Greitos paskolos Lietuvoje

Greitos paskolos yra patogiausias ir paprasčiausias būdas per kelias minutes, todėl jie papildomų lėšų. Skirtingai nuo kitų rūšių paskolų, kad nėra būtina parengti pareiškimą nuo mėnesinių pajamų ar kitų dokumentų svetainėje. Greitos paskolos Lietuvos pasiūlymų apie 20 įvairių įmonių, kuri leidžia skolininkams pasirinkti pigiausią, patogiausią ir tinkamiausią paskolos tipą.

Greitos paskolos gali per trumpą laiką taip, be pinigų ir gali būti puikus sprendimas, kai reikia padengti nenumatytas išlaidas, pavyzdžiui, neplanuotas pirkti http://fastloans.lt/ ar apmokėti sąskaitas. Tačiau turėkite omenyje, kad, kaip ir bet kurios kitos rūšies kredito grąžinamas pagal instrukciją.

Greitos paskolos yra prieinami asmenims, kurie atitinka šiuos kriterijus:

Lietuvos nuolatinis gyventojas;

load...

Amžiaus 20-60 duomenimis (kai kurios įmonės teikia paskolas greitai ir 18-75 metų amžiaus);

Yra aktyvi mobiliojo telefono ryšys Lietuvos;

Yra nuolatinių pajamų;

Jokių neigiamų kredito istorija įrašus.

Šiuo metu veikia apie 20 Lietuvos įmones išduodančios greitus paskolas. Gana didelė konkurencija greitos paskolos reiškia, kad vartotojai kokybiškas paslaugas ir galimybę pasirinkti savo norus, poreikius ir galimybes atitinkantį pasiūlymą.

Greitos paskolos yra trumpalaikės paskolos. Jie yra viena iš brangiausių kredito formų Lietuvos – mėnesio palūkanų norma paprastai yra 10-40 proc. Ilgalaikės paskolos paprastai yra metinė palūkanų norma. Tačiau nekilnojamojo kredito kaina nėra tokia didelė – nuo maždaug 10 litų už kreditą. Reikėtų pažymėti, kad kelios įmonės siūlo galimybę gauti pirmąją paskolą nemokamai – tai paskolos be uzstato reiškia, kad nėra jokio interesų mokėjimo ir grįžti tą pačią sumą, kaip buvo gauta daug kreditų.

Vienas iš pagrindinių privalumų greitai gauti kreditą ir patogus apdaila. Jeigu norite kreiptis dėl paskolos nereikalauja iš svetainės ar kitų dokumentų, patvirtinančių asmens pajamų ataskaitoje, ir greitai paskolos gali būti vykdomas internetu arba tekstiniu pranešimu. Reikia pažymėti, kad dauguma bendrovių, iš kurių greitai paskolos, dirba daugiau valandų nei daryti bankai ir kai paskolas taip pat galima šiokiadieniais vakarais ir savaitgaliais.

load...
load...

Parašykite komentarą