odai.

2. Naudojant netinkamo tipo valikliu

Geriausi tipų valymo naudoti riebiai odai yra putų pagrindu tie, kurie bus pašalinti alyvą, tačiau ne per nusausinkite odą. Tie, kurie jums tikrai turėtų išvengti yra kreminės tie, arba alyvos pagrindu valikliu. Jie bus tik blogiau. Vienas iš geriausių grožio patarimai riebiai odai yra naudoti švelnų veido valiklį, kuris yra specialiai skirtas riebiai odai.

load...

3. Nešioti per daug makiažas

Bandymas nuslėpti blizga oda su storu sluoksniu makiažas nepadės arba. Jūs esate linkę baigti su sunkiojo ieško, gloopy netvarka ant odos ir ji bus blokuoti iki savo poras taip pat. Naudoti neriebią makiažas ir taikyti jį labai lengvai. Jis atrodys geriau ant jūsų odos ir pasideginti truputį aliejaus.

4. Skalbimo veidą per dažnai

Jūs tikriausiai manote, kad reikia plauti savo veidą daug kartų per dieną, bet jūs tikrai turėtų išvengti pagundos ir ištrink savo odą vietoj. Skalbimo bus atsikratyti riebiai jausmas iš karto, bet jis nebus ilgai prieš jūsų oda eina į overdrive pakeisti tą aliejų. Jūsų odai reikia šiek tiek aliejaus išlikti sveikiems; jei norite išsaugoti išpardavimas visa tai toli, tuomet jūsų oda bus dirbti dar sunkiau jį pakeisti.

5. Ne, naudojant drėkintuvai

Jis gali atrodyti šiek tiek juokinga, skaityti grožio patarimai riebiai odai, kad rekomenduojame pridėti daugiau drėkintuvai odą, kad jau riebi, bet jei praleisti drėkintuvai apskritai esate linkę padaryti savo riebiai odai problema dar blogiau. Jei nenorite naudoti bet kokią drėkintuvai ne visi, jūsų oda bus gaminti daugiau riebalų, todėl naudokite produktą, kuris yra skirtas riebiai odai, ir naudoti jį kasdien.

6. Naudojant džiovinimo toneriai

Jūs taip pat gali būti linkusios naudoti naftos išpardavimas toneriai išvalyti naftos formuoti savo veidą, bet jie taip pat bus juostelės iš daug aliejaus ir padidinti savo natūralių aliejų gamybą. Taigi dar vienas geras grožio patarimai riebiai odai, kad būtų išvengta naudojant stipraus alkoholio pagrindu toneriai ir naudoti augalų remiantis astringents kaip agurkų sulčių arba hamamelio vietoj. Augalų pagrindu Astringents yra daug švelnesnis, ir jie bus daug efektyvesnis riebiai odai.

7. Naudojant porų juosteles pernelyg dažnai

Tai paplitusi klaidinga nuomonė, kad riebi oda neišvengiamai sukels daugiau inkštirų ir daugiau breakouts, bet jei rūpintis savo oda ir išlaikyti jį švarų, tai nebūtinai turi būti atveju. Tiesiog todėl, kad jūs turite riebiai odai, nereiškia, kad turite naudoti porų juosteles bet dažniau nei kas nors kitas. Naudokite juos tik taip, kaip nurodyta ant pakuotės, ar jūsų oda tikriausiai gaminti daugiau riebalų, nei anksčiau.

8. Perėjimas produktus pernelyg dažnai

Nepatenka už mito, kad sako, kad kažkaip, oda pripras prie produkto ir, kad jums reikia įjungti produktus nuolat likti vienu žingsniu į priekį. Tai nėra tikriau nei mitas, kad sako, kad plaukai pripranta prie plaukų produktų! Jei radote produktą, kuris tinka jums tada klijuoti į jį. Jis netaps bet mažiau efektyvus, nes jums buvo naudojant jį ilgą laiką.

9. Naudojant per daug vandens, jūsų oda

Net per daug vandens bus apsunkinti riebiai odai problemų. Keista, vanduo turi džiovinimo poveikį odai, todėl, kai jūs nuplaukite odą po valymo, tik skalauti du ar tris kartus per labiausiai. Vienas iš gerų grožio patarimai riebiai odai yra išvengti stovint veidu po karštu dušu per ilgai, nes ji bus išdžiūti odą ir padaryti jį gaminti daugiau aliejaus.

load...

10. Ne, naudojant geriausius ingredientus jūsų odos tipą

Yra tiek daug produktų ir gamtos gynimo riebiai odai, kad ji būtų tikrai nuodėmė juos ignoruoti. Vienas iš fantastinių natūralių produktų, kuriuos galite naudoti, jei turite riebiai odai, yra molio kaukė, kuri gali padėti sugriežtinti poras, sumažinti riebumą, patikslinkite odos tekstūrą pašalinant nešvarumus ir negyvas ląsteles. Parengti paprastas molio kaukė tik maišyti vieną šaukštą kaolino molis (arba balto kosmetikos molio) su trupučiu vandens, kreiptis į savo veidą dešimt minučių prieš plaunant išjungtas. (Dar vienas patarimas yra maišyti baltą kosmetinio molio su vandeniu, pridėti medaus ir ją naudoti tokiu pačiu būdu.)

Kitas puikus natūralus veido kaukė kontroliuoti riebiai odai yra avižiniai, medaus ir alavijų veido kaukė: tiesiog sumaišykite vieną valgomąjį šaukštą avižinių su arbatiniu šaukšteliu medaus ir šviežių alijošiaus gelio šaukštelis, taikyti pasta ant veido apie dešimt minučių ir nuplaukite jį drungnu vandeniu.

Ir, pagaliau, čia yra dar vienas iš nuostabiausių gamtos riebiai odai teisių gynimo, kad jūs galite rasti savo virtuvėje – tai Mango! Šis skanus vaisius yra pakrautas su vitaminų, mineralų ir antioksidantų ir tai yra labai veiksminga priemonė riebiai odai. Ne tik Mango maitina odą su vitaminais, tačiau ji taip pat yra labai veiksmingas unclogging poras, pašalinti riebalų perteklių ir nešvarumus nuo odos. Tiesiog sumaišykite pusę prinokusių mangų į pastą ir taikyti vienodai jūsų odai vengiant akių zonos, palikite jį maždaug dešimt minučių prieš nuplaunant su drungnu vandeniu, ir tada taikyti savo įprastą drėkintuvai.

Kai jūs perkate komercines odos priežiūros produktus riebiai odai, ieškoti tų, kurie yra salicilo rūgšties. Jie bus daug geriau už savo odos tipą, nei kitų ingredientų, tokių kaip glikolio rūgštimi. Salicilo rūgštis prasiskverbia į odą ir patenka į poras, todėl ji daug geresnį darbą išvalyti riebiai odai.

Kokie jūsų mėgstamiausi grožio patarimai riebiai odai?

load...