Filmas „Kelias“

Vakar žiūrėjau filmą, kuris palietė mus. „Kelias“ yra tėvo, turtingo akių gydytojas iš JAV, kurie atvyksta į Prancūziją namo sūnaus palaikus istorija. Danielis mirė Pirėnuose, tiesiog pradėjo palei Santiago kelio eitynes ​​(ispanų – Camino de Santiago, tiesioginis vertimas – būdas St James).

Nors prieš tėvas nepritarė jo sūnus Klišane visame pasaulyje, jis nusprendžia baigti Danielis pradėjo kojas ir matavimo populiarus lankoma maršrutas apie 800 km. Pakeliui jis atitinka kitus pėsčiuosius, kurie dingo, kaip kiekviena iš jų asmeninių priežasčių, bet jie visi dalis – noras savo gyvenimą padaryti skirtumą.

Filmas yra paprasta ir lengva matyti, bet vis tiek melancholijos ir nepaprastai įkvepiantis. garso takelis taip pat labai tinka – viskas gerai žinomas ilgai Coldplay, Alanis Morissette ir David Gray dainą, kuri netyčia bus Hum kartu.

Visa tai papildo Šiaurės Ispanijoje vaizdingas peizažas ir gražių kraštovaizdžių. Beje, tas pats režisierius Emilio Estevez sūnus filme rodomi tėvo vaidmenį vaidino ir jo tėvas realiame gyvenime – aktorius Martin Sheen, todėl nereikia stebėtis, apie dviejų vyrų veido išvaizdos panašumo.

load...

Mes patys būdu Santiago dar dingo, bet prieš jo pirmoji nepriklausoma kelionė šešerius metus lankėmės Santjago de Kompostela – miestas, kuris yra paskirties svetcelginieku vaikščioti į šiaurės vakarus. Tuo metu, mes nusprendėme ne eiti į vidų katedra pirmą kartą galės daryti, kai mes keliavo kelią savo. Mes tikimės, kad vieną dieną įgyvendinti šią idėją.

load...

Parašykite komentarą