Brunico, Riscone ir Livinjas

Bruneck Resort yra įsikūręs 835 metrų virš jūros lygio ir yra Pustertal (Pustertal) slėnis Civic Center. Keldami tai Riscone miestas (3 km), nemokamas autobusas. Brunico – triukšmingo, bet tuo pačiu metu neperpildykite kurortas. Brunico įsikūręs didžiausių pramogų centrų, daug restoranų, barų, parduotuvių, diskoteka akto slėnyje. Restoranai ir kavinės sukurti šventinę atmosferą ir siūlo tradicinius patiekalus regione. Miesto galima aplankyti muziejus po atviru dangumi Pietų Tirolio liaudies meno, pilis, muziejus. Taip pat yra čiuožykla, baseinas ir koncertų salė.

Riscone kurortas įsikūręs 935 m virš jūros pigus skrydziai lygio, 3 km nuo Brunico – regiono centre. Riscone yra du liftai Kronplatz 2000 Kronplatz I, vedančias į Hilltop Concordia „- slidinėjimo regionas Kronplaca aukščiausią tašką. Riscone Svečiams siūlomi trijų ir keturių žvaigždučių viešbučiai, privatūs apartamentai.

Netoliese Kronplatz 2000 keltuvas laukia jūsų kvapą naujumo SNOWTUBING Fun Park. Jūs esate laukia bobslėjaus rogės,, SNOWTUBING – važiuojant ledo trasoje su Guminių padangų ir kitų pramogų. Iki SNOWTUBING Fun Park galima pasiekti ekologinių parko automobilių arba pėsčiomis.

Kaip sakoma patys pigus skrydziai i londona italai Livinjas – tai mažas, bet pasakiškas kaimas, kuriame visi namai buvo pastatyti iš medžio ir akmens. Jis įsikūręs 1800 m aukštyje, 35 km nuo slidinėjimo kurorte Bormio, tuo pačiu Šveicarijos sienos. Kurorte yra nauja, bet ji vystosi sėkmingai. Jūs galėsite mėgautis gamtos grožiu ir sportuoti. Kaime turi 28 keltuvai, bendras slidinėjimo plotas 110 km viso – Idealiai tinka visų slidininkų ir snieglentininkų kategorijas.

load...

Tai Italijos „Freestyle“ pasaulio ir snieglenčių rojus. Slidinėjimo autobusų poreikiai yra priimti pigus skrydziai i dublina jus į bet kurorto ir bendrų Alta Vatellina prenumeratos vietoje, kuri leidžia iš netoliese Bormio Alta Valtellina ir Santa Katerina Valfurva slidinėjimo kurortas slidinėjimo trasas naudoti. Kurorte yra uždaras baseinas, treniruoklių salė, teniso kortai ir dengtas sportininkai gali dalyvauti nemokamai per slidę. Nebus liūdna vakare – jūs turėsite prieigą prie restoranų, barų ir diskotekų, dauguma turistų traukia į muitų laisvąją zoną. Tai yra daugiau nei 200 „be muito“ parduotuvės, kurios siūlo prekes labai gražus kainas. Livinjas yra sporto mokyklose, kur labiau patyrę instruktoriai naujokai imtis savo pirmuosius žingsnius skaičius.

load...

Parašykite komentarą