Geriausios bijūnų veislės – gėlės, kurie kvepia

Nuotrauka: ties žemėlapiai ir „“ prašymą

Turinys :

  1. Ankstyvi veislių bijūnų
  2. Įvertinimas medžių bijūnas
  3. Veislių žolinių bijūnų
  4. Įvertinimas raudona bijūnų
  5. Įmonių veislių bijūnų
  6. Įvertinimas baltos bijūnų

Šiandien yra daugiau nei penkis tūkstančius veislių bijūnų. Tai gėlės įvairių formų ir spalvų, bet visi jie turi vieną bendrą bruožą – nuostabi grožį. Beveik visų veislių yra žolinis, ir tik penki šimtai iš jų medis. Mėgaukitės šių gėlių grožį gali būti birželį. Šiame straipsnyje mes aptarsime geriausius ir populiariausius veislių bijūnų su nuotrauka: pasirinkti vieną, kaip norės papuošti savo namų ar sode sodas.

load...

Ankstyvi veislių bijūnų

Įvertinimas Pionas „Aritina Nozen Šlovė“

Labai gražūs krūmai, kurie pasiekia aukštumų septyniasdešimt centimetrų. Krūmai pusiau ant, lapinės. Kalbant apie pumpurų, jie yra malonus alyvinė-rožinė spalva, skersmuo vieno pumpuro maždaug dvidešimt centimetrų. Vienoje serijoje gėlių už bendrųjų žiedlapių. Surinkti pompom kuokelių, skiriasi ryškiai geltonos spalvos. Stiebai stačias, plaukuotus, daug stipresnis. Raižyti lapai, didelis, švelnus žalias.

Įvertinimas Pionas „Perlo Placer“

Krūmai perlu placer „gana didelis – apie aštuoniasdešimt centimetrų. Pumpurai yra aiškiai primena Japonijos įvairovė. Koloritas yra labai subtilus: gėlės prašome akis violetinė-rožinė tonas. Tačiau iš mažų pumpurų skersmuo (iki keturiolikos centimetrų). Be kuokelių būdingas ryškiai rožinės patarimų. Pagrindinis bruožas „Perlo Placer“ mes vadiname, kad gana krūmas sparčiai auga. Lapai smulkūs, šviesiai žalios spalvos, tiesūs stiebai. Apie kitų gražių veislių bijūnų, žr.

load...

Įvertinimas Pionas „Ann Berry Cousins“

Krūmai kompaktiški, lengvai plinta, auga iki septyniasdešimt penkių centimetrų. Inkstai išskiria daug koralų rožinės spalvos, puikiai dera geltona kuokelių centre. Žiedlapiais yra išdėstyti iš penkių eilių šešių, gėlių skersmens maždaug šešiolikos centimetrų. Lapai dideli, stiprūs stiebai ir storio.

Įvertinimas Pionas „Lastres“

Krūmai yra gana kompaktiškas ir nedidelis, užauga iki septyniasdešimties centimetrų. Jei jūs ieškote gražiausių veislių bijūnų, į „Lastres“ galima priskirti šiai kategorijai. Įvertinimas maloniai nustebino savo ryškiomis raudonomis pumpurų ir geltona kuokelių. Spalva gana didelis skersmuo: iki devyniolikos centimetrų. Lapai dideli, puikus ir šviesus, ir storas stiebų. Gėlės yra pusiau dvigubai, turi neįkyrų, labai subtilus aromatas. Veislių bijūnų „Lastres“ yra idealus nuotakos puokštė.

Įvertinimas medžių bijūnas

Įvertinimas Pionas „Deep Blue“ Jūra „

Šis medžio bijūnų Rūšiuoti dažnai pasirenka, nes jos, visi violetinės-raudonos gėlės. Gėlių skersmuo yra apie septyniolika centimetrų formos yra tarsi rožės tiek. Krūmai tuo „Deep Blue Sea“ energingai ir gana didelis – daugiau nei šimtas dvidešimt centimetrų. Ši veislė dažnai renkasi vilų, nes jos akivaizdžiai Bezpretensjonalność. Krūmai gana išrankūs dirvai veislių yra šalta ir yra atsparūs įvairioms ligoms. Ir šis medis bijūnų veislių grožio padaryti žiūri į nuotrauką.

Įvertinimas Pionas „Hoffmann“

Šie bijūnų yra skirtingi ir mnogostebelnymi plinta krūmus, kad užauga iki vieno šimto dvidešimties centimetrų. Gėlės subtilus rožinis atspalvis, kad jie labai mėgsta floristų. Jei pažvelgti į žiedlapių pagrindą, jūs galite pamatyti mažų tamsiai tepinėlius. Gėlių uždarytas, semidouble, yra apie septyniolika centimetrų skersmens. Žiedų „Hoffmann“ Gegužės pabaigoje (žydėjimo laikotarpis nuo 11 iki 14 dienų). Įvairovė yra nebijo žemos temperatūros ir ligos. Bijūnų „Hoffmann“ bus puiki puošmena vestuvių puokštė.

Įvertinimas Pionas „Grin Dzheyd“

Ši veislė jums nebus painiojama su bet kokia kita. Pagrindinis bruožas „Grin Dzheyd“ yra neįprastos gėlės švelnus žalios. Gėlės formos apvalios, jie yra pakankamai didelis ir vonia. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas užuomazgų centras: šiuo metu žiedlapiai yra greta vienas kito labai atidžiai, todėl susiformavo natūra „bijūnas medžiu“. Brandžios krūmai užauga iki 1,5 metrų aukščio. „Grin Dzheyd“ yra gana hardy įvairovė, kad myli saulę, ir gerai auga apsaugoti nuo vėjo srityse. Šie veislių bijūnų su nuotraukomis ir vardais yra išvardytos žemiau.

Veislių žolinių bijūnų

Įvertinimas Pionas „Edulis Superba“

Nuotraukos žoliniai bijūnai veislių kalba patys už save: šios gėlės yra neabejotinai graži. Įvertinimas ‘Edulis Superba „, pavyzdžiui, patenka į meilės su nuostabios spalvos užuomazgų, kuris sujungia rožinės ir raudonos gėlės. Žiedlapiais gėlės yra pusiau-dviguba arba du kartus, vidutinio dydžio maždaug šešiolikos centimetrų. Iš gėlių aromatas yra ne plonas ir švelnus, o tvarus ir pakankamai stiprus. Veislė nebus augti pelkes.

Įvertinimas Pionas „šerbetas“

Krūmai šios veislės auga septyniasdešimt centimetrų. Trijų smailianosiai lapai, gana tankus ir didelis. Gėlės yra subtilus ir trapus, mažai tikėtina, kad išgyventi transportą, todėl tikrai ne tinka puokštėms, tačiau tai bus malonus šalyje akimi. Per vidutinį-užuomazgų šviesiai smėlio spalvos šerdį.

Įvertinimas Pionas „Marin root“

Sunku įsivaizduoti, kad šios gėlės dažniausiai neįmanoma patenkinti priemiesčio teritorijose, ir, pavyzdžiui, Sibiro taigoje. Jie puikiai dauginasi priemonėmis sėklų, tačiau tik laikykis sode krūmas grynaveislių veislinių metodu. Nepaisant šių niuansų, daug profesionalių sodininkų nedvejodami ir pasodinti šių gėlių. Jūs mėgautis sodrus krūmo su dideliais gėlių ir stabili grožį, tankus stiebų. Pumpurai rožinė iki dvylikos centimetrų skersmens. Augalų nebijo šalčio ir ligų, gana nepretenzingas prie „gyvenamosios vietos“ sąlygas.

Įvertinimas raudona bijūnų

Įvertinimas Pionas „Arkady Gaidar“

Krūmai šios veislės auga devyniasdešimt centimetrų. Pumpurai yra puikus: jis yra bene gražiausi veislių raudonųjų bijūnų. Gėlės turtingas tamsiai raudona spalva su vos pastebimu atspalviu purpuras, kuriame galite žiūrėti be galo. Be to, „Arkady Gaidar“ išsiskiria labai plona, ​​nekrenta į akis skonį. Idealiai tinka ryškių vestuvinės puokštės.

Įvertinimas Pionas „Raudona“ Lotus „

„Raudona“ Lotus „puikiai tinka mūsų platumos mažiau, nes jis puikiai tinka gamtos užgaidų: lengvai toleruoti šaltą žiemą ir sausą vasarą. Krūmai tokio pobūdžio yra gana didelis: užaugti iki šimto dvidešimt penkių centimetrų. Tiesiog porą savaičių ant krūmų formuojasi iki 65 žiedpumpurių, kurie išsiskiria savo didinga karūna formos.

Įmonių veislių bijūnų

Įvertinimas Pionas „Borden Žavesys“

Ši veislė yra pusiau dviviečiai gėlės „Borden Žavesys“ sodriai geltona, su dideliais raudonos dėmės centre – atrodo labai įspūdingas. Ant žiedlapių kraštai gali pastebėti nežymų apšvietimą. Gėlės dydžio terpės (apie šešiolikos centimetrų skersmens), plokštiems forma. Krūmai platus, žemas, kompaktiškas ir nedidelis – iki šešiasdešimt penkių centimetrų. Prieš šalnų pradžios palieka „Borden Charma“ yra tamsiai žalios spalvos, kuri suteikia ypatingą kokybės apdaila.

Įvertinimas Pionas „Bartzella“

Ši veislė turi dideli dviviečiai gėlės ryškiai geltonos spalvos. Speciali žavesio iš jų davė mažų tamsiai raudonos dėmės ties žiedlapių bazę. Krūmuose labai estetinė forma, jie yra stiprus, aukštas, su stora stiebų. Ji auga labai greitai ir beveik niekada susirgti. Jis turi patogią, subtilų aromatą.

Įvertinimas baltos bijūnų

Įvertinimas Pionas „Baltoji gulbė“

Į gėlynus švelniai „Baltoji gulbė“ atrodo neįtikėtinai gražus. Be veislės tankus pumpurai ir didelių žiedlapių aplink kraštus. Jis atrodo ypač įspūdingai ant Priešingai, kaip labai mažų žiedlapių viduje. Įvairovė reiškia, kad stiprių kvapo bijūnų kategorijos, todėl, jei jums nepatinka turtingas, stiprių skonių, kad „Baltoji gulbė“ yra geriau nesirinkti. Verta paminėti, kad spalva nėra balto atspalvio: jūs pastebėsite vos matomas, lengvai „rozovinku“. Bijūnų šioje klasėje bus puikus dekoro puokštė.

Įvertinimas Pionas „Iellou karalius“

Labai neįprasta rūšiuoti baltojo bijūnų, kuri yra šiek tiek panaši į ramunėlių. Išilgai kraštų gėlių dideli žiedlapiais ir geltonos centras tankiai supakuoti žiedlapiais mažesnis. Kai Bijūnas „Iellou karalius“ pradeda žydėti, profesionalūs sodininkai pažymėti atrodo rožinis atspalvis. Bet kaip gėlės žydi, tai atspalvis yra prarastas. Įvairovė yra nebijo ligų ir peršalimo.

Geras derlius!

Ar žinote ką nors įdomaus apie veislių bijūnų pavadinimų? Jei taip, pasidalinti su mūsų skaitytojais į pagal šio straipsnio komentarus!

Jei jus domina gėlių ir augalų gėlių lova , pažvelgti į mūsų kataloge rasite šimtus šiuolaikinių prekių su nuotraukomis ir aprašymus iš patikimų pardavėjų.


Be to, jums gali būti įdomu:

Kaip auga brokoliai

Naudingų savybių gervuogės

Kaip pasirinkti gėlių sėklas sodinti gėlių lova?

load...