Baigtas nuotykių velorallija VX Legenda 2014 rimtu

Pradėję fejerverkų naktį ir rūke klātajās dangų, lenktynių startas linija kirto 61 keturių žmonių komanda iš Latvijos ir Estijos. Velorallija maršruto ilgis – daugiau nei 100 kilometrų palei kelius ir takus, kuri tęsėsi abiejų Gaujos krantų. Oras šiemet pasirodė esąs tikrai nelengva – rūko, vos keli laipsniai virš nulio, purvo sluoksnis grafikas ankstesniuose puslapiuose… Gaujos slėnyje keliai buvo tiek dviračių techniką ir jos savininkams išbandymas dėl stačių pakilimų kaitaliojami su labai pavojingų važiuoja, daug lenktynių dalyviai patyrė labai skaudžių kritimų.

Vienas iš labiausiai nuotykinės nariai velorallija VX legenda 2014 didžiausių netikėtumų karo klubo Ekskaliburs apsirengęs šarvais ir apsaugomis rekonstrukcijos istorija, kalavijai, apsiginklavę Siguldos pilis sargybiniai pilį be kovos pakeisdamas rezultatą nenorėjo būti ant komandos velorallija posto, kuriame buvo įsikūrusi toje pačioje pilies kieme. Žinoma, tradiciškai VX lenktynėms, netikėtai ir Kopimo virve būdai, kaip įveikti elementus, kurie tuo metu buvo vienas iš Latvijos nuotykių lenktynių istorijoje didžiausias – iki 24 metrų.

Per atstumą greičiausiai pasirodė esąs velorallija Estijos Eesti Salomon komanda, kuri lenktynes ​​vyko 12 valandų ir 4 minučių už jų tik tris minutes už Latvijos komandos Vixotāji/Kuldygos (12:07), trečioje – VX komanda klubo komanda (13:33). Visos rasės atstumas iš esmės buvo tik 15 komandų iš 61 komandų pradėjo per daug. Daugelis dalyvių finišo velorallija pripažino, kad tai buvo vienas iš labiausiai sunkus, bet ne ilgiausia ir ilgiausias lenktynes, kuriose dalyvavo tiek, kiek rasė nebuvo pastovus dėmesys ir būti pasirengę techninių ir net pavojingų kliūčių įvairovė. Nuotykių veloralliju VX Legenda 2014 rėmėjai: Elektro +, Hawaii Express, salonas Minolta.

load...

Parašykite komentarą