Berķis palieka “Ventspils nafta” patarimai

Holdingo bendrovė “Ventspils nafta” (VN) patarimai paliko Olaf Berķis, bendrovė, kurios akcijomis biržoje pranešimo apie “NASDAQ OMX Riga”.

Be to, pagal bendrovės informaciją N. Tarybos dar kartą bendrovės valdybos narys trejus metus išrinktas Alexey Tarasov, kuris yra ant lentos dirba nuo 2011 m. Anksčiau valdyba buvo perrinktas dar kitų dviejų valdybos narių – Simonas BODDY ir Borisas Bednov.

VN atstovai sako, kad valdybos nariai už darbą įmonės valdybos atlyginimo gauna. Pagal VN statuto darbų taryba privalo būti bent šešių taryba locekļiem.Uzņēmuma taryba, kurioje buvo išrinktas į trejų metų visuotinis akcininkų susirinkimas liepos 25 pernai, toliau nevisą darbo dieną – 10 žmonių – sudarytas.

Holdingo bendrovė pirmininkauja Vladimiro Eger II, kuris pirmininkavo bendrovė nuo 2010. Ji yra pirmininko pavaduotojas Michailas Dvorak, kas yra “Vitol” finansų kontrolierius ir finansų direktorius “Vitol” bendrovės NVS šalyse.

Pagal Audituota metinė ataskaita AB “Ventspils nafta” ir jos dukterinių įmonių (Grup VN) audituotas grynasis pelnas 2012 buvo 3.870.000, o tai teigiamas rezultatas prieš Grupės nuostolį 2011 metais – 12.190.000 pagal biržos įspėjimo.

VN turi 51% UAB “Ventspils nafta terminalų”, kuri yra didžiausia naftos ir naftos produktų terminalas Baltijos šalyse, 66% “LatRosTrans”, kuri yra didžiausia Lietuvos ir Rusijos bendroji įmonė Baltijos šalyse, 49,94% AB “Lietuvos jūrų laivininkystė”, kuris yra didžiausias laivų savininkai ir patogus tanklaiviuose pasaulyje.

Leave a Reply