Greitis Wi-Fi lėktuvuose ir traukiniuose

Britų kruizinių laivų keleiviai ir orlaiviai netrukus galės gauti prieigą prie didelės spartos plačiajuosčio ryšio internetu, pagal korporacijos „Ofcom sprendimą, reguliavimo ryšių pramonė.

Taigi, vadovas Ofcom „patvirtino, kad vadinamųjų“ antžeminių stočių „dėl judančių transporto priemonių naudojimą.

Airlines „ir kitos transporto operatoriai gali naudoti palydovinio ryšio technologiją teikti didelės spartos plačiajuostį ryšį, dešimt kartų didesnis nei šiandien. Be to, tokia sistema būtų numatyti alternatyvų būdą, kaip mokyti savo interneto ryšį.

Antžeminių stočių, – tai prietaisas, kuris palaiko interneto ryšį keleiviams, jungiamas aviabilietai prie geostacionariojoje palydovą. Atokiose vietose – ypač dėl lėktuvų ar laivų – Greičiai ribojo turima technologija

load...

„Dėl antžeminių stočių, suteiks daug greitesnį keitimąsi informacija, kaip“ Ofcom „leidžia naudoti gana daug radijo dažnių spektro, skirto jų naudojimo“, – sako korporacijos atstovas.

„Norime, kad keleiviai galėtų mėgautis didelės spartos plačiajuosčio interneto prieigą prie tų greičių, į kurią jie įpratę tikėtis namuose. Šiandien mūsų sprendimas reiškia, kad traukiniai, laivai ir lėktuvai netrukus galės padaryti tokią trokštamą paslaugas, kaip greitai interneto prieinama visiems norwegian savo keleiviams „, – sako iš“ Ofcom „Philip MARNIK atstovas.

Sprendimas priimtas 2014 metų pradžioje prieš konsultacijų ir tyrimų metais. Pasak tyrimo, kurį atliko Telegraph Travel, daugiau nei 80% respondentų pritarė greitųjų belaidžio interneto prieiga laive idėją.

Tikimasi, kad antžeminių stočių, kad nereikia licencijų, įsigalios iki šių metų vasarą, kai ši technologija bus pirmą kartą panaudotas komerciniais pagrindais.

Atstovas „Ofcom“ sakė, kad dėl palydovinės technologijos naudojimo licencija leis britų oro linijomis „siūlo prieigą prie plačiajuosčio ryanair interneto tarptautinėje erdvėje. Tačiau bendrovės turės veikti pagal vietines taisykles, nesvarbu, kokioje šalyje jie plaukioja.

Dėl sprendimo jau atsakė Britanijos bendrovė „Virgin Atlantic“, kurio atstovas sakė, kad vadovavimas palankiai vertina visas technologines inovacijas, skatinti keleivių augimą.

„Mes visada ieškome naujų ir novatoriškų būdų, kaip suteikti prieigą prie interneto, mūsų lėktuvai, – su entuziazmu pažymėti aviakompanija atstovas – Šiuo metu mes bandome plačiajuostį dėl kai kurių mūsų tolimųjų skrydžių, kurie, kaip tikimės plėsti šiais metais, todėl mes ieškojome sekti šios naujos technologijos plėtrą ir laukti tolesnės pažangos Pasauliniu mastu.

load...

Parašykite komentarą