Garso izoliacija savo rankomis

Turbūt beveik visi daugiabučių namų gyventojai yra susipažinę su šia problema, kaip blogai izoliacijos. Dėl šios priežasties, kaimynai gali girdėti vienas kitą puikiai, ypač nenorėdamas ją. Bet kaimynai ne visada ramus, tylus žmonių. Mėgėjai garsiai muzikos dažnai pasitaiko ir triukšmingų kompanijų, taip pat augintiniai nuo lojimo skamba.

Iš aukštos kokybės izoliacijai nuo savo namų sienų atėjimas padės jums pamiršti apie tai, kaip kaimynai balsus ir neleidžia niekam sužinoti savo šeimos žinias. Dabar mes turime nuspręsti, kuris geresnę izoliaciją.

Yra keletas būdų garso izoliacija sienoms. Populiariausi yra:

load...

– izoliacija su gipso;

– izoliacinės plokštės;

– izoliacinės garsą sugeriančių medžiagų.

Pirmasis būdas

Gipso izoliacinės su savo rankas yra labai populiarus. Pirmiausia jums reikia padaryti kadrą. Dažniausiai jis yra pagamintas iš metalinių profilių ar medinių virbų. Norėdami padidinti akustinę profilį reikia stiprinti specialiais Antivibracinės tarpiklių ir skliausteliuose. Be to, garsą izoliuojančių medžiaga yra nustatyta rėmo. Ji yra geriausia naudoti akustinę mineralinė vata. Atkreipkite dėmesį, kad garso izoliacija medžiaga turi būti nustatytos, be jokių spragų ir erdvėse.

Antrasis būdas

load...

Akustinės plokštės seniai rinkoje atsirado ir yra labai populiarus.

Jie yra panelė su dekoratyviniu paviršiumi ir turi jų galuose yra specialios junginiai „liežuvio ir išdroža“ (jie gali būti naudojama siekiant sukurti monolitinę garso izoliacija sienos). Didelis privalumas šios medžiagos yra jos mažas svoris, kuris taip pat palengvina plokščių montavimas.

Trečias būdas

Atrodytų, kad gali būti lengviau nei per sienos su garsą sugerianti medžiaga pasta? Iš tiesų, didžiausi iššūkiai kils. Tačiau šis metodas yra mažiau veiksmingas, palyginti su ankstesniu dviejų. Izoliacijos lygis bus daug mažesnės (apie 60%), taip pat turėsite kruopščiai leisti pinigus.

Kas gali būti geriau garso izoliacija už savo buto sienų – tai iki jums. Bet atsiminkite, kad net atliekant kokybės garso izoliacija visų sienų į kambarį, jums reikia, kad būtų laikomasi bendrųjų taisyklių.

load...