Geriausi veido akių nuo saulės akiniai: 10 patarimų, kaip pasirinkti saulės akinius

Jūs galite ne tik vaikščioti į parduotuvę ir patraukti pirmąjį pora akiniai nuo saulės, kad jums rasti. Akiniai nuo saulės yra savo bendrą išvaizdą dalis ir jie turi būti parenkami atsargiai. Jie turi būti gerai tinka prie jūsų veido ir savo plaukų spalvą formos, todėl skaityti šiuos dešimt patarimų, kaip pasirinkti geriausius akinius nuo saulės už jus.

1. Kaip nustatyti savo veido formą?

Mūsų pirmasis patarimas, kaip pasirinkti akinius nuo saulės, kurie puikiai tinka jūsų veido yra žinoti savo veido formą. Pažvelkite į veidrodį ir patraukite plaukus atgal ir įvertinti, kur yra jūsų veidas yra plonesni ir kur ji yra platesnė, ir tai leis Jums pasirinkti jūsų veido formą nuo apvali, kvadratinė, širdies, ovalo ar deimantų formos.

2. Pagrindinė taisyklė renkantis Sunglass rėmai

Kitas patarimas, kaip pasirinkti akinius nuo saulės: kaip bendra taisyklė, kai jūs turite nustatyti savo veido formą, jums reikia nusipirkti akinius, kurie yra formos priešais, kad jūsų veido. Dėl suapvalėjęs veidas, jums reikia nusipirkti kampinis rėmai, pavyzdžiui.

load...

3. Akiniai nuo saulės gražių merginų su apvaliu veido formą

Už daugiau suapvalinti veido, akiniai nuo saulės su kampais kaip stačiakampių ar aikštėse dirbs geriausią. Aštrūs kampai akiniai padės subalansuoti savo funkcijas ir pridėti apibrėžimą į savo veidą.

4. Akiniai nuo saulės už spalvingas ponios su kvadrato formos veido

Jei turite tvirtus, kvadratinės funkcijos, tada bandykite akiniai nuo saulės su apvalios arba ovalo formos rėmeliai. Iš rėmeliai kreivės bus sušvelninti savo veido kampus. Turite mažų užapvalintais akiniai nuo saulės ar negabaritinių apvalių akinių nuo aštuntojo pasirinkimas; tiek atrodys vienodai gerai jums.

5. Akiniai nuo saulės Amazing moterims, sergančioms širdies formos veido

Jei turite klasikinį širdies formos veido, tada jūsų veido plonos žvakės išjungti žandikaulio linija. Subalansuoti tarp kaktos ir jūsų žandikaulio linija funkcijas, pasirinkti akinius nuo saulės su rėmeliais, kurie yra sunkesni ant dugno, nei viršuje, o tai sukurs daugiau plotis apatinėje savo veidą.

6. Akiniai nuo saulės skirti gana mergaičių su ovalo formos veidą

Dėl gana simetriška, arba ovalo formos veidas, beveik visi rėmo formos atrodys puikiai; tik būkite atsargūs pasirenkant akinius nuo saulės, kurie yra per siauras savo veidą, jie turėtų būti bent tokio pločio kaip plačiausioje vietoje ant veido.

7. Akiniai nuo saulės Lucky ponios su deimantų formos veidus

Kaip ovalios veidus, jei turite daugiau deimantų formos veidą, tada jums pasisekė, nes dauguma stiliaus akiniai atrodys gerai jums. Pasirinkite kadrų, kurie nėra bet platesnė, nei jūsų skruosto kaulų ir pabandyti akinius su lenkta kadrų; jie gerai dirba su deimanto formos veidą.

8. Kaip pasirinkti geriausią rėmo spalvą?

Kai jūs susiaurinta rėmo formos, atėjo laikas galvoti apie rėmo spalvos. Paprasčiausias būdas pasirinkti geriausią spalvą yra pasirinkti rėmus, kurie yra spalvų, kad papildyti savo akių spalvą, atsižvelgiant į spalvų ratą. Nėra sunku ir greitai spalva taisyklės, nors, jums taip pat reikia atsižvelgti į savo odos spalvą, jūsų drabužių spalvą ir, žinoma, vaizdą, kurį norite pavaizduoti.

9. Prisiminti Apsauga nuo saulės

Nepamirškite, kad akiniai nuo saulės yra ne tik madingi aksesuarai; jie taip pat yra apsaugoti savo akis. Taip pat galvoju apie tai, kaip jie atrodys, pirkti kokybiškus akinius nuo saulės, kad bus apsaugoti jūsų akis nuo UV saulės spindulių. Aplink akis oda yra švelni taip pat, todėl gerai apsaugo nuo saulės akiniai padės išvengti sužaloti akis ir priešlaikinį odos senėjimą, taip pat.

load...

10. Pirkti prieš akinimo nuo saulės

Perkant akinius nuo saulės, taip pat reikia rasti lęšius, kurie yra poliarizuota. Poliarizuoti lęšiai sumažina atspindžius nuo vandens, sniego ir stiklo, o šie akiniai nuo saulės rūšys yra labai svarbūs, jei jūs ketinate būti vairuotojo saulėje.

Ar turite kokių nors kitų patarimų, kaip pasirinkti akinius nuo saulės? Nedvejodami pasidalinti savo rekomendacijas ir patarimus žemiau esančiame komentarų skyriuje.

load...