Aštuoni kandidatai kreipėsi išplėsti Rygos oro uosto keleivių terminalus

Aštuoni kandidatai kreipėsi išplėsti Rygos oro uosto keleivių terminalus
Rygos oro uostas keleivių terminalo plėtra ar statyba prieplaukų Šiaurės pirmojo turo pirkimų prisijungęs aštuonios ieškovės informavo oro uosto.

Kadangi pirkimas yra gana sudėtingas, ji yra dar neįmanoma nuspėti, kaip ilgai jis bus nustatomas nugalėtojas, tačiau buvo aišku, kad pareiškėjų skaičius yra pakankamas, kad būtų atrankinio pobūdžio, pabrėžia, kad oro uosto.

Oro sako keleivių terminalas plėtra yra būtina, siekiant padidinti bendrą oro uosto pajėgumų ir suteikti keleiviams daugiau komforto Šengeno ir ne Šengeno srautą atskyrimą. Bendras pastato plotas naujų krantinių planuojama 15 300 kvadratinių metrų.

Pagal planuojamos dirbti per sausis 2014 viešųjų pirkimų taisykles. Planuojama statybos laikotarpis yra 12 mėnesių.

load...

Kaip pranešta anksčiau Pirkimų Komisija nustatė, kad konkurencijos taisyklių būtina patikslinti. Atsižvelgiant į tai, kad viešųjų paslaugų pirkimų teisė nereikalauja pakeisti ribojamąsias konkurencijos taisykles, konkursas buvo sustabdytas vasarą. Nuostatai buvo atnaujinti aukštų pastato plotą kvadratinėmis pėdomis, ir tai buvo pagal nurodytus kvalifikacinius reikalavimus kandidatams, paaiškino oro uoste.

Net anksčiau – birželio – statybos bendrovių skaičius pateikė skundus dėl tarptautinio oro uosto „Ryga“ paskelbė pirkimo keleivių terminalo išplėtimo. Operatoriai manė, kad konkurencija kvalifikaciniai reikalavimai yra neproporcingi, o ne perkama įstatymą.

load...

Parašykite komentarą