Čia yra kaip laimingai dabar

Nėra nieko blogiau, kai esate žemyn nuotaikos, nei kad kas nors pasakys, kad nudžiuginti save. Galų gale, jie nesiruošia per ką jūs, todėl ką jie žino? Na, iš tikrųjų, mes visi eiti per laikotarpius yra nepatenkinti, todėl jie tikriausiai suprasti daugiau, nei jūs suprasite, bet jūs galite ne tik Uzsitiens jungiklį ir pasukite savo laimę atgal, jums reikia atlikti keletą veiksmų, kad tai įvyktų. Pirmasis iš šių žingsnių yra nuspręsti, kad norite būti laimingas. Atlikę šį svarbų sprendimą, atlikite šiuos dešimt žingsnių ir jie nuves jus atgal į laimės kelią.

1. Įdėkite praeitį, jei ji priklauso

Turite atleiskite praeityje, jei norite būti laimingas. Kas atsitinka, praeityje yra svarbi kiekvieno iš mūsų pačių istorijų, tačiau tai, kas vyksta dabar, kas yra tikrai svarbu. Sužinokite iš praeities, visomis priemonėmis, bet ne gyventi su juo ir leiskite jam vartoti kiekvieną jūsų mintį. Failo ji toli, jei ji priklauso, ne savo proto atgal, ir grįžti į mėgaudamiesi Šiandien dabartinį momentą.

2. Patvirtinti, kas esate

Jūs esate, kas esate, todėl jį priimti, ir išmokti mylėti tą žmogų. Mes visi turime savo stipriąsias ir silpnąsias puses, bet tai, ką daro mums, kas mes esame. Nustojus siekia būti kažkas, jūs turėsite daug daugiau laiko mėgautis buvimu jus.

load...

3. Ar jums patinkančius dalykus dabar

Daugelis žmonių atbaido tai, ką jie tikrai nori padaryti, nes jie per daug užsiėmę, ar jie turi per daug įsipareigojimų, bet tai reiškia, kad jie dažnai galų gale niekada daro bet kurį iš jų. Jei turite ambicijų ką nors padaryti, kodėl gi ne padaryti jį šiandien? Nesvarbu, ar jūsų svajonė yra padaryti bungee jump, arba pradėti savo verslą; nereikia gaišti daugiau laiko galvoti apie tai, tai padaryti dabar!

4. Švęskite viską

Kas nors vyksta jūsų gyvenime, o bet blogai, kad yra, visada yra dalykų vyksta aplink jus, kurie yra verta švęsti. Pasivaikščioti šalyje ir kvėpuoti grynu oru, pasiklausyti vaikams juokiasi ir žaisti parke, o pasigardžiuoti ir mėgautis, kad prabangos šokolado plytelę žinote neturėtų nusipirkau. Visada yra kažkas nuostabaus vyksta kažkur, jei atidaryti savo akis ir surasti jį.

5. Praktika dėkingumas

Suskaičiuoti savo palaiminimus, pažodžiui, kiekvieną dieną. Padaryti dalykų, kad jums dėkingi už sąrašą ir tai padės jums suprasti, kad jūs turite daug daugiau nei jūs manėte, jūs turėjote. Jei turite maisto valgyti, gerti švarų vandenį, ir virš galvos, kad jau kelia jums tarp kai pats laimingiausias planetos žmonių stogą. Viskas po to yra apledėjimo ant torto!

6. Gauti kai pratimą

Jei jau jaučiasi mažas, kad yra tikimybė, kad jums dar nėra jaučiau darbo, ar bet kokį kitą formą pratimų, bet nesinaudoja tik jums jaustis dar blogiau. Tyrimai įrodė, kad pratimas yra taip gerai, kaip pagerinti žmogaus nuotaiką, kad dabar jis yra naudojamas kaip depresijos gydymui. Net tik dešimt minučių pėsčiomis pakels jūsų nuotaiką. Pabandyk tai!

7. Klausyti laimingas muzikos ir žiūrėti komediją televizorių

Ką žiūrėti per TV ir kokios muzikos tu klausytis gali turėti didelį poveikį jūsų nuotaiką. Pasirinkite laimingas dainas ir žiūrėti komedijos šou per televiziją, ir tai leis Jums jaustis laimingesni karto. Kas daugiau, kad laimė truks per daug. Jūs vis dar gali būti Kikenimas sau apie gerą anekdotą girdėjote, po kelių valandų.

8. Praleiskite daugiau laiko su šeima ir draugais

Jei kažkas siaubinga atsitiko, kad atnešė tave, jums reikės vien tam laiko išgydyti, tačiau neleiskite, atsižvelgiant, kad mane laiko tapo per daug įpročio. Geriausias būdas gauti atgal ant kojų yra būti su žmonėmis, kurie rūpinasi jumis ir kurie gali padaryti jums juoktis. Mėgaukitės laimingi, pozityvių žmonių, o kai kurie iš jų laimės bus išsitrinti jums.

9. Padėti kitiems žmonėms

Kai esate jausmas žemyn, padėti kitiems žmonėms gali atnešti jums didžiulis malonumas ir pasitenkinimas. Vieno tyrimo metu buvo nustatyta, kad žmonės įgijo kur kas daugiau laimės forma pirkti dovaną kažkam kitam, nei jie padarė pirkti kažką medžiagą patys už save. Jums nereikia išleisti pinigus, nors, jums gali tiesiog savanoriais kai savo laiko padėti kitiems.

load...

10. Sudaryti planus ateičiai

Jūs negalite padaryti akimirksniu keisti savo gyvenime, tačiau planuojant į priekį leis Jums jaustis laimingesni apie ateitį. Nustatykite sau keletą tikslų ateityje ir planuojate padaryti daugiau dalykų, kad jums patiks. Net jei viskas, ką turite, yra planas, bent jau žinosite, kad turite kažką laukiame ir kažką dirbti į.

load...