Čiobrelių eterinio aliejaus nauda ir nauda grožiui ir sveikatai

Čiobrelių eterinis aliejus gaminamas distiliuojant iš čiobrelių augalo lapų garų. Aliejus gali būti naudojamas kepimo, aromaterapija ir popuri; ji dažnai yra įtraukta į burnos skalavimo skysčių ir ji yra naudojamas kaip tepalai ingredientas. Čiobrelių aliejus turi daug gydomųjų savybių, įskaitant antispazminiai, antibakterinių ir atsikosėjimą, taip pat jos gebėjimą turėti ramina protą, tačiau ji taip pat turi keletą potencialių šalutinį poveikį taip pat. Štai tik keletas iš naudojimo ir naudą šio stiprus eterinio aliejaus, kartu su kai kurie iš šalutinių poveikių, kurie gali būti susijusios su čiobrelių eterinio aliejaus naudojimas.

1. Šalto priemonė

Čiobreliai eterinis aliejus veikia kaip natūralus paburkimą ir jis bus atlaisvinti gleives ir palengvinti spūstis, kai turite šalta. Jis taip pat sakė, kad turi galimybę sustiprinti imuninę sistemą, todėl ji padės jums kovoti su šalto ir gripo virusai taip pat. Norėdami padėti palengvinti peršalimo simptomas, įlašinti kelis lašus čiobrelių eterinio aliejaus iki garuose karšto vandens dubenį ir įkvėpti garus.

2. Odos priežiūra

Čiobrelių eterinis aliejus turi labai stiprių antibakterinių savybių, todėl ji gali būti naudinga naudoti kaip odos infekcijų, pavyzdžiui, spuogų gydymas, bet jis visada turi būti sumaišytas su vežėjas aliejaus ar losjonu. Aliejus taip pat turi anti-uždegiminių savybių. Taip bus sumažinti paraudimas ir patinimas sukelia spuogai, taip pat.

load...

3. Insekticidas

Čiobrelių eterinis aliejus yra taip pat labai veiksmingas vabzdžių ir insekticidas. Galite kreiptis jis skiedžiamas ant odos laikyti atokiau uodų ir kitų kramtymas vabzdžių ir jis taip pat naudojamas siekiant apsaugoti drabužius ir grūdų, iš vabzdžių, pavyzdžiui, kandys ir fauna.

4. Antibiotikų

Tyrimai rodo, kad čiobrelių eterinis aliejus gali būti būdas kovoti atsparias bakterijas, pavyzdžiui, MRSA. Naudoti jį atskiesti vandeniu, kad būtų nuvalykite žemyn maisto paruošimas paviršius, pavyzdžiui, ir ji bus taip pat veiksmingai nužudyti dauguma bakterijų ir mikrobų, kaip komercinę dezinfekcijos priemone. Pateiktu ne dėl visuotinio Mikrobiologijos Draugijos Edinburge tyrimas, pasiūlė, kad eteriniai aliejai gali būti prieinama alternatyva kitokia antibiotikais.

5. Aromaterapija

Naudojamas aromaterapijoje, čiobrelių eterinis aliejus turi raminantį poveikį proto ir jis sakė, pagaląsti protą ir pagerinti atmintį taip pat. Jis taip pat naudojamas gydyti nerimą ir depresiją, bet ji niekada neturėtų būti naudojamas kaip paskirtų vaistų pakeitimo. Daugelis žmonių taip pat praneša, kad keli lašai čiobrelių aliejaus difuzorius yra puikus pagirios išgydyti per daug!

6. Skatina naujų sveikų plaukų augimą

Taip pat galite naudoti čiobrelių eterinio aliejaus į plaukus. Galite įlašinti kelis lašus į savo šampūno arba vežėjas aliejaus naudoti karšto aliejaus gydymo, ir jis bus padidinti kraujo apytaką į plaukų folikulus, kuri skatina naujų, sveikų plaukų augimą. Anti-bakterinių ir priešgrybeliniai savybės aliejumi padės išvalyti pleiskanas.

7. Padidina kraujo spaudimą

Įkvėpti čiobrelių aliejaus kvapas padidina kraujotaką, todėl jis gali būti naudingas žmonėms, kurie turi mažas kraujospūdis, kuris gali sukelti alpimą. Šis čiobrelių aliejaus turtas taip pat daro tai pavojinga žmonėms, kurie kenčia nuo hipertenzijos, nors, kaip jis bus padidinti savo kraujo spaudimą dar labiau.

8. Palengvina raumenų spazmai ir skausmas

Čiobrelių eterinis aliejus yra tiek antispazminiai ir skausmui malšinti, todėl įtrinti į ankšta ar raumenų skausmą, tai palengvins mėšlungį ir mažina skausmą. Jis taip pat sakė, kad yra labai naudinga žmonėms, sergantiems artritu.

Šalutiniai poveikiai:

load...

Jei Jūs niekada naudojamas čiobrelių eterinio aliejaus ir anksčiau, jūs visada turėtumėte pabandyti nedidelį kiekį, atskiesti, ant mažo ploto odos pirmą. Jis gali sudirginti odą žmonėms, turintiems jautrią odą ir ji gali sukelti alerginę reakciją, kai kuriems žmonėms. Taigi būkite atsargūs ir išbandyti prieš naudojimą. Čiobrelių eterinis aliejus taip pat nerekomenduojama vartoti vaikams.

Kitas šalutinis poveikis čiobrelių eterinio aliejaus, kad ji gali paskatinti mėnesinių gausumą, todėl tai nėra patartina nėščiosioms liestis su čiobreliais eterinio aliejaus arba jį naudoti kaip aromaterapijos gydymo.

Ar žinote kitų čiobrelių eterinio aliejaus naudojimo būdus ir naudą?

load...