Ar tu prarasti svorį, kai prakaituojote? 10 kietų faktų apie prakaitavimą

Ar prakaitavimas jums prarasti svorio? Na, kad vienas atsakymas yra „taip“, ir „ne“! Jei tu sėdi saunoje arba garinėje pirtyje ir prakaito, jūs prarasite šiek tiek svorio, bet tai tik todėl, kad jums neteko vandenį, todėl svorio bus tik laikinas. Kita vertus, jei dirbate pakankamai sunku dirbti iki prakaito, tada jums bus prarasti riebalų, taip pat vandenį, kad svorio netekimas bus ilgalaikis. Taigi, prakaitavimas, savo, bus jums prarasti šiek tiek svorio ir tai tik pirmas mūsų cool faktai apie prakaitavimas, čia yra dešimt daugiau dalykų apie prakaitavimas, kad jūs tikriausiai nežinojo:

1. Montuotojas esate, tuo daugiau jums prakaitas

Tai dažniausiai vyksta tikėjimas, kad netinkami žmonės prakaitas daugiau, nei tinkamų žmonių, bet tai netiesa. Tyrimas rodo, kad sportininkai prakaitas daugiau, nei mums visiems, nes jų kūnai yra labiau suderinta su bendraujant su papildoma šilumos sukelia krūvio.

2. Galite gaminti maždaug 4 litrų prakaito per dieną!

Suma, kuri jums prakaitas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant temperatūrą ir drėgmę įvairovė, bet darbščių suaugusysis gali prakaitas net keturis litrus per dieną. Vidutiniškai, jūs prakaitas apie pusantros galonų per dieną.

load...

3. Vyrai nereikia prakaituoti labiau nei moterys

Tai tiesa, kad vyrai prakaitas daugiau, nei moterų. Abi lytys turi maždaug tą patį skaičių prakaito liaukų, bet todėl, kad vyrai turi didesnį paviršiaus plotą, nei moterų, ir dėl hormoninių skirtumų, vyrai prakaitas aplink daugiau nei 30 procentų, daugiau nei moterys.

4. Jūsų pažastų nėra sweatiest jūsų kūno dalis

Tik 1% savo prakaitu išeina pagal jūsų rankas. Vienintelė priežastis, dėl kurios pažastų jaustis sweatier nei bet kurioje kitoje jūsų kūno yra, nes nėra ventiliacijos ten išgarinti prakaitą.

5. Prakaito neturi kvapo

Tai ne prakaitas, kuris sukelia kūno kvapą, nes pats prakaitas yra bekvapis. Į prakaito drėgmė, nors tikrai daro bakterijos aktyvesni, o tai, ką sukuria kvapą. Kvapas taip pat gali būti sukeltas, ką valgote. Žmonės, kurie valgo daug aštrus maistas daug, gali užuosti iš tų prieskonių, kai jie prakaitas.

6. Geriausias laikas naudoti antiperspirantas yra naktį

Antiperspirantai darbas užsikimšimo poras odoje, kai jie liečiasi su vandeniu. Geriausias laikas taikyti antiperspirantas yra naktį, kai jūs prakaitas mažiau. Jei taikoma, kai jūsų oda yra jau šlapias nuo prakaito, tada antiperspirantas reaguos su drėgmės ant jūsų odos paviršiaus, prieš tai turi galimybę patekti į poras.

7. Kiaulės ne prakaitas

Šunys ir katės prakaitas, per trinkelės ant savo kojų. Triušiai prakaitas per liaukų aplink savo lūpų. Bet kiaulės ne prakaitas ne visiems. Štai kodėl kiaulės mėgsta ridenti į purvą tiek daug, ji ​​atvėsina juos žemyn, kai ko gauti šiek tiek per karšta jiems.

8. Kas yra prakaitas?

Jūs prakaitas taip, kad kai drėgmės išgaruoja, jis atvės savo kūną. Prakaito yra sudaryta iš 99% vandens ir maždaug 1% druskos. Tiksli sudėtis prakaito gali skirtis, tačiau ji taip pat gali būti elektrolitas ir medžiagų apykaitos atliekas.

9. Ką tai reiškia, kai jūs prakaituojama?

Padidėjęs prakaitavimas, vadinamas hiperhidrozė apie 3% gyventojų kenčia nuo sąlyga vadinama hiperhidrozė, kur yra žmonių prakaitas pernelyg, be aiškios priežasties. Tiksli priežastis šios būklės yra nežinoma, tačiau ji gali būti gydomi.

load...

10. Jūs turite apie 4 mln prakaito liaukas

Vidutinis žmogaus turi apie 4 mln prakaito liaukas. Dauguma jų yra ant kojų, veido, rankų ir pažastų.

load...