Ar ponai nori blondes? 10 mitų apie blondes, kurias turėtumėte nustoti tikėti

Busty blondinės, kvailas blondinės, blondinės smagiau, Džentelmenai renkasi blondines… Sąrašas yra beveik neribotos iš mažiau nei glostantis, priskirti mergaitėms su šviesiais plaukais savybes. Taigi, ar yra kas nors, kad tai ne visi? Ar yra kažkas genetinės makiažas blondinai trumpaplaukis mergina, kad poveikis ant jos IQ lygį? Jei tai tiesa, tada ten kai cheminis Rūšiuoti Šviesūs Plaukų dažai, kurie turi tokį patį poveikį? Mes ištirti kai kuriuos mitus jums čia pagaliau gauti tiesą apie blondinės:

Mitas 1: blondinės yra kvaili

Per metus, blondinės buvo vaizduojama televizijoje ir filmuose kaip truputį, gerai, sumuštinis trumpas iškylą. Iš Paris Hilton į Marylyn Monroe, blondinės buvo matyti, kad puošnus, bet Traks ir atvirai, kai kurie garsūs blondinės tikrai nepadėjo biustas šį mitą. Bet, žinoma, nėra jokių mokslinių įrodymų, šį kokia, nors kai manote, kad mitas kilęs iš senovės laikų, kai kai kurie Romos moterys, balinti savo plaukus buvo paveikta super stipriu balinimo garų, kad jie naudojasi tuo metu!

Mitas 2: blondinės yra viliojanti

load...

Kiekvienas žmogus ieško savo šviesiaplaukė bomba, tiesa? Ne, negerai, ir tai dar vienas mitas busted. Tyrimai parodė, kad blondinės yra lygiai taip pat gali būti vienas, kaip niekam kitam. Tiesą sakant, statistiškai, tai raudonplaukiams, kad turi didesnę tikimybę rasti partnerį.

Mitas 3: blondinės išpaikti

Tai vienas ateina iš netiksli statistikos laikraštyje, kad nurodytų, kad blondinės gauti daugiau savaip. Tiesą sakant, statistika rodo, kad jis yra gražių moterų apskritai, blondinės, taip pat brunetės, kurie gauna daugiau, ką jie nori. Kaip sakoma yra melas, ir ten statistika.

Mitas 4: Natūrali blondinė plaukai yra reti

Jūs niekada negali rasti Šviesūs, kai jums reikia vienas! Na, iš tikrųjų tai yra tiesa, nes natūralus blondinės sudaro tik 4% visų pasaulio gyventojų.

Mitas 5: blondinės ketinate išnykusi

Pasak mokslininkų taip yra per daug. Su tamsiais plaukais – šviesius plaukus movos, tamsus plaukai genas paprastai dominuoja, kai vaikai gimsta ir mokslininkai prognozavo, kad blondinės išnyks nuo žemės maždaug tik 200 metų nuo dabar. Pažiūrėkite į šviesiąją pusę, tai reiškia, kad, jei esate šviesiaplaukė, tikrai yra ypatinga!

Mitas 6: blondinės kad vyrai labiau kvaila

load...

Tai įdomus Tvist į kvailas šviesiaplaukė mitas. Na, kartais vyrai nesąmoningai imituoti šviesiaplaukė stereotipą, kai jie yra su vienu. Bet tai visiškai stereotipas, o ne faktas!

Mitas 7: blondinės atrodyti jauniau

Tai vienas faktas. Tikroji plaukai patamsėja su amžiumi, taip, blonder esate, kuo jaunesnis atrodo.

Mitas 8: Džentelmenai renkasi blondines

Tai, žinoma, yra mitas įamžino pirmiausia filmo pramonėje. Jei jis buvo ne, tik su 4% pasaulio gyventojų yra šviesūs, ten būčiau siaubingai daug labai nusivylęs vyrams ten!

Mitas 9: blondinės smagiau

Mes žinome, kad nėra esminio skirtumo tarp natūralios blondinės ir fizinio Tamsūs, išskyrus jų plaukų spalvos. Yra tik šiek tiek tiesos šiame pareiškime, nors, kaip žmonės, kurie nusidažyti plaukus dažniau turi daugiau išeinantis asmenybę į pirmąją vietą ir šviesesnę plaukų spalva taip pat padaryti juos jaustis labiau pasitikintys.

Mitas 10: blondinės gauti visą dėmesį

Be abejonės, tai yra tiesa! Dėl serotipo, kad blondinės kenčia nuo, vyrai gali veržtis link vakarėlyje blond, bet nepamirškite, statistiškai, blondinės tuoktis anksčiau, tačiau daugelis iš jų išsiskirti dažniau, todėl galbūt šis papildomas dėmesys yra iš tikrųjų, kaip sekli, kaip stereotipai yra ,

Taigi, ar Džentelmenai renkasi blondines? Ar žinote, kai kurie kiti mitai apie blondinių, kad mes visi turėtų nustoti tikėti? Nedvejodami pasidalinti savo mintimis į žemiau esančią komentarų skiltyje.

load...