Grindis garažui

Nepriklausomai nuo to, ar naudojama automobilių garažas automobilių arba registratūroje, ji turi tinkamą grindys. Kai perėmė dilema ir nežinau ką pasirinkti, susipažinti su kai kuriais iš garažo grindų sprendimų.
Dažnai tai patalpų pabrėžtumėte baldais ir apšvietimo, grindų pasirinkimą paliekant tipas. Kartais garažas pilamas žalią betono, todėl drėgmės riziką ir su tuo susijusios įtrūkimų ir dažymas.

Apsauga nuo drėgmės

Lygiai taip pat namo, garažo būtina pašalinti drėgmę riziką ir sukurti grindų hidroizoliacijos. Tai ypač svarbu tais atvejais, kai erdvė yra planuojama naudoti elektros įrangą ir įdiegti lizdą. Grindų hidroizoliacijos užtikrinti, kad drėgmę nepasiekia sienų dugną.

Hidroizoliacijos gali būti naudojamas dviejų tipų medžiagų – hidroizoliacijos membrana ritininis arba skystis membrana, kuri uzstrādājama tiesiogiai ant betoninių grindų. Abi medžiagos laisvų Statybinės medžiagos ir spausdinimo paslaugos vilniuje parduotuvės. Kai naudojant hidroizoliacijos membrana ritinį turi būti užtikrinta, kad kraštai į viršų išilgai sienos, kad sukurti sandariklį.

load...

Medžiagų parinkimas

Grindų dangos apsaugoti betoninio pagrindo dėmių, išmėtyti ant kelio druskos, paslaptis defektus, stilingą išvaizdą ir ji bus lengviau rūpintis. Priklausomai nuo garažo paskirtį, gali būti įdiegta įprastą betono grindis. Galbūt jis taip pat poliruoti, todėl aptakus ir modernus išvaizdą. Specialus paviršiaus apdorojimas produktai suteikia drėgmės apsaugą, bet poliruoti betono vistiek galimų dėmių, todėl manoma, turėtų būti suteikta grindų naudojimo ir priežiūros.

Medienos arba minkštas grindys

Tai medžiagų pasirinkimas yra įmanoma tik tada, jei garažas dekoruoti sporto salėje ar poilsio. Kilimų patvaresni nei standartinis ritinėlis kilimo, ir jie tinka labiau reikmėms. Papildoma komfortas gali būti sumontuotas grindinis šildymas, bet dėl ​​būtinybės galvoti prieš betonavimas.

Epoksidinės dervos

Epoksidinės dervos grindų danga yra atspari ir su daug dizaino variantų vandens. Belieka pasirinkti norimą spalvą ir grindų įtraukta į daiktų, pavyzdžiui, mažų akmenų granito efektas. Kadangi sakai yra atspari ir ilgaamžiška medžiaga, pavyzdžiui, grindų danga tinka įvairiam naudojimui, ypač neįgyvendinamas automobilių arba registratūroje.

Kai pasirenkant grindys, reikia pažymėti, kad epoksidinė derva yra santykinai brangus medžiaga, todėl kiekvienas iš jų nebus prieinamos.

load...

PVC plytelės

Įmanoma, finansiškai naudinga ir lengviau surinkimo aukšte yra PVC plytelės. Jis yra patvarus ir atsparus vandeniui, lengvai prižiūrimas medžiagos. PVC plytelės yra skirtos sunkiojo, todėl šis sprendimas yra tinkamas automobilių stovėjimo aikštelė, sunkių instrumentų spintos ir įranga.

Nuo plytelių galite sukurti dizaino įvairių spalvų, todėl garažas vietos pritaikymas savo pageidavimus ir lūkesčius. Kaip plytelės yra nustatytos po vieną, tuo atveju, jei žalos jie yra labai lengva pakeisti.

Porceliano plytelės

Porceliano plytelės sugeria daugiau triukšmo nei PVC plytelių, jie yra šiek tiek brangesnis. Tačiau tai grindys truks labai ilgai, o tai geras finansinė investicija.

Guma

Jei reikia neslidus grindis aukšto garso izoliacija ir atsparumas drėgmei, gumos medžiaga yra teisingas pasirinkimas. Šiurkščiu paviršiumi tekstūros suteikia gerą sukibimą ir gumos yra lengva įdiegti ir prižiūrėti.

Nors šis grindų tipas yra susijęs su pramonės ir komercinių pastatų, guma gali būti geras sprendimas už gyvenamąsias patalpas, nes jis yra minkštas, izoliacinės medžiagos su plačiu spalvų skrajuciu gamyba kitimo galimybes. Ypač tinka gumos bus Daugiafunkciniai garažas, dirbtuvės ar sporto salę.

load...

Parašykite komentarą